Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszytskie kobietki.Jestem w ciazy 2 raz ale wstyd sie przyznac nie pamietam kiedy mozna rozpoznac plec dzidziusia.W 18 tyg ciazy ide do lekarza jak myslicie bedzie juz cos widac?Oczywiscie najwazniejsza rzecza jest to zeby maluszek byl zdrowy,bo po ostatnim poronieniu zaszlam tylko z tyg przerwa w ciaze,bardzo cieszymy sie z mezem,malenstwo rozwija sie bardzo ladnie,ale moja prawie 6letnia corcia zameczy mnie pytaniami czy bedzie miec brata czy siostre?Wiadomo jak to dzieci sa niecierpliwe,podzielcie sie swoimi historiami kiedy wy dowiedzialyscie sie najwczesniej o plci maluszka.

Jeśli jest dobry ginekolog może rozpoznać płeć po długości kości udowej tak było w przypadku mojej siostry mała zawsze się chowała
A płeć można poznać już w 16 tyg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-23 20:34 przez kami2326.

Ja juz wiedziałam na przełomie 4 i 5 miesiąca;)Ale zdazalają sie co do tego pomyłki jak maluszek sie schowa;)albo inaczej;)SCHOWA CO NIE CO;)

Mi ginekolog powiedział w 16 tygodniu, że chłopczyk będzie. Zobaczymy czy się sprawdzi :)
Dodam, że to dobry ginekolog z prywatnej kliniki.
Termin mam na 30 maja :D 2014

najpewniejszy okres to 20 tyg

Płeć dziecka można rozpoznać nawet w 12 tygodniu, zależy od sprzętu i od chęci współpracy dziecka.
Nasza np. pokazała dopiero w okolicach 25 tygodnia, na wcześniejszych badaniach kręciła się na wszystkie strony, ale akurat tych okolic nie pokazała ;)

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-27 15:55 przez Shaanxi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ramoneska