Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laktator..jaki????

31 paź 2013 - 14:02:48

Cytat
esmia
Ja podobnie jak madzia - lovi prolactis. Jest elektryczny stąd mozna odciągać pokarm wszedzie a do tego w zestawie fajna torba więc nie ma problemu żeby wziąć go ze sobą np. w podróż.
Na koniec jest dwufazowy, ww moim przypadku pierś szybko zaprogramowała się na malucha i nie byl mi już tak potrzebny

Przyłączam się do fanek LOVI prolactis. Szukałam niedawno laktatora dla siostry, która właśnie urodziła. Poszperałam i znalazłam o nim świetne opinie, zakupiłam jej w prezencie.Teraz dziewczyna twierdzi, że uratowałam jej tym laktację, bo miała duży problem z nawałem pokarmu i gdyby nie laktator nabawiłaby się zapalenia piersi. Do tego moja siostra jest wygodnicka, więc odciąga pokarm i karmi częściowo z butelki, ale swoim mlekiem. Dla niej to urządzenie to cudo!
A i dodam jeszcze, że laktator ten (lovi) jest cichy. Nie raz słyszę, jak moja siostra w nocy wstaje karmić małego albo właśnie odciągać pokarm. Gdyby nie budził mnie płacz małego albo ona nie budziła mnie przestawiając meble i zapalając w domu światła, spokojnie spałabym przy tym dźwięku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 14:05 przez AnkaSzklanecka.

Laktator..jaki????

09 lis 2013 - 21:44:18

Cytat
esmia
Cytat
monika_psujek
Cytat
Justysia_q

Prawda o laktatorach jest jednak taka, że do jednej persi pasuje taki, a drugiej zupełnie inny. Są też takie piersi z których żaden nie ściągnie. Jak masz możliwość poszukaj w okolicy wypożyczalni, w razie jak Ci nie podpasuje weźmiesz inny nie wydając majątku.
A to są takie wypżyczalnie?

Tez pierwsze słyszę o wypozyczalniach - może chodzi o mozliwość sprawdzenia w szpitalu?
W moim modelu lovi były stopnie siły ssania i wygodne nakladki masujace tak że idealnie pasowało bez żadnego bólu.

U mnie w mieście są 3 wypożyczalnie laktatorów :)
Wystarczy dobrze poszukać, albo np. spytać w szpitalu ;)

Laktator..jaki????

10 lis 2013 - 11:28:32

MEDELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPRAWDE WARTO UKLADA SIE DO KAZDEJ PIERSI Z AKUMULATOREM WIEC NIE TRZEBA WYDAWAC NA BATERIE KUPE PIENIEDZY A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO DOBRZE CIAGNIE.. NIE MA SOBIE ROWNYCH NA RYNKU MOIM ZDANIEM A MIALAM 3 I NIEWIELE MLEKA... TYM STYMULACJA BYLA NAPRAWDE DOBRA I BARDZO SKUTECZNA... POLECAM

Laktator..jaki????

10 lis 2013 - 21:09:44

Ja mam laktator elektryczny Canpol Babies i jestem zadowolona :)

Laktator..jaki????

11 lis 2013 - 19:24:08

Mleczko mroziłam w specjalnych woreczkach, kiedy na prawdę był nadmiar. Ale tak na prawdę nie miałam często takiej potrzeby bo moja mała wcinała i z butelki i z piersi. Miałam specjalne pojemniki do przechowywania pokarmu i trzymałam do w lodówce, podgrzewany był w kąpieli wodnej, kiedy nie było mnie w domu albo w nocy - kiedy byłam na prawdę wymordowana.

Laktator..jaki????

28 lis 2013 - 12:45:50

Kigi, woreczki w aptece kupilas czy jakiś domowy patent?
Po jakim czasie najdłużej podawałaś mrożony pokarm?

Laktator..jaki????

11 gru 2013 - 21:00:03

esmia - najprościej zamrozić w specjalnych pojemnikach.

Mój syn ma 8 miesięcy, Prolactis nadal jest ze mną i spisuje się świetnie. NIc się nie zepsuło, śmiga jak nówka. Nawet nie zachodzi tak szybko. AVENT mi szybciej się przebarwiał.

Laktator..jaki????

24 gru 2013 - 12:12:25

No ja też jestem z niego zadowolona.

A przy okazji - jak długo karmiłyście piersią?

Laktator..jaki????

13 paź 2022 - 23:34:51

Sprawdź https://neno.pl/produkt/neno-angelo/, bo laktator z lampką LED i automatycznie kończy pracę po cyklu, więc kobieta nie musi martwić się eksploatacją. W przypadku problemów z laktacją duża pomoc, bo wyrównuje pracę gruczołów. Na pewno nie obudzi męża i dziecka. Lampka LED to tak naprawdę spora pomoc, bo można sobie spokojnie gdzieś usiąść, bez uruchamiania centralnego oświetlenia. Dla domowników to po prostu większa wygoda.

Laktator..jaki????

18 sty 2023 - 10:44:31

Bierz laktator w zestawie, chociażby stąd https://neno.pl/. Akurat ten sklep współpracuje z wieloma mamami blogerkami, więc masz lepszy dostęp do wiarygodnych recenzji.

3 – fazowe laktatory, czyli najbardziej dopracowane rozwiązanie w branży znajdziesz w sklepie https://neno.pl/ i też masz do dyspozycji sprzęt na jedną pierś, czy powiązany z lampką LED, żeby wieczorem sobie spokojnie usiąść.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-18 11:08 przez Arata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża a choroba