Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o szybką pomoc ..

09 kwi 2013 - 15:49:20

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 2 lutego i po 3 tygodniach był zrobiony test ciażowy który okazał się wynikiem pozytywnym lecz dla sprawdzenia zrobiłam po tygodniu następnym i wynik również wyszedł pozytywny. 18 marca udałam się do ginekologa prywatnie żeby zrobił badanie sam dokładnie mi o wszystkim powiedział. No i po zrobieniu badania dopochwowo wyszło, że jestem w ciąży lecz jeszcze nic prawie nie widać po za samym pęcherzykiem który miał wtedy 8 mm. Przepisał mi witaminy Ladee Vit (1 dziennie podczas posiłku i No-Spa comfort gdy boli brzuch).No więc lekarz kazał przyjść na następną wizytę 4 kwietnia więc stawiłam się na daną godzinę i było znowu robione badanie i wyszło,że pęcherzyk ma 1,49 cm a zarodka nie widzi ;/ strasznie się zdenerwowałam bo stwierdził że to jest gdzieś 8 tydzień ciąży a nie widać jeszcze zarodka. Lekarz powiedział mi ze mam nie robic sobie nadziei bo może to być poronienie.. Załamałam się totalnie,ale kazał przyjść znowu na wizyte za tydzień (11 kwietnia). Po przyjściu do domu z płaczem zadzwoniłam do lekarza następnego z którym także umówiłam się na wizyte lecz na drugi dzień by jeszcze on zobaczył co jest. No i pojechaliśmy z narzeczonym do tego lekarza gdy on zrobił mi dokładne badanie itp i wyszło że zarodek jest i ma 0.86 cm a pęcherzyk ma 1,57 cm tylko,że nie widać jeszcze serduszka ani kształtującego się powoli maluszka. Stwierdził ze do dwóch tygodni powinno już być widoczne serduszko i będzie wszystko dobrze. A jak to było w waszym przypadku po usg w 8 tygodniu ciąży i kiedy pojawiło się bijące serduszko itd ?
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 15:51 przez buziaczek101.

Proszę o szybką pomoc ..

09 kwi 2013 - 15:54:02

ja byłam w 3 ciązy w 8 tyg na usg według obliczeń a ciąża okazała się o 3 tyg. młodsza :) Dopiero na kolejnej wizycie widoczne było serduszko :)
( wcześniej tylko pęcherzyk )

Proszę o szybką pomoc ..

09 kwi 2013 - 15:58:33

Cytat
Darmoszka
ja byłam w 3 ciązy w 8 tyg na usg według obliczeń a ciąża okazała się o 3 tyg. młodsza :) Dopiero na kolejnej wizycie widoczne było serduszko :)
( wcześniej tylko pęcherzyk )

Uff .. ulżyło troszkę ;) mam nadzieję, że teraz na tej wizycie w czwartek będzie już widoczne serduszko i wszystko bedzie ok gdyż to moja pierwsza ciąża :)

Proszę o szybką pomoc ..

09 kwi 2013 - 21:28:45

U mnie w 7tyg było widać serduszka:)

Proszę o szybką pomoc ..

09 kwi 2013 - 21:58:51

u mnie w 6 tyg był tylko pęcherzyk bez zarodka, bałam się , że będzie puste jajo ale lekarz kazał się cieszyc i myslec pozytywnie-mówił, że może ciąża jest młodsza niż wynika z miesiączki. Na następnej wizycie w 10 tygodniu zobaczyłam już serduszko :)Pęcherzyk miał chyba 0,56 cm jak dobrze pamiętam w tym 6 tygodniu

Proszę o szybką pomoc ..

10 kwi 2013 - 15:56:48

Cytat
anna178
u mnie w 6 tyg był tylko pęcherzyk bez zarodka, bałam się , że będzie puste jajo ale lekarz kazał się cieszyc i myslec pozytywnie-mówił, że może ciąża jest młodsza niż wynika z miesiączki. Na następnej wizycie w 10 tygodniu zobaczyłam już serduszko :)Pęcherzyk miał chyba 0,56 cm jak dobrze pamiętam w tym 6 tygodniu

Kurcze .. boję się panicznie, że będzie puste jajo .. ale zobaczymy co to będzie. Mam tylko nadzieję że się uda wszystko.

Proszę o szybką pomoc ..

10 kwi 2013 - 16:29:54

zamiast czytać o pustych jajach, poronieniach i innych przypadkach lepiej zająć się odpoczynkiem i codziennością bo takie gdybanie jedynie szkodzi i to również rozwijającemu się maluchowi :/

Proszę o szybką pomoc ..

10 kwi 2013 - 18:00:59

W tej chwili jestem w 6 miesiącu w 8 tygodniu nie było widać nie tylko zarodka ale nawet pęcherzyka :) Ciesz się, że jest pęcherzyk, pewnie tak jak dziewczyny piszą ciąża w rzeczywistości jest młodsza :)

Proszę o szybką pomoc ..

11 kwi 2013 - 21:35:15

u mnie serduszko biło a w 7 tygodniu i słuchałam:) teraz maluch ma 6 miesięcy

Proszę o szybką pomoc ..

11 kwi 2013 - 21:59:50

U mnie w pierwszym usg 6 tygodni i 6 dni serduszko już biło :)

Proszę o szybką pomoc ..

18 kwi 2013 - 12:54:43

Niestety u mnie się nie udało ;( jestem właśnie piąty dzień po łyżeczkowaniu .. czuje straszny ból w sercu i nadal się mogę się z tym wszystkim pogodzić. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

Proszę o szybką pomoc ..

07 cze 2013 - 12:22:45

A ja staram sie o maluszka dopiero czy powinnam zacząc jakoś szczególnie zaczac dbac o siebie jeszcze przed zajsciem w ciaze?

Proszę o szybką pomoc ..

09 cze 2013 - 01:01:15

bierz kwas foliowy, a potem witaminy.

Proszę o szybką pomoc ..

21 cze 2013 - 11:20:32

szukaj witamin z kwasem omega3 to równie ważne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś chce kupić dwie spódniczki ciążowe?