Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Moja corka chodzi do przedszkola publicznego , gdzie godz 10-15 sa za darmo, prowadzam na 8 rano, wiec place za 2 godz + wyzywienie, Mam takie pytanie bowiem jutro i w srode nie chce jej posłac do przedszkola, i nie wiem czy mam zadzwonic i to zgłosic czy nie, głownie chodzi mi o to aby nie doliczyli mi stawki zywieniowej skoro dziecka nie było w przedszkolu, wiec zgłosic? czy po prostu sami niedolicza'?

Musisz to zgłosić. Jeśli tego nie zrobisz myślę że sami się nie domyślą i przygotują porcję dla twojego dziecka za którą będziesz musiała zapłacić.

Każde przedszkole samo sobie ustala, w jaki sposób liczą nieobecności. U nas na przykład odliczają jedzenie i dodatkowe godziny tylko po dostarczeniu pisemnego usprawiedliwienia najpóźniej na drugi dzień nieobecności. Zadzwoń rano i zapytaj co masz zrobić, żeby ci oddali kasę.

Mój synek też chodzi do publicznego przedszkola i my nie musimy dzwonić, tak ustaliła dyrektorka na pierwszym zebraniu. Dzwonimy tylko wtedy gdy dziecko się spóźni np 2 godziny żeby miało obiad.

Różnie to bywa i zależy od przedszkola.
W naszym przedszkolu należy zgłaszać dłuższą nieobecność powyżej 5 dni.

U nas w przedszkolu trzeba zgłosić nieobecność dziecka (telefonicznie albo poprzez internet) w dany dzień do godziny 9 a jeśli nie to naliczona zostaje kwota za wyżywienie.

Lepiej zgłosić:)

U mnie w przedszkolu jest tak ,że jak dziecka nie ma w przedszkolu to piszą nieobecność i za dany dzień nie jest pobierana oplata za wyżywienie, ale jeżeli chodzi od 8 rano to te dwie godziny są liczone tak jakby dziecko było. Czyli za dwa dni będziesz miała naliczone 4 godziny:) Może w innych przedszkolach jest inaczej tego nie wiem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to ciąża?