Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAJ 2014

07 sty 2015 - 00:13:30

Hej Mamusie, jak Wasze dzieciaczki zdrowe?
Cos tu cisza ostatnio :)
Wszystkiego dobrego w 2015 roku!

MAJ 2014

09 sty 2015 - 23:13:50

Hej:)

U nas szaleństwo. Mała raczkuje na całego, po całym domu i ciężko za nią nadążyć. Oprócz tego zaczęła wstawać na nóżki, jeszcze trochę i chyba chodzić będzie.
W miarę ładnie zjada zupki i owoce, ale kaszek nie chce. Ciągle nie chce butli, więc muszę być zawsze w pobliżu, bo jest na piersi.
Spać w nocy nie chce, budzi się co godzinę, niekiedy co dwie :/ Dobrze, że chociaż w ciągu dnia ma dwie drzemki po 1-2h.

a co u Was i Waszych maluszków dziewczyny?

Alkarinque jak u Was? co z tą rehabilitacją?

MAJ 2014

12 sty 2015 - 09:44:57

Hej,

U nas bez zmian. Za chwilę mały kończy 8 miesięcy, a dopiero zaczyna sam siedzieć. Tak więc dalej chodzimy na rehabilitację dwa razy w tygodniu + ćwiczenia w domu. W grudniu byliśmy w szpitalu na oddziale neurologii i pediatrii dziecięcej. Mały miał kompleksowe badania i wyszły tak sobie. Na USG głowy wyszły poszerzone przestrzenie płynowe, więc na początku lutego mamy kolejne USG do kontroli czy się to powiększa czy cofa. Jak nie będzie poprawy to będziemy się szykować na operację zastawek. Dodatkowo okazało się, że ma cytomegalię IGG. Lekarz nas uspokajał, że IGG to jeszcze nie jest AŻ TAK źle, bo IGM grozi nawet śmiercią. Też mi pocieszenie :/ Więc znowu do poradni zakaźnej musimy chodzić. Z jedzeniem obiadków łyżeczką daliśmy sobie spokój. Kupiłam książkę Bobas Lubi Wybór i karmimy go według niej, czyli mały siedzi z nami przy stole i je to co my, a gotuję to wszystko co jest w tej książce. Mały je łapkami i jest bardzo zadowolony. Mamy już za sobą tosty francuskie na mleku, kurczaczka smażonego z pomidorami i sphagetti. Nic mu nie jest więc kontynuujemy takie karmienie. Teraz idą nam 2 pierwsze ząbki na dole, więc mały uparł się na gryzienie maty piankowej i trzeba go pilnować żeby jej nie zjadł przypadkiem. Noce przesypia całe, a w dzień czasami 3 razy po godzinie a czasami śpi tylko raz 20 minut. Jak kładzie się o 22 to do 8-8.30 można pospać.

A jak tam u was?

Dorzucam zdjęcie mojego łobuza.



MAJ 2014

12 sty 2015 - 23:09:12

Ale masz ślicznego łobuza ;-)
Kurczę, oby Wam się wszystko poukładało. Trzymam za Was kciuki!
Też kupiłam dziś tą książkę i będziemy próbować, bo nie mam już pomysłu na te obiadki itp.

Moja mała w sumie też jeszcze nie siedzi - tzn niekiedy siądzie, ale jeszcze się chwieje.
Ma też jakieś uczulenie i nie wiadomo na co - podejrzewam marchewkę albo jajko, ale ciężko stwierdzić.

Alusia, a co u Was?
Mija zaglądasz tu jeszcze?:)

MAJ 2014

13 sty 2015 - 10:54:52

U nas jak na razie wszystko ok.
Mala rosnie jak na drozdzach, raczkuje jak szalona trzeba miec oczy dookola glowy.
Zabki jak na razie sztuk 2 cisza nic nie pojawilo sie wiecej.
Jaki zakldacie juz rozmiar ubranek, u nas 74-80.
Mala strasznie glupia za starsza siostra jsk tylko ja widzi to smieje sie i kwiczy i najlepiej bawi sie u niej w pokoju.

Alkarinque trzymam za Was kciuki oby wszystko bylo dobrze a synus przeslodki !

MAJ 2014

14 sty 2015 - 18:16:38

Nasz to na razie turla się jak szalony, więc na rozłożonej kanapie już go nie zostawiamy. Jak go posadzimy na macie przed fotelikiem z zabawkami to ładnie się go trzyma i bawi, ale asekuracyjnie jeszcze z tyłu mu podkładamy wielką poduchę. wiec jak się sam bawi ( a potrafi długo :) to mogę coś w domu ogarnąć.

Mały nosi ubranka już na 86/92. Za tatą straaasznie szaleje teraz :)

MAJ 2014

14 sty 2015 - 21:47:52

Ja już też nie mogę nigdzie małej zostawić. Jak zobaczy jakiś przedmiot, który ją zainteresuje to dostaje takiego przyspieszenia, że ciężko za nią nadążyć ;P

Ubranka ma od 68 do 80, wiadomo różnie z rozmiarami, ale jednak najczęściej 74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wózek tako laret