Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GERBER przeciw rozstępom

02 kwi 2013 - 10:26:21

Czy któraś z Was używała kremu Gerber przeciw rozstępom? Ja używam od kilku dni i moja skóra stała się bardzo wysuszona, wręcz łuszczy się. Czytałam o tym kremie wiele pozytywnych opinii, że dobry, że nawilża itd, a u mnie takie wysuszenie skóry. Nie wiem dlaczego. Czy zmienić krem?

GERBER przeciw rozstępom

07 kwi 2013 - 11:24:24

tez jestem ciekawa

GERBER przeciw rozstępom

07 kwi 2013 - 13:09:59

Ja tego kremu używałam na początku I ciąży. Mi nie wysuszał skóry a jeżeli chodzi o rozstępy to nie miałam ani jednego ale myslę że to nie zasługa kremu bo tak jak pisze stosowałam go przez pierwsze 3-4 miesiace później odpuściłam sobie.

GERBER przeciw rozstępom

12 kwi 2013 - 13:00:55

Ile kosztuje taki krem ? Ja przed przeczytaniem waszych postów zastanawiałam się nad zabiegiem laserowym. Gdyby ten krem choć trochę pomógł, to będzie dla mnie dobra wiadomość :)

GERBER przeciw rozstępom

12 kwi 2013 - 14:34:26

Witam ja używałam ten krem i mi nic nie pomógł ...a rozstępy zostały ;/

GERBER przeciw rozstępom

12 kwi 2013 - 15:31:18

Ja zapłaciłam za ten krem ok 26zł, ale na razie go odstawiłam, ze względu na to że chyba wysusza mi skórę

GERBER przeciw rozstępom

12 kwi 2013 - 16:51:14

nie uzywalam wiec sie nie wypowiem ale moge polecic szczerze ELANCYL GALENIC dla kobiet w ciazy, za chwile zaczynam III trymestr ciazy, brzuch mam idealnie nawilzony i mieciutki, zadnego swedzenia czy sciagania skory, na prawde uwazam ze jest to bardzo dobry kosmetyk. Przez pierwsze 3 miesiace stosowalam mustelle ale gdy tylko zaczelam 4 miesiac przeszlam na elancyl bo mustella nie odpowiadala mi ani konststencja ani zapachem mimo ze kupilam niby bezzapachowa.

Do konca ciazy mam jeszcze troche ale widze po kremie ze na prawde dziala tak jak obiecuje producent.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża a studia.