Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 16:15:04

Hej kochane

Kurcze wiem że piszę z głupotą ale już troszkę wariuję :) Mianowicie, staramy się o dziecko. Partner skończył we mnie w czwartek, później w poniedziałek no i wczoraj. Ostatni okres spóźnił mi się aż trzy tygodnie ;/ wcześniej miałam cykle 28 dni ( regularne ). Dzisiaj zrobiłam test - negatywny :(. Tłumaczę sobie że za szybko zrobiłam i dlatego taki wynik. Powiedźcie mi czy jest nadzieja na dzidzię ;) Kiedy najlepiej zrobić test ? Jeśli okres w tym mies. miała bym normalnie to powinnam dostać 25. Dodam że ciągle latam siusiu. Nie wiem czy to jest spowodowane ciążą ?

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 16:22:58

Test najlepiej zrobić 14 dni od stosunku lub w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli nie spełniłaś tych kryteriów to niestety nie jesteśmy wróżkami i nic ci nie powiemy więcej ;)

Równie dobrze mogłaś pęcherz przeziębić lub infekcje złapać :)

Jeśli okresu nie dostaniesz a test dalej będzie negatywny możesz zrobić beta hcg, bo może być ciąża pozamaciczna.:)

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 16:32:48

spokojnie, jeszcze o wiele za wcześnie na test. Najlepiej zrób kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki (min 2 tygodnie po stosunku), wtedy jest duża szansa że druga kreska będzie widoczna. Co do częstego sikania to raczej objawy nie pojawiają sie tak szybko

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 17:32:56

Ja robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki, wynik byl pozytywny. Poczekaj do dnia,kiedy powinnas dostac i wtedy zrob. Koniecznie daj znac - trzymam kciuki! :-)

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 17:47:37

Dziękuję dziewczyny. Poczekam do 25 i wtedy zrobię test. Chociaż nie minie wtedy 2 tygodnie ale będzie to data spodziewanego okresu. Zobaczymy :)

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 18:20:10

Zawsze mozesz sobie zrobic badanie z krwi, tak jak ktos wyzej radzil. Ja jednak ograniczylam sie do 5 testow ciazowych a potem umowilam sie tylko na wizyte do gina na potwierdzenie.

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Ciąża - Hmmm

21 lut 2014 - 19:12:11

oj za wczesnie niema szans zeby wyszły dwie kreski narazie, musisz poczekac.... ale jak masz nieregularne to mozesz nbawet i pozniej zrobic test z tydzien po spodziewanej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża - ciężka sytuacja materialna