Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

My mamy 31 tc i będzie Antosia :-) Podoba mi się też Helenka, Łucja i Franciszka. A dla chłopca mieliśmy wybrane Janek, Wojciech Jerzy lub Mieszko :-)

u mnie chyba będzie Zosia :)

Ja mam 4-ro miesięczną Alicję. Podobało mi sie jeszcze Lidia ale moja szefowa ma tak na imie wiec odpada i zdrobnienie tego imienia luz mi się nie podoba, ewentualnie Liliana jeszcze ładne

Ja mam Wiktorię ale podobała mi się też Lena:)

Cytat
julcia2217
witam moja najmłodsza corka ma na imie JULIA ANNA tak ma w dokumentach mi sie podobala JULKA po 13 latach roznicy od KAROLINY I 20 LATACH OD MILENY mało mnie interesuje czy komus sie podoba czy nie w przedszkolu jest jedna julka my na nia wołamy julci juleczka julianka bo ma julia anna i tak bedzie miała w dowodzie.Kzademu podoba sie co innego ja nie patrzylam na mode mi sie podobalo Julka i mam julcie pozdrawiamy
Ja tez tak myśle. Podoba mi sie Jakub i tak bedzie miał na imię synek (jesli dzidzia okaże się chłopcem) Też nie interesuje mnie, że niby oklepane. Nikt z moich znajomych nie ma synka Jakuba. U mojej córci w przedszkolu jest jeden. Ogólnie przyjęło się, że jest to imię pospolite...i trudno :) Moja córka jest oleńka, tez nie bardzo wyszukane więc bedzie ok ;)

Ja mam córcię Krystynkę :)

Cytat
monisia66631
Ja mam coreczke Lili♥ od zawsze podobalo mi sie to imie:)
Anastazja tez mi sie bardzo podoba ale ci mezowie:P
No i Arianna:)

o, Arianna oryginalnie -ładnie
Cytat
Antalisa
Ja mam Kinge. Kinia, Kingusia a dla dorosłej kobiety Kinga - moin zdaniem pasuje i dla małej i dla dużej :)..

ja też mam Kingę, na drugie ma Antosia, było w zanadrzu jeszcze Helenka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-12 01:22 przez Ajyysyt.

U mnie 35 tc i będzie Nikola ;-)

A moje ulubione to Martynka i Michalinka :)

Ja też się zastanawiam nad imieniem dla dziewczynki i moje typy to Pola,Eliza,Michalina i Małgorzata. Najwyższe notowania ma Eliza :)

U mnie 25 tydzień i będzie Natalia :)

Ja też mam córkę Laurę,teraz to imię jest na topie,ale 14 lat temu spotykałam się z różnymi reakcjami :-) .Druga córka to Lenka,niby takie popularne,ale nie znam innej Leny,ciągle obracam się w srodowisku mam z dziecmi,a jeszcze nie spotkałam :-) .Trzecia kobietka ma na imię Lidia
Imię dla pierworodnej wymyśliła mi połozna z poradni laktacyjnej.Powiedziała,ze skoro się tak"wydziera",ze slychac ją w całym szpitalu,powinnam nadac jej delikatne imię,które wyciszy jej charakterek.Nie powiodło się :-) Ale Laura juz zawsze będzie mi się kojarzyła z czymś kruchym,zwiewnym i ulotnym :-) Drugą córcię nazwij romantycznie,będzie pasować :-)

Coraz bardziej jestem za imieniem Nikola, ale nie wiem czy mój maż się przekona:) I w sumie pasuje do Laury:) tak mi się wydaje...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupię Mocz Ciężarnej Kobiety