Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sesja ciążowa- co o tym myślicie??

18 lut 2014 - 12:35:18

Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie na ten temat.
Poruszam go z tego względu że widziałam wczoraj takie zdjęcia na portalu społecznościowym i jestem bardzo zniesmaczona.
Zdjęcia dziewczyny w końcówce ciąży, w bieliźnie (majtki i stanik lub majtki i rozkloszowana koszulka ) Zdjęcia z jej partnerem który był bez koszulki. Zdjęcia miały podtekst trochę erotyczny, wydaje mi się że są takie bardzo osobiste.
Jeżeli będzie mi dane być za jakiś czas w ciąży to sama bym chciała mieć takie zdjęcia (oczywiście nie w bieliźnie) ale na pewno zachowałabym je tylko dla siebie i najbliższej rodziny.
Co Wy o tym myslicie??
Szkoda że nikt nie ma zdania na ten temat :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 13:46 przez ewe1987.

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Sesja ciążowa- co o tym myślicie??

18 lut 2014 - 13:55:25

...na ciąże czekałam 7 lat i nie wyobrażam sobie bym nie maiła wtedy zdjęcia z brzuszkiem.
To jak wyglądałam jak się czułam oddał fotograf idealnie, mam tez inne ale te zostawię tylko dla siebie i męża :)
Polecam w 100% taka sesje a co wstawisz na forum to sprawa indywidualna każdej osoby nie mnie to oceniać :)
Pozdrawiam
Ilona mama Julki


Sesja ciążowa- co o tym myślicie??

18 lut 2014 - 16:47:31

nie można uogólniać. Jeśli zdjęcia mają faktycznie podtekst erotyczny to nigdy bym sie na to nie zdecydowała, a już na pewno nie udostępniłabym ich na portalu społecznościowym - widziałam jednak dużo naprawdę pięknych zdjęć ciążowych "ze smakiem", wtedy to wspaniała pamiątka. Sama musze sie zastanowić czy wybrać sie na taką sesje :)

Sesja ciążowa- co o tym myślicie??

18 lut 2014 - 18:54:15

Ja sama takie sesje wykonuję, jak będę kiedyś w ciąży też chciałabym na pewno taką pamiątkę, myślę że to super sprawa.

Ale tak jak pisałaś, część z tych zdjęć nadaje się tylko dla przyszłych rodziców,ich przyjaciół czy najbliższej rodziny. Widząc zdjęcia jednej dziewczyny na fb-czyli też bielizna i te sprawy byłam trochę zniesmaczona, były zbyt intymne aby pokazywać je całemu światu w sieci.

Sesja ciążowa- co o tym myślicie??

24 lut 2014 - 11:54:19

ja miałam taką sesje :) jestem mega zadowolona jak to oglądaM :) ALE TO SA FOTKI TYLKO DLA MNIE I MOJEGO FACETA CZY RODZINY , NA PEWNO NIE DO UPUBLICZNIANIA W NECIE BO CO KOGO OBCHODZI TO ,ŻE MAM BRZUCH I PO CO MAM POKAZYWAC CAŁEMU SWIATU ŻE JESTEM W CIĄŻY ?

Sesja ciążowa- co o tym myślicie??

28 lut 2014 - 21:25:15

Również miałam takie zdjęcia, ale nie ma ich nigdzie w sieci. Są tylko w moim albumie, na moim komputerze i w komputerze mojego fotografa (bratowej;)) Owszem takie zdjęcia są ciekawą pamiątką, ale uważam, że zbyt intymną, by pokazywać je na portalach społecznościowych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Załamana