Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ginekolog

16 cze 2013 - 11:07:22

Hey dziewczyny :)
Chciałabym żebyście mi poleciły lekarza ginekologa we Wrocławiu prywatnie lub na nfz. (żeby nie był za drogi w prowadzeniu ciąży) Nie mogłam nic znaleźć na forum o dobrym ginekologu we Wrocławiu, zresztą szukałam pytałam koleżanek rodzinę ale nikt nie może polecić mi w 100% żadnego lekarza :(
Chcielibyśmy z mężem mieć dziecko ale muszę mieć na początek dobrego ginekologa same wiecie jak to jest.... do tego którego chodziłam byłam bardzo zadowolona ale strasznie podniósł ceny :( nawet 400 zł za usg 3d :(
Jest to moja 1 ciąża tzn będzie :) i chciałabym mieć jak najlepszą opiekę :)
Proszę o jakieś opinie o lekarzach i miejscach :)
.. jest tam ktoś :(?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-16 22:27 przez mavantii.

ginekolog

18 cze 2013 - 20:58:38

sprawdź na rankinglekarzy.pl

ginekolog

18 cze 2013 - 21:40:59

Polecam ginekologa Mateusza Tylko- przyjmuje na Krętej prywatnie, prowadził całą moją ciążę od początku ( koszt wizyty130zł) świetny specjalista, czasami za bardzo nadgorliwy, jeśli coś jest nie tak od razu kieruje na dodatkowe badania itp, w sumie to dzięki temu miałam pewność, że wszystko jest ok i nic nie zostanie przeoczone, poczytaj sobie o nim na necie, zobaczysz ile ma pozytywnych opinii, ja mogę go poleć z czystym sumieniem ( usg 3D miałam robione dwa razy bez dodatkowych opłat :-) )

ginekolog

20 cze 2013 - 10:06:34

ok dzięki wielkie :)

ginekolog

20 cze 2013 - 11:19:26

Tomasz Fuchs, prowadził moją zagrożoną ciążę. Szybko reaguje na wszelkie nieprawidłowości, kiedy trzeba było od razu założył szew, a kiedy skróciła mi się szyjka wysłał do szpitala. Nie lekceważył żadnych objawów. Czułam się u niego bezpieczna. To ważne, bo wcześniej straciłam synka, przez p. Balcerek z Mediconcetpu, która zawsze uśmiechała sie i mówiła, że wszystko jest w porządku, nawet jak nie było. Ciąża zakończyła się dobrze. Zawsze odbiera telefony od swoich pacjentek o każdej porze dnia i nocy, zawsze cię przyjmie czy wysłucha. Usg niemal przy każdej wizycie. Nigdy nie zawyża kosztów, zdarzało się, że przyjął mnie za darmo. Może nie jest zbyt rozmowny, ale odpowiada konkretnie na wszystkie pytania.
http://www.znanylekarz.pl/tomasz-fuchs/ginekolog/wroclaw

ginekolog

21 cze 2013 - 12:55:06

dzięki wielkie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

meble brw Capslock black red white bardzo prosze o opinie