Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grudnióweczki 2013

09 kwi 2013 - 07:51:28

Witajcie! Czy są już może jakieś grudniowe mamusie?

Grudnióweczki 2013

09 kwi 2013 - 15:34:29

Gratulacje dla grudniówek od wrześniowki :) Chyba widziałam Cie na początku jak rozwijał się nasz topik wrześniówek:)

Grudnióweczki 2013

11 kwi 2013 - 08:58:16

tak tak wtedy miałam bardzo duże opóźnienie z @ ale jednak to nie było to. :( ale w końcu się udało :)

Grudnióweczki 2013

11 kwi 2013 - 17:02:24

Wielkie gratulacje ;) Na pewno niedlugo dolacza do Ciebie grudniowe mamusie - pewnie dopiero sie dowiaduja;) Jeszcze raz gratuluje i spokojnej ciazy zycze:)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Grudnióweczki 2013

29 kwi 2013 - 09:11:45

Grudnióweczki - gratulacja, życzę nuuudenej ciąży :)

Grudnióweczki 2013

30 kwi 2013 - 00:34:39

Witam wszystkie grudnióweczki :):)
ja mam termin na drugą połowę grudnia :):)
już nie mogę się doczekać :):)
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i szczęśliwych 8 miesięcy życzę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-30 00:51 przez truskaweczka30.

Grudnióweczki 2013

30 kwi 2013 - 00:35:32

Macie już jakieś maleństwa w domu czy to wasze pierwsze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-30 00:38 przez truskaweczka30.

Grudnióweczki 2013

30 kwi 2013 - 16:06:07

ja mam córeczkę która 11.05 skończy 3 latka :)

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 09:33:58

Witam witam :)

Ja też będę najprawdopodobniej grudniową mamusią :)
Termin wstępnie na 27 grudnia, aczkolwiek bardzo prawdopodobne, że poród przesunie się na początek stycznia :)

Strasznie się cieszę, że w końcu udało nam się stworzyć tą malutką fasolkę, na którą czekaliśmy 8 miesięcy :)

Jak Wasze samopoczucie ?
U mnie całkiem nieźle, poza mdłościami i wstrętu do ukochanej czekolady. Ale wszystko jest do wytrzymania :) Byle by tylko nasza mała kropeczka się rozwijała.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :)

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 09:50:56

Gratuluję kolejnej mamusi:)

Ja czuję się super, żadnych mdłości ani nic nie mam :) tyle co nie ciągnie mnie do słodyczy tak jak to było w pierwszej ciąży :)

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 10:11:38

Czyli masz już córeczkę, a teraz chciałabyś chłopczyka do pary czy dziewczynkę ? Oczywiście wiem, że tego nie przewidzimy i oczywiście cieszymy się nie zważając na płeć, ale ciekawi mnie to :))

Ja chyba chciałabym najpierw mieć synka, taki starszy brat dla pozostałych... ale dziewczynką też bym się cieszyła :)

Ja również nie mogę patrzeć na słodycze - a to dla mnie bardzo dziwne, bo wszyscy mówili, że na początku będę się objadała słodyczami, a tymczasem mnie odrzuca na sam widok czekolady. Za to mogę ciągle jeść sałatę lodową i cytrynę :D Mój mąż już ma niezły ubaw ze mnie, jak co chwilkę obieram cytrynę, kroję na plasterki i jem z niewielką ilością cukru :D

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 10:17:54

ja od początku marzyłam o synku miał być mały Noam a okazało się że będzie Karinka :) ale fakt kocha się dziecko bez względu na płeć, i choć bardzo chciała bym synka to z córy też się będę cieszyć zwłaszcza że wtedy nic nie będę musiała kupować bo całą wyprawkę mam po córci :)

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 10:24:31

Jeśli byłaby córeczka na pewno byłaby to ALICJA. Natomiast jeśli chodzi o synka to mamy z mężem kilka pomysłów - KUBA, KAROL, IGOR lub IGNAŚ :)
Będziemy musieli się jeszcze zastanowić :D

A mam pytanie, czy nie uważasz, że Twoje imię dla synka może być w przyszłości dla niego obciążeniem ? Powiem ci, że podoba mi się, fajne brzmienie i w ogóle... ale ja bym się pewnie zastanawiała.. Oczywiście ja osobiście nie mam problemu z obcobrzmiącymi imionami - jak już pisałam jestem ciekawska :D

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 10:28:12

ja mam po mężu bardzo pospolite nazwisko bo "Kowalska" i wybór imiennie dla chłopca padł na taki właśnie bo 2 takiego nie będzie, a znamy chłopca o takim właśnie imieniu i strasznie ono nas urzekło.. co jedynie może pojawić się problem w urzędzie bo to zawsze zależy od tego kto w danym dniu obsługuje petentów, jeśli wtedy nam nie wyrażą zgody na takie imię to będzie duży kłopot :(

Grudnióweczki 2013

01 maj 2013 - 10:33:23

tak... to się nazywa biurokracja... ale kurcze, pamiętam, że oglądałam taki program... ale zupełnie nie mogę sobie przypomnieć jak można było to przeskoczyć. Wiem, że gość opowiadał o tym, że jak zarejestrować obcobrzmiące imię... Ale wydaje mi się w sumie, że to zależy tylko i wyłącznie od danego urzędu. :)
Z takich "innych" imion - mnie urzekło imię NATANIEL :) Też takie inne, ale moja rodzinka na pewno byłaby niezadowolona z takiego właśnie "innego" imienia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o szybką pomoc ..