Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny a wkładki laktacyjne z jakiej najlepiej firmy polecacie?

Ja kupuję aloesowe Canpol. To był jeden z moich pierwszych zakupów i jako, że się sprawdzają nie szukam dalej. Są chłonne, cieniutkie więc nie odznaczają się pod bluzka i nie pocę się w nich.

ja mam na sprzedaż całe opakowanie wkładek laktacyjnych z Johnson's baby i wiele innych akcesoriów dla mam i dzidziusiów:) W razie zainteresowania proszę o wiadomości prywatne na szafka.pl POZRAWIAM:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

ja musialam nawet sztućce swoeje miec bo w szpatalu katering i nie dawali...

dzięki dziewczyny bo jest ich dość dużo a nie chciałabym kupic całej paczki i przekonac się ze moze przeciekaja albo cos...

Moja siostra tez ma wkładki canpol - aloesowe, pakowane pojedyńczo - na co nie wszyscy producenci wpadają. jest z nich zadowolona.

A tak, to bardzo wygodne i higieniczne. Można po prostu wrzucić wkładki do kieszeni torebki i nie martwic się ze się zabrudzą.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Dostałam pół opakowania tych wkładek od siostry, jej już się nie przydadzą, a na mnie poczekają, własnie dzieki temu, że są tak zapakowane niż im się przez te pół roku nie stanie, nie zakurzą się, nie złapią wilgoci.

To bardzo dobre posunięcie jeśli chodzi o wkładki laktacyjne. nie wiem czy już pisał ktoś ale dla mnie majtki siateczkowe to był numer 1 w czasie poporodowym.

Cytat
Malgoha
To bardzo dobre posunięcie jeśli chodzi o wkładki laktacyjne. nie wiem czy już pisał ktoś ale dla mnie majtki siateczkowe to był numer 1 w czasie poporodowym.

Da się zauważyć tendencję dobrej jakości większości produktów. Jak ostatnio pomagałam przystawiać dziecko do piersi pacjentce widziałam u niej w torbie cały zestaw rzeczy z canpolu.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

bo tak właśnie jest, że jak jakaś marka się sprawdzi to potem się wszystko kupuje z tej samej, ja tak mam przynajmniej :)

O bo ich produkty są bardzo fajne. Mają dobrą cenę, wysoką jakość i są ogólnodostępne. Dla tego drogą pantoflowa, tak chociażby jak tutaj, mamy przekazują sobie, że warto je kupować. Tyle.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

kupiłam dziś te majtki siateczkowe w promocji, faktycznie fajne, poleżą do porodu :)

A przy porodzie napewno bardzo się przydadzą. Dla mnie ton była jedna z bardziej trafionych rzeczy kupionych do torby na czas porodu.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Myślisz, ze jedno opakowanie, czyli dwie pary mi wystarczą?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pismo lekarza-odczytanie zleconego badania