Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
czarna0505
Myślisz, ze jedno opakowanie, czyli dwie pary mi wystarczą?

Bez problemu, tyle tylko żebyś po wymianie ich pamiętała, aby zdjętą od razu przeprać w ręku. Schną szybko. Pytanie na ile jesteś zorganizowana - a jak wiemy przy dziecku bywa różnie.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Raczej jestem zorganizowana, poza tym mąż będzie miał 2 tygodnie urlopu zaraz po porodzie, więc jakoś to razem ogarniemy ;) Skoro mówisz, że schną szybko to myślę, ze dwie pary wystarczą, a jak po 1 dniu uznam, że potrzebuję więcej to najwyżej mąż dostanie bojowe zadanie i dokupi :)

Ja pamiętam, że miałam tych siateczkowych majteczek 4 pary, kupowałam 2 opakowania i to była optymalna liczba. Nie wyobrażam sobie tego czasu po porodzenie bez siateczkowych majtek.

W szpitalu jednak mało komfortowe jest ganiać z maluchem na badania z samą wkładką w kroczu. Te majtki są super.

Mnie je poleciła położna. Rodziłam bliźniaki i po dobie leżenia od cc musiałąm naprawdę wejść na wysokie obroty. One zapewniły mi komfort i wygodę. zresztą sama położna mi je zasugerowała.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

U nas położne same zabierały dzieci na badania, no ale wiadomo, przy maluchu nie poleżysz, bo nakarmić, przewinąć, przebrać itp. Też sobie nie wyobrażam bez majtek ;)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Planowanie proponuję rozpocząć w połowie ciąży. Potrzebujecie całego mnóstwa produktów, ciuchów i różnych innych rzeczy. Duży zapach pieluch to podstawa. Kolejna kwestia - ciuszki, kosmetyki i leki. Musicie być gotowi na to, że dziecko będzie miało tak jak większość dzieci, pewne problemy ze zdrowiem. Tutaj macie sporo danych na ten temat. Pamiętajcie również, że dziecko może pojawić się na świecie dużo wcześniej niż się tego spodziewacie.

Ja polecam wkładki firmy Lovi. Są cieniutkie więc nie widać ich pod bluzką i do tego bardzo chłonne także nie ma przykrych niespodzianek. Co również jest bardzo ważne to zatrzymują wilgoć w środku:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zachcianki, smaki w ciąży ;)