Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 20:56:02

Hej, chcialam dowiedziec sie jakie i czy wgl mialyscie objawy przed samym porodem ?

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 21:17:44

przy 1 ciąży - niepokój, odejście czopa śluzowego oraz oczyszczanie się organizmu i mała ruchliwość dziecka.

przy 2 ciąży - nagły apetyt na dzień przed porodem oraz bardzo wzmożona ruchliwość dziecka ( poród rozpoczęty od odejścia wód )

przy 3 ciąży - silniejsze skurcze na ok. 3 dni przed, lekki niepokój i ogólne osłabienie ( najchętniej leżałam i czekałam ).

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 22:03:37

tez bym chciala zeby u mnie te objawy 3 dni przed byly a czekam i czekam juz

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 22:09:56

ja 3 mc temu urodziłam drugiego synka i nie miałam żadnych objawów, każdego dnia wydawało mi się, że to już ten dzień nadszedł :) w końcu o 1 w nocy zaczęły się skurcze i od razu wiedziałam że nadszedł ten czas :) o 8.20 urodziłam :) powodzenia, trzymam kciuki

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 22:21:25

Urodziłam dwa miesiące temu pierwsze dziecko. Jak byłam w ciąży to co chwilę kogoś pytałam czy nie przegapię że coś się zaczyna. Wszyscy zapewniali mnie że tego nie da się przegapić i tak też było.

Odejście czopa (sączył się kilka dni) nagle lekkie krwawienie i skurcze ale tylko krzyżowe. Ja wiedziałam że to już a lekarze twierdzili że to nerki. Nie będę dalej opisywać żeby nie wystraszyć nikogo.Ale dodam miałam ciężki poród(uważam że tylko i wyłącznie przez lekarzy taki miałam), ale pamiętaj że to nie reguła. Jedni się męczą a inni wcale.

Opiszę Ci krótko poród dziewczyny z którą leżałam na sali.
Przyjechała z mężem na porodówkę z bólami krzyżowymi. Po chwili wyszła z sali (myślałam że na KTG) nagle jej mąż wpada na sale i mówi ,, z Alicją było szybko ale to to było mistrzostwo". Co się później okazało poszła do toalety za potrzebom a wychodziła już trzymając główkę dziecka. Jej poród trwał może z 10min. Za chwilę wróciła z sali porodowej o własnych siłach.

Takiego porodu Ci życzę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 22:25 przez annaklementowska.

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 22:32:42

u mnie ostatni poród trwał 10 min ;) bóle krzyżowe, na izbie przyjęć 9 cm rozwarcia i ledwo wlazłam na porodową to mogli mnie zabierać :)

zero szycia, popękania - mogłam iść do domu ( niestety nie tak łatwo wrrr )

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 22:43:32

Tak ja miałam jeden znaczący- wody mi odeszły :D

objawy przepowiadajace porod

30 maj 2013 - 23:01:26

na kilka dni przed porodem może zacząć oczyszczać się organizm czyli możesz mieć biegunkę, zdarza się też wzmożony apetyt, możesz mieć przypływ energii lub wręcz przeciwnie. W noc przed możesz też lepiej spać - jak nigdy. Może też boleć brzuch a z tych oczywistych to tak jak piszą dziewczyny, odejście czopu lub wód płodowych- tak było w moim przypadku, no i skurcze które są coraz bardziej regularne i mocniejsze. Nie bój się jak już będzie się zaczynać to będziesz wiedziała.

objawy przepowiadajace porod

31 maj 2013 - 03:42:18

o 9 rano zaczął odchodzić mi czop śluzowy i wiedziałam że to już TO się zbliża, urodziłam następnego dnia o 14.45 . A tak to żadnych innych objawów nie miałam.

objawy przepowiadajace porod

02 cze 2013 - 21:28:39

Mi czop wyszedl pare dni temu... a organizm oczyszcza mi sie od 2 tygodni...

Liczylam ze na Dzien Dziecka uda mi sie urodzic, no ale niestety coreczka jest uparta ;p

objawy przepowiadajace porod

05 cze 2013 - 12:17:01

U mnie nie było skurczy, nie było bóli, tylko odszedł czop i od razu razem z nim wody płodowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja ciąza a imprezy faceta