Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:13:54

Kochane w czerwcu ma pojawić się synek duża niespodzianka bo miała być dziewczynka:)Mamy wstępnie wybrane imiona doradzcie które fajne? Aleksander,Fabian,Wiktor?:)

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:27:03

Ja strasznie chciałam Fabiana, ale kumpele mnie nastraszyły że dzieci będą wołać na niego pawian o.O Na początku pomyślałam "No cóż, jakby sie uprzeć to do każdego imienia można wymyśleć głupie przezwisko" Ale jak weszłam na różne forum i poczytałam o tym imieniu i właśnie o tym pawianie to mi przeszło. Faktycznie wiele osób tak kojarzy to imie, choć mi nigdy takie skojarzenie do głowy nie przyszło :/ Wiktor jak dla mnie zbyt twarde imię. Aleksander ślicznie, ja mam córcię Aleksandre ;) Teraz czekam na drugie maleństwo, ale jeszcze na 100% nie wiem co ;)

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:35:46

Aleksander bedzie Olek, Fabian kojarzy mi się z gejem :/ ale Wiktor jest pieknie:) mam kolegę Wiktora i bardzo podoba mi sie to imie:)
A to lekarz zmienił płeć czy nastawiłaś sie na dziewczynkę? :)

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:39:17

Aleksander - Olo albo Antoni - Antoś, Tosior, Tosiek:)
Tak nazywają się moje dwa urwisy :)))

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:39:54

Moi przyjaciele planowali nazwać syna Aleksander, i reakcja wszystkich znajomych była taka sama: "po Kwaśniewskim?"
Fabian odpada, nie dla mężczyzny.
Ewentualnie z tych trzech Wiktor.

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:42:50

obcych ludzi prosisz żeby imie dla twojego dziecka wybrali? jak się urodzi napiszesz -pomóżcie mi wychować....?

o litości, a męża nie masz?

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:47:10

Mój miał mieć na imię Łukasz,a został Szymonem:-)

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:47:51

Nastawiłam się:)
Koleżanka nie zrozumiała pytania czy czytać nie umie bo dzieci po takiej wypowiedzi to chyba nie posiada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 14:48 przez Blondi2005.

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 14:51:35

Cytat
ktoto1
obcych ludzi prosisz żeby imie dla twojego dziecka wybrali? jak się urodzi napiszesz -pomóżcie mi wychować....?

o litości, a męża nie masz?

dziewczyno po co ten jad???? przecież tylko zapytała które imie fajniejsze a wiadomo ze i tak zdecyduje sama to czego sie czepiasz?!?!?!? okres masz czy co????

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 15:29:43

Raczej napięcie przedmiesiączkowe ;) :D

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 17:02:59

ja bym dała Aleksander jeśli macie krótkie nazwisko a Wiktor jeśli długie ;) a Fabian jak dla mnie odpada

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 17:12:22

U nas miał byś Kornel lub Korneliusz ale mąż usłyszał gdzies,że wołają wtedy koras,korek itp.i niestety to imię odpadło z naszej listy(chociaż nie ukrywam nadal się nam podoba) Miał być też Aleksander ,ale wyszło że jest Wiktor i wcale nie żałuje.
A tak wogule to myśle ze zawsze znajdzie się jakaś krytyka,nie ważne jakie imie wybierzesz,są różne gusta:-)

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 19:44:42

z tych trzech to Aleksander najlepsze :)
ja dałam Mikołaj

Doradzcie jakie imię dla chłopca:)

11 lut 2014 - 20:20:55

Ja mam bliżniaki dwóch chłopców jeden to Julian drugi Tobiasz
bardzo podoba mi się też Kaspian - ale mężowi nie przypadło do gustu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziecko niejadek