Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laktator..jaki????

06 lip 2013 - 09:36:39

Dziewczyny chce kupic laktator ale niewiem jaki i pytanie do mam ktore uzywały -jaki najlepszy?

Laktator..jaki????

07 lip 2013 - 21:31:54

ja mialam z Baby Ono, i nie narzekałam na niego. a przy karmieniu piersią bardzo się przydał zwłaszcza na początku gdy za duzo mleka

Laktator..jaki????

12 lip 2013 - 10:34:53

Ja polecam laktator LOVI Prolactis http://lovi.pl/pl/produkty
To laktator dwufunkcyjny, czyli ręczny i elektryczny w jednym.
Mi się super sprawdza!!!!
Szybko i dokładnie ściąga mleczko:-)

Moją szczegółową recenzję możecie przeczytać tutaj:
http://recenzje.wrolimamy.pl/produkt/laktator-lovi-prolactis/

Laktator..jaki????

12 lip 2013 - 10:57:51

Ja miałam elektroniczny Medela jest naprawdę b.dobry SERDECZNIE POLECAM :)

Laktator..jaki????

12 lip 2013 - 11:21:01

potwierdzam - Medela elektryczny (żółty kolor) jest najlepszy. U mnie w wszpitalu (leżałam z dzieckiem 2 tyg po porodzie) Pani pielęgniarka się pomyliła i wygotowała mi cały - włączni z silniczkiem... nic się nie stało - po osuszeniu działał bez zarzutów, także wydatek spory, ale laktator niesmiertelny :-) można fajnie regulować tempo ssania, polecam!!!

Laktator..jaki????

12 lip 2013 - 12:24:26

Świetna jest ta możliwość regulacji siły ssania.
A laktator Lovi Prolactis ma jeszcze funkcję stymulacji, czyli pobudzania piersi do "uwolnienia" mleczka. Jak już mleko zaczyna lecieć, przełączamy na funkcję głębokiego ssania, która odzwierciedla długie, pełne ssanie dziecka.
Super się to sprawdza.

Laktator..jaki????

12 lip 2013 - 14:13:42

Jeśli cena u Ciebie nie gra roli to polecam laktator elektryczny. Dobry jest z firmy medela, mieli go w szpitalu i bardzo polecali. Ja mam zwykły ręczny, kupiony w aptece za grosze, bo mi akurat nie opłacało się inwestować w laktator.

Laktator..jaki????

12 lip 2013 - 14:23:22

Jeśli Twój się dobrze sprawdza, to fajnie. Czasem jednak warto zainwestować więcej.
Już się przejechałam na takim takim. Teraz mam ten LOVI Prolactis i jest serio super.
W wersji elektrycznej jest cichy, odciągałam mleko w nocy przy śpiącym synku i się nie obudził, mąż to nawet nie chrapnął, bo śpi jak suseł:-)

A i jeszcze mam z LOVI wkłądki laktacyjne. Też są super, bo są duże - super na noc.
I mają taki szeroki pasek klejący.
Są cieniutkie, ale dobrze chłoną. I nie czuję, że są mokre.

Mam nadzieję, że uda mi się karmić jak najdłużej:-) Chociaż mój mały ssak lubi sobie podjeść:-)
A dziś zostałam w szoku. 120 ml w 4 minuty z jednej piersi. Chyba zaczynają się przyzwyczajać:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-13 21:27 przez madzia100r.

Laktator..jaki????

02 sie 2013 - 16:51:55

Ja musiałam rozbudzać laktację laktatorem, pech chciał, że synusia nie miałam przy sobie.
Miałam ręczny Aventa i kompletnie nie mogłam nic ściągnąć, lepiej szło ręcznie... W końcu po rozmowie z laktatorką kupiłam Medela Swing, elektryczny, cichutki z funkcją pobudzania i regulacją ssania, dodatkowo w zestawie była butelka ze smoczkiem imitującym pierś.
Finalnie rozbudziłam laktację za bardzo i musiałam pić herbatkę na zmiejszenie produkcji :P

Prawda o laktatorach jest jednak taka, że do jednej persi pasuje taki, a drugiej zupełnie inny. Są też takie piersi z których żaden nie ściągnie. Jak masz możliwość poszukaj w okolicy wypożyczalni, w razie jak Ci nie podpasuje weźmiesz inny nie wydając majątku.

Laktator..jaki????

27 paź 2013 - 18:31:41

Ja podobnie jak madzia - lovi prolactis. Jest elektryczny stąd mozna odciągać pokarm wszedzie a do tego w zestawie fajna torba więc nie ma problemu żeby wziąć go ze sobą np. w podróż.
Na koniec jest dwufazowy, ww moim przypadku pierś szybko zaprogramowała się na malucha i nie byl mi już tak potrzebny

Laktator..jaki????

27 paź 2013 - 18:40:55

Cytat
Justysia_q

Prawda o laktatorach jest jednak taka, że do jednej persi pasuje taki, a drugiej zupełnie inny. Są też takie piersi z których żaden nie ściągnie. Jak masz możliwość poszukaj w okolicy wypożyczalni, w razie jak Ci nie podpasuje weźmiesz inny nie wydając majątku.
A to są takie wypżyczalnie?

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Laktator..jaki????

27 paź 2013 - 19:36:52

ja gorąco polecam laktator ręczny tommee tippee :)

Laktator..jaki????

28 paź 2013 - 12:05:53

Cytat
monika_psujek
Cytat
Justysia_q

Prawda o laktatorach jest jednak taka, że do jednej persi pasuje taki, a drugiej zupełnie inny. Są też takie piersi z których żaden nie ściągnie. Jak masz możliwość poszukaj w okolicy wypożyczalni, w razie jak Ci nie podpasuje weźmiesz inny nie wydając majątku.
A to są takie wypżyczalnie?

Tez pierwsze słyszę o wypozyczalniach - może chodzi o mozliwość sprawdzenia w szpitalu?
W moim modelu lovi były stopnie siły ssania i wygodne nakladki masujace tak że idealnie pasowało bez żadnego bólu.

Laktator..jaki????

28 paź 2013 - 12:34:16

Ja miałam avent manualny i madela elektryczny użyczyła mi znajoma. Madela był strasznie głośny, osobiście byłam bardzo zadowolona z manualnego aventa, tylko trzeba było się napompować. Jeżeli zamierzasz często korzystać z laktatora to polecam elektryczny avent, z nakładka masującą piersi - super sprawa. Jeżeli sporadycznie to też avent :). Miałam jeszcze taki zwykły z apteki ale totalnie beznadziejny... .

Laktator..jaki????

29 paź 2013 - 08:31:43

No - mój też byl cichy i nie budził dziecka. Nawet nie wiedzialam, że laktatory mogą byc głośne.
Kigi, a w jaki sposób magazynowalas pokarm?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lutowe mamusie 2014