Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grudnióweczki 2013

30 gru 2014 - 20:08:26

i beczy ?

Grudnióweczki 2013

30 gru 2014 - 22:07:15

Tak, trochę pobeczy tam gdzie ją zostawie i potem marudząc przyjdzie do mnie. Ale już nie płacze tylko czymś się zajmie. Na początku ciężko mi było, bo mnie szlag trafiał jak tak ryczała, ale już się znieczuliłam.;)

Jakbym tak reagowała na jej szaleństwo, to już by mnie pod bucik wzięła;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-30 22:08 przez puma73.

Grudnióweczki 2013

11 lut 2015 - 12:50:00

Witam, nie było Mnie tu coś koło roku czasu :) Tak czytam, czytam i oglądam te wasze łobuziaki super są :) Jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno pisałyśmy o zmartwieniach ciążowych a niedługo będziemy pisały o wyborze przedszkola :)

Oto Moja 14 miesięczna Marysia przed spaniem serce



Grudnióweczki 2013

11 lut 2015 - 13:30:17

Hej dziewczyny :-)
A moja mala na poczatku sie bala choinki a pozniejjuz nie tak ale wogle do niej nie podchodzila jakby jej wogole nie bylo. Na swietach jak chcialam dla niej zrobic zdjecie przy choince to uciekala z placzem bo sie bala.

Jeszcze nie chodzi sama tylko jak sie ja trzyma z pachy to stawiam wielkie kroki. I ma juz 4 zabki dwa na dole i dwa na gorze.

A Roksana jak cos robi na to samo to mowie do niej ze "wychodze" lub "to ide sobie" zeby poskutkowalo ze ma tak nie robic bo mama sobie pojdzie. Tez sie przyznam ze sie troche znieczulilam juz na placz i piski Roksany bo chcac np. zrobic obiad lub pozmywac to inaczej sie nie da :(

Od jakiegos czasu usypiam mala w lozku ktore stoi w tym samym pokoju jej lozeczko a to dlatego ze w lozeczku sie budzila i niechciala sama spac tylko odrazu wstawala. W sumie i na tym lozku sie budzila ale wtedy poloze sie kolo niej zeby zasnela i wychodze z pokoju. A jeszcze poki zamierzam wyjsc z pokoju to mala jest taka czula ze potrafi jeszcze sie obudzic bo mamy jeszcze taka podloge ze kazde staniecie stopa jest pisk terakoty i ona zaraz otwiera oczy i musze nieraz z powrotem sie klasc do niej :( Ale powiem ze juz dzisiaj byla trzecia nocka jak cala noc przespala i sie wogle nie obudzila :-)

unique94 śliczna masz córeczkę :-)

Oto moja Roksana :-)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 13:32 przez ankak1987.

Grudnióweczki 2013

11 lut 2015 - 20:05:26

Anka, córka bardzo podobna do Ciebie. Moja Kinga już chodzi a raczej biega, dwa pierwsze dni to tak ostrożnie na sztywnych nóżkach a teraz to fru z jednego pokoju do drugiego, na polu też by chciała biegać a nie chodzić więc ciągle łapie zające, bo w butach. Ma 4 zęby ale idą też dwójki. Ostatnio chorowała i dopiero niedawno jej przeszło więc będziemy szły się szczepić na odrę świnkę i różyczkę. A jak u Was z mówieniem ?

Grudnióweczki 2013

11 lut 2015 - 23:06:29

Ale fajne te Wasze córcie:)

Moja ma 8 zębów z przodu i na dole 2 trzonowe. Biega jak szalona i wchodzi na wysokości, dlatego jak słyszę, że jest cisza to lecę zobaczyć czy gdzie nie wlazła. Po dworze też ciężko jej człapać w bucikach zimowych, ale jakoś daje radę;)
Moja mówi mama, tata, ciocia, babcia, am, ała. Ostatnio psa z policzkowała, bo chciała ją polizać i tak rączką machała, że sunia nie wiedziała co zrobić i tak stała:D

Grudnióweczki 2013

12 lut 2015 - 12:36:14

Ajyysyt własnie wszyscy mowia ze do taty podobna jest Roksana :)

Moja też mowi mama, tata, ma, baba, halo halo, pa.

Niedlugo moze tez i moja bedzie chodzic narazie to przed wczoraj sama zrobila trzy kroczki od lawy do hustawki.

Grudnióweczki 2013

12 lut 2015 - 15:08:19

Cytat
ankak1987
Ajyysyt własnie wszyscy mowia ze do taty podobna jest Roksana :)

Moja też mowi mama, tata, ma, baba, halo halo, pa.

Niedlugo moze tez i moja bedzie chodzic narazie to przed wczoraj sama zrobila trzy kroczki od lawy do hustawki.

A jak już sama zrobiła kroki, to z dnia na dzień coraz więcej będzie chodzić.

Grudnióweczki 2013

19 lut 2016 - 17:26:30

hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie ,pisałam z Wami całą ciąże a pod sam koniec urodziłam martwą córeczkę. Chciałam Wam napisać że jestem mamą prawie 8miesięcznej Ninki :) Mam nadzieje że Wasze dzieciaczki zdrowo rosną :)

pozdrawiam
Karolina

Grudnióweczki 2013

20 lut 2016 - 16:41:35

Super gratuluję karolciaaa15031 :-) moja mała ogólnie zdrowa jest , siedzimy sobie i wychodzimy na spacery i na zakupy bo jestem na urlopie wychowawczym od czerwca. Duzo chcialaby powiedziec ale nie potrafi wiec tlumaczy mi po swojemu czasem ja rozumiem ale nie zawsze. Obecnie jestesmy na etapie nauki chodzenia bez pampersa w domu bo na miasto to jej jeszcze zakladam. Powiem ze roznie jest bo przez jakis czas juz sie cieszylam bylo dobrze bo wolala na nocnik a dzis i wczoraj zrobila w majteczki :(

Grudnióweczki 2013

08 kwi 2020 - 19:04:36

Halo, co u Was słychać ? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to wody???