Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczyny :)

Kolejny watek o ciąży wiem ze ich nienawidzicie ale ja nie chce używać Was jako testu tylko chciałabym dostać malutka nadzieje, wsparcie i dowiedzieć się czy ktoś miał takie objawy.

Do okresu mam jeszcze 4 dni wprawdzie i wiem że muszę jeszcze czekać na test, natomiast bardzo boje sie go zrobić gdyż nie chciałabym zobaczyć tam jednej krechy ..
Ciąża jest bardzo prawdopodobna bo stosunek odbył sie kompletny w początkowych dniach płodnych, 4 dni przed wyliczona (internetowo) owulacją, w tym czasie miałam jasnobrązowy śluz, zazwyczaj miałam lekkie plamienie krwią. Po czym śluz ustał.
Piersi sa pełniejsze ale nie bolą, są wrażliwe.
Cera ma wypryski takie jak nigdy, zawsze mam czysta ładną cere, pobolewa mnie podbrzusze, jestem płaczliwa, drażliwa oraz senna (cały czas bym spała).Miewam napady gorąca lub zimna. Mam mocniejszy węch oraz ochote na słone potrawy. Biegam co 30 minujt do wc.

Niestety jestem osobą otyła, i tu jest problem.

Wiem że to są też objawy przedmiesiączkowe ale czy jest możliwość że któraś z Was miała takie na początku ciąży?

Proszę ze mnie nie drwić, bardzo się stresuję że zobaczę negatywny wynik.


edit:

zapomniałam dodać że od 5 dni mam krwawienie z nosa, nigdy mi sie to nie zdarzało .. a teraz codziennie rano ..
oczywiście juz sie naczytałam że to też może byc objaw ..
co myślicie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-21 11:49 przez karmelowa_milosc.

Już sam stres nie pomaga. Owulacja wyliczona internetowo ... Cóż jeśli temu wierzyc to żywotność plemników to ogólne przyjęte 3 dni i muszą mieć one super warunki oraz być bardzo zdrowie a skoro stosunek odbył się na 4 dni przed owulacja ... No nic ci nie doradzimy. Niektóre testy sa tak czule ze już ew ciąże mogłyby wykryć. Psychika częsty sprawia ze widzimy/czujemy to czego tym bardziej jesli tego chcemy. Prawdopodobieństwo ciąży jest zawsze jednak nie ma się co nakręcać bo w niczym to nie pomaga a rozczarowanie jest jeszcze większe.
Jedyne co mogę zrobić to trzymać kciuki.

jestem własnie tego świadoma ze moja psychika może płatać mi figle, i czekam po prostu czekam.. te liczenie internetowe jest dla mnie też smieszne ale moja paranoja mnie przerasta i szukam po prostu jakiegoś pozytywnego wyniuku..

dziekuje za odpowiedź :)

my też planowaliśmy ciąże ale tak sie nie shizowałam hehe:) moim zdaniem za bardzo chcesz, a wtedy "porażka" mocniej boli:) radzę na luzie do tego podchodzić:)
my nie stosowaliśmy żadnych kalendaży owulacji itd, po prostu na spontanie, kiedy chcieliśmy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-19 20:25 przez PastwaLosu.

my nie planujemy tzn ja w swojej głowie tylko planuje ..

Tylko Ty planujesz? A co na to partner ? Myślę ze warto z nim o tym porozmawiać zanim postawisz go przed faktem dokonanym.

Cytat
Antalisa
Tylko Ty planujesz? A co na to partner ? Myślę ze warto z nim o tym porozmawiać zanim postawisz go przed faktem dokonanym.


oh źle to zabrzmiało - ja planuje w głowie bo niestety masz strasznie duży instynkt macierzyński z którym nie potrafie sobie poradzić.

partner o wszystkim wie, wie co sie dzieje i jak sie dzieje, nie jest przeciwny posiadania dzidzusia ale fakt każdy chciałby mieć lepsza sytuacje.
nie robie nic na siłe to po pierwsze, ani w ukryciu - partner jest o wszystkim swiadomy i stosunek nie przerywany w dni płodne był nasza wspólna, świadomą decyzją.

sam mówi że jak będe w ciązy bedzie sie bardzo cieszyć, nawet dziś patrzył na brzuszek i wyobrażał sobie :)


jesteśmy ze sobą długo, za dwa lata planowany ślub .. więc nie jest nis pochopnie i w ukryciu czy specjalnie :)

Moim zdaniem to częste bieganie siku nie jest objawem początku ciąży, to jest raczej dolegliwość występująca w późniejszych miesiącach, kiedy dziecko jest większe i naciska na pęcherz.
Psychika też robi swoje, bardzo chcesz być w ciąży, dlatego może wydaje Ci się, że masz ciągle ochotę na słone przekąski.
Płaczliwość, niedoskonałości cery i wrażliwe piersi idealnie pasują też do zbliżającego się okresu.
Z całego serca życzę Ci, żeby Ci się udało, ale lepiej niepotrzebnie się nie nakręcaj.
"Nie myśl o szczęściu. Przyjdzie - zrobi niespodziankę; nie przyjdzie - nie zrobi zawodu".

Cytat
KotkaFraszka
Moim zdaniem to częste bieganie siku nie jest objawem początku ciąży, to jest raczej dolegliwość występująca w późniejszych miesiącach, kiedy dziecko jest większe i naciska na pęcherz.
Psychika też robi swoje, bardzo chcesz być w ciąży, dlatego może wydaje Ci się, że masz ciągle ochotę na słone przekąski.
Płaczliwość, niedoskonałości cery i wrażliwe piersi idealnie pasują też do zbliżającego się okresu.
Z całego serca życzę Ci, żeby Ci się udało, ale lepiej niepotrzebnie się nie nakręcaj.
"Nie myśl o szczęściu. Przyjdzie - zrobi niespodziankę; nie przyjdzie - nie zrobi zawodu".

jestem świadoma że wszytkie te objawy są okresowe, ale nie umie poradzić sobie z faktem że moge być w ciąży caly czas sobie wyobrażam i to dlatego ...
szukam tu wsparcia i podtrzymania mnie na duchu.
nie staramy sie specialnie, wtedy polecieliśmy na żywioł ze swiadomością ale myśl że mogło to zainicjować potomka mnie tak ogarnia ..
wiem że mam dużo czasu jeszcze na dzieci ale ten instynkt macierzyński jak sobie z nim poradzić ?

Z instynktem nie wygrasz:)

czyli co miesiąc bedę czekać na niepojawienie sie okresu i nadal bede sie obracać za dziećmi jak pychopatka ...

A może zamiast czekać miesiąc za miesiącem warto pójść do odpowiedniego lekarza? Na pewno by pomógł.

problem w tym że my nie planujemy jako tako, jak sie stanie to będzie .. a jak zacznę chodzić do lekarza w tej sprawie to myślę że mój luby będzie miał cięzko bo wtedy z moich ust nie zejdzie słowo ciąża.

początki ciąży - strasznie chce sie siku i na końcowej fazie też . jestem w 6 miesiącu i siku co 30 minut . początki miałam takie spóźniony okres,senność,bóle głowy,wrażliwe piersi,,wymioty no i jak nie miałam sił wstać z łóżka(zawroty głowy) zrobilam test:)
początki ciąży - strasznie chce sie siku i na końcowej fazie też . jestem w 6 miesiącu i siku co 30 minut . początki miałam takie spóźniony okres,senność,bóle głowy,wrażliwe piersi,,wymioty no i jak nie miałam sił wstać z łóżka(zawroty głowy) zrobilam test:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-20 14:08 przez adusia1993.

czyli jest nadzieje jakaś ... poczekam do terminu okresu, potem zmusze sie do testu .. trudno jak zobacze jedna krechę to będe musiała sobie jakos poradzić :)
Dziewczyny dziękuję za wsparcie ..

dziś na teście zobaczyłam jedną kreskę, więc teraz czekam na okres..
pewnie jeszcze poczekam przez te nerwy ..


dziekuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-23 11:08 przez karmelowa_milosc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

promocja na USG w krk