Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dylemat w sprawie imienia.

17 cze 2013 - 15:50:43

Cześć dziewczyny, za niedługo spodziewam się dziecka i jedynie co z mężem nam zostało to dylemat w sprawie imienia. Po dłuższych dyskusjach na temat imienia pozostał nam wybór między imieniem Dominika a Lena. Obydwa imiona nam się podobają, ale sami nie wiemy na jakie się zdecydować. Jak myślicie, które imię byłoby lepsze ? Czy aby Lenek nie jest za dużo ?

Dylemat w sprawie imienia.

17 cze 2013 - 16:02:57

jest dużo Lenek ale jak wam się podoba...kiedyś były w klasie same Anie, Marty , Moniki i kasie i jakoś nikt nie marudził z tego powodu. Lepiej niech sa w klasie trzy Lenki niż Jessiki i inne Noemi.Chociaż ja osobiście faktycznie wolałabym mniej popularne imię dla mojego dziecka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-17 16:03 przez anna178.

Dylemat w sprawie imienia.

17 cze 2013 - 16:08:03

Mi osobiście także bardziej podoba się imie Lena, ale rzeczywiście teraz co druga dziewczynka to Lena albo Julka...
Ja wole bardziej oryginalne imienia mniej się powtarzające, ale to Wasza decyzja, jeżeli teraz bym miała dziewczynkę miałaby na imię BIANKA

Dylemat w sprawie imienia.

17 cze 2013 - 16:29:04

Wolałabym Dominika niż Lena.
Generalnie jestem zwolenniczką tradycyjnych i przede wszystkim polskich imion.
Jeśli będziemy mieć córeczkę prawdopodobnie będzie mieć na imię Joasia. Ale jeszcze może się to zmienić :P

Dylemat w sprawie imienia.

17 cze 2013 - 16:40:47

Fakt, że teraz strasznie dużo Lenek się porodziło, ale myślę, że nie ma to żadnego znaczenia. Spomiędzy dwóch podanych przez Ciebie z pewnością wybrałabym Lenę.

Dylemat w sprawie imienia.

20 cze 2013 - 12:04:57

Dla mnie Dominika lepsze, jest więcej zdrobnien dla małego dziecka, potem jak będzie starsza no i jak dorosła. Lena jest oklepane

Polskie imiona są piękne i trzeba z tego korzystac:) ja mam Michalinę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 12:06 przez ariska.

Dylemat w sprawie imienia.

22 cze 2013 - 19:37:10

Jeśli kiedykolwiek będę mieć dziecko to będzie to albo Kornelia albo Maksymilian :)

Dylemat w sprawie imienia.

22 cze 2013 - 20:17:01

ja bm wolała lenka bo jest ładniejsze i jak bm miala 2 córe zastanowila bm sie nad lena bo dominika to mi sie nie podba

Dylemat w sprawie imienia.

25 cze 2013 - 09:29:57

Lenka ładniejsze moim zdaniem;-) moja corcia ma Nikola ;p

Dylemat w sprawie imienia.

25 cze 2013 - 11:26:00

Mi osobiscie nie podoba sie ani Dominiki ani Lena,ale to nie do mnie nalezy wybor:)
Moja corka ma na imie Alexandra mowimy na nia Alex,a ona sama na siebie Alexia:) Gdybym teraz miala corke < uchron Boze:)> nazwalabym Laura. Sama mam na imie Kalina

Dylemat w sprawie imienia.

25 cze 2013 - 12:17:14

hej, moja córcia też będzie mieć na imie Lenka. Mam już synka Adasia. Ja nie kieruje sie modą na imiona. Dla swoich dzieciaczków miałam wybrane długo przed tym jak zaszłam w ciązę. Ważne by podobały się nam- rodzicom i nie były jakieś wymyslne by dziecko nie miało potem pretensji i docinek kolegów. Ja sama mam na imię Ania i choć w klasie było nas 5 o tym imieniu ja swoje bardzo lubie i jestem wdzieczna mamie, że nie uległa namowie innych, że to zbyt częste imie i nie dała mi innego.Drogie mamy kierujcie sie własnym zdaniem a nie opiniami innych bo ile ludzi tyle gustów - pozdrawiam.

Dylemat w sprawie imienia.

21 paź 2013 - 12:07:00

Dominika Lena , albo na odwrót Lena Dominika :)

Dylemat w sprawie imienia.

21 paź 2013 - 12:24:32

hej,ja jestem mamą prawie 5 l Lenki,w jej roczniku nie ma jeszcze szału,ale rzeczywiście młodszych Lenek jest jak grzybów po deszczu:) ja mam imię,które było bardzo modne w tamtych latach i całe życie byłam entą Kaśką w klasie,szkole,pracy:)

Dylemat w sprawie imienia.

30 paź 2013 - 17:28:41

same Leny, a mi sie to imie nie podoba;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bezsenność w ciązy