Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bezsenność w ciązy

21 cze 2013 - 11:36:10

Witam
podejrzewam ze moge być w 5 tc i dolega mi bezsenność. Mam trudności z zaśnięciem, budze sie w nocy, pomimo tego ze jestem zmęczona nie moge dłużej spać. Czy to jest normalne w ciązy ? A może to inny tydzień ciązy ? Proszę o jak najwięcej informacji ponieważ bardzo sie boje o moje dziecko. Z góry dziękuje za pomoc

bezsenność w ciązy

21 cze 2013 - 12:05:25

W pierwszych tygodniach ciąży to spałam po kilkanaście godzin dziennie, a i tak chciało mi się spać. Na bezsenność cierpiałam dopiero w trzecim trymestrze.

bezsenność w ciązy

21 cze 2013 - 12:44:41

dokładnie tak jak napisała very_nice w pierwszych tygodniach ciąży mogłam spać po 12-15 godzin na dobe a i tak byłam ciągle śpiąca za to w 8 i 9 miesiącu totalna nocna bezsenność

bezsenność w ciązy

21 cze 2013 - 13:12:09

Miałam tak samo jak dziewczyny wyżej. Na poczatku spałam non stop a pod koniec prawie wcale. Ale za to teraz po całym dniu z moim robaczkiem o 21 padam :)

bezsenność w ciązy

22 cze 2013 - 08:07:24

Na początku ciąży strasznie chciało mi się spać , codziennie musiałam zaliczyć drzemkę w ciągu dnia , teraz jestem w 22 tc. w nocy śpię w porządku tylko budzę się bardzo wcześnie i też już nie mogę zasnąć :) U różnych kobiet przebiega to w inny sposób , na pewno niedługo będziesz wybierała się do lekarza , powiedz mu o wszystkich swoich obawach , na pewno wszystko Ci powie .

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

bezsenność w ciązy

25 cze 2013 - 12:13:03

Bezsenność często występuje pod koniec ciąży, brzuch przeszkadza, niepokój związany z porodem też. Zmiany poziomu hormonów też się do tego przyczyniają. Powiedziałabym że to normalne ale zapytać lekarza nie zaszkodzi, może znajdzie coś na te dolegliwości.

bezsenność w ciązy

21 paź 2013 - 12:11:42

moja bezsenność zaczęła się od 24 tygodnia .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poroniłam