Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

1 minutę temu

Drukarnia

33 minut temu

Samochód.

51 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

USG- chłopczyk czy dziwczynka?

27 mar 2014 - 17:41:34

Cytat
Hathor90
w 18 tyg potwierdził że chłopiec:) u znajomych na usg 3d w 12 tyg potwierdzili płeć
W 12 tyg jest to wręcz nie mozliwe, poniewaz wtedy i chłopiec i dziewczynka wygladaja jednakowo. U chłopca dużo poźniej widać jąderka więc jak lekarz mógł okreslic płec? U mnie do 20 tyg ginekolog w ogóle nie brala sie za rozpoznawanie płci, powiedziała, że jest to zgadywanie lekarzy i czasem sie uda i wielce że rozpoznał. Ja dowiedziałam się w 26 tyg ale nie na 100%, że bedzie dziewczynka i w 30 tyg ginekolog pokazała mi z bliska i teraz wiem na 100%, bo widziałam wszystko z bliska. Warto poczytać trochę o rozwoju dziecka, jest opisane kiedy u chłopca zaczyna być widać "siusiaczka", a u dziewczynki wykształcaja się wargi sromowe i wtedy lekarz może brać się za określanie płci. Moja ginekolog nie podaje szybko płci, ale zawsze się sprawdza, a mam mase koleżanek, które się szczyciły, że juz znaja płeć, a okazywało się, że była inna. Niektóre dowiadywały się po porodzie- porażka

USG- chłopczyk czy dziwczynka?

27 mar 2014 - 18:43:51

W 13 tygodniu lekarz powiedział, że z dużym prawdopodobieństwem będę miała synka. Nawet zrobił zdjęcie USG, na którym to podobno widać było co ma między nogami. Po paru tygodniach stwierdził, że będę miała córeczki i rzeczywiście tak się stało :) Przy tak wczesnej ciąży określenie płci, to chyba tylko zgadywanie.

USG- chłopczyk czy dziwczynka?

28 mar 2014 - 17:22:42

autorko wiesz już na pewno co będziesz mieć???

USG- chłopczyk czy dziwczynka?

28 mar 2014 - 18:40:19

Cytat
Camelia1989
autorko wiesz już na pewno co będziesz mieć???
Pewność to będzie mieć jak urodzi ;P

USG- chłopczyk czy dziwczynka?

28 mar 2014 - 19:07:06

Antalisa u mnie chłopiec potwierdzony przez 2 lekarzy o pomyłce nie ma mowy

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

USG- chłopczyk czy dziwczynka?

28 mar 2014 - 20:04:24

kolezanka przez 9 miesiecy "miała" dziewczynkę i chłopaka urodziła:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostawił mnie w ciąży