Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Poród Śląsk .

04 sie 2013 - 20:33:01

Witam już niedługo będę rodziła (ok.3tyg), a nadal nie potrafię się zdecydować w którym szpitalu. Jestem z Bytomia chciałam rodzić w szpitalu na ul. Batorego(3) ciągle ktoś mi odradza ten szpital. argumenty mają takie, że brudno, złe warunki zła opieka po porodzie dla matki i dziecka itd.
Czy jest ktoś kto rodził na śląsku i może mi polecić jakiś szpital?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 20:33 przez nataliau90.

Poród Śląsk .

12 sie 2013 - 16:55:22

hej wiesz co w Będzinie jet fajny szpital do nie dawna było tam strasznie a teraz zajmują się kobieta jak ksiazniczką

Poród Śląsk .

12 sie 2013 - 17:45:15

Ja jestem z Bytomia i rodziłam w Rudzie Śląskiej - Goduli.Polecam ten szpital



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-12 17:49 przez monia_25.

Poród Śląsk .

12 sie 2013 - 18:21:31

Polecam porodówkę w Pyskowicach :-)

Poród Śląsk .

29 sie 2013 - 10:56:00

A może, ktoś z innych zakątków śląska też tu zagląda?
Ja nadal szukam szpitala w którym nie zrobią problemu z podania znieczulenia no i anestezjolog ma nocne dyżury...

Poród Śląsk .

29 sie 2013 - 11:29:55

A myślałaś o szpitalu miejskim w Piekarach ?. Z tego co wiem problemów nie robią, mieli wprowadzić tam gaz rozweselający:). Osobiście, jeśli nie nasz planowanego CC , polecam szukać szpitala nie odległego od siebie zbyt daleko.

Poród Śląsk .

29 sie 2013 - 11:35:02

I właśnie tu pojawia się problem bo do wszystkich takich szpitali mam daleko...
Mieszkam koło Raciborza a tu albo znieczulenia się nie podaje bo nie popiera się tego, albo jak nie daj boże trafi się rodzić nocą to nie ma anestezjologa...

Poród Śląsk .

29 sie 2013 - 11:40:31

To faktycznie szukaj w swojej okolicy. Pamietaj ze czasem zanim przyjdziesz do szpitala to na zzo może być za późno. Podzwon, popytaj u źródła, pewnie znajdziesz coś bliżej ciebie. Skoro chcesz rodzic naturalnie to juz ryzyk fizyk jeśli chodzi o szpitale oddalone od ciebie dość sporo. I jak pisałam dzwon do szpitali a nie posilkuj się info od osób które "kiedyś" rodziły w danej placówce bo częsty realia się zmieniają i tam gdzieś kiedyś coś było preferowane, dziś już nie musi i odwrotnie.

Ps. Sądziłam ze anestezjolog być musi w szpitalu, i pewnie jest ale może wzywany tylko do nagłych cesarek na przykład.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 11:44 przez Antalisa.

Poród Śląsk .

30 sie 2013 - 19:00:39

u nas na slazku to chyba wogolee nie ma znieczuleń.. zacofanie totalne..znieczulenia są ale w warszawie .. dlatego ja zalatwilam sobie CC nie mam zamiaru sie meczyc nie wiadomo ile godzin ..

Poród Śląsk .

30 sie 2013 - 20:06:55

Cytat
karolciaaa15031
u nas na slazku ... zacofanie totalne...
Dzięki Bogu mieszkam na śląSku ... :) bo tutaj w szpitalach zzo jest w ofercie części szpitali.

Poród Śląsk .

30 sie 2013 - 20:18:03

Oczywiście, że znieczulenie jest dostępne a od zeszłego roku jest darmowe i należy się każdej kobiecie! Ja rodzę w Żorach i tam oferują, gaz , zzo, TENS oraz jeszcze jakieś jedno znieczulenie nie pamiętam nazwy. Ale wcześniej trzeba się skonsultować z anestezjologiem, można także przy okazji w każdą 3 sobotę miesiąca zwiedzić porodówkę. Owszem są szpitale tragiczne, gdzie brakuje wszystkiego - jak u nas w Pszczynie ale to są pojedyncze przypadki także nie róbcie ze Śląska ruiny! W Warszawie wcale nie jest tak kolorowo i również mają szpitale lepsze i gorsze jak wszędzie. Każdy szpital teraz ma swoją stronę i opisane oddziały oraz co można uzyskać w danej placówce.

Poród Śląsk .

03 wrz 2013 - 11:35:52

Cześć Dziewczyny,
Znam szpital gdzie nie robią żadnych problemów z podania znieczulenia i 80% kobiet rodzących tam dostaje zzo, jest to Śląski Instytut Matki i Noworodka. Anestezjologów mają 24 godziny na dobę i jeśli przyjedzie się stosunkowo wcześniej do porodu i nie ma przeciwskazań to każda kobieta dostanie znieczulenie jeśli tylko chce. Byłam na tzw dniach otwartych i wszystkiego sié dowiedziałam osobiście, odzdiał noworodkowy jest świeżo po remoncie , polecam zainteresujcie sie tym szpitalem

Poród Śląsk .

03 wrz 2013 - 12:34:56

Ja polecam Katowice chyba Ochojec Szpital na ul. Łubinowa 3 Znajdziesz na necie stronę tego szpitala.
Pozdrawiam

Poród Śląsk .

05 wrz 2013 - 14:25:48

Witam, moja bratowa rodziła na porodówce w Chorzowie i była bardzo zadowolona, znieczulenie dostała bez problemu. Bardzo chwaliła położne i pielęgniarki na noworodkach, bardzo pomagały przy karmieniu i nawet tydzień po wypsie mogła liczyć na pomoc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie włosów w ciąży.