Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

36 minut temu

Biznes

40 minut temu

tabernakula sklep

59 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Badanie moczu - WYNIKI

28 lut 2013 - 22:06:23

hej dziewczyny jestem w 17 tyg ciazy , odebrałam dzisiaj wyniki badań i wyszły mi leukocyty w osadzie 21-26 a norma jest chyba do 10 i Fosforany bezpostaciowe bardzo liczne i nie wiem czy sie martwic , wizyte mam za 5 dni wiec sie okaze ale moze któras z was tak miała i mnie troszke uspokoi

Badanie moczu - WYNIKI

01 mar 2013 - 05:45:16

jak są leukocyty w moczu (a troche masz) to świadczy o stanie zapalnym. Fosforany bezpostaciowe, jak i jakieś szczawiany wapnia pojawiają się często u ciężarnych - nie martw się. Jeśli te leukocyty są od układu moczowego to szykuj się na żurawinę i furagin, a jeśli to co innego to już zależy od lekarza... powinien zlecić ci CRP (białko ostrej fazy) które też pokazuje stan zapalny (spowodowany bakteriami) w organiźmie, no a wtedy to antybiotyk...

powodzenia
możesz powtórzyć badanie jeśli się martwisz
umyj się dokładnie, pierwszy strumień do muszli, środkowy łapiesz do kubeczka, reszte do muszli. Zbadaj jeszcze raz i zobaczysz co ci wyjdzie... nieraz jeśli po nocy się nie obmyjesz do zbierania moczu do badania to są zanieczyszczenia, które potem oceniane są jako leukocyty... Warto powtórzyć i mieć pewność



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 05:48 przez zaraza_2124.

Badanie moczu - WYNIKI

01 mar 2013 - 12:39:05

no troszke mnie to zaniepokoiło, ale dzieki wielkie za odp zobaczymy 5.03 mam wizyte wiec zobaczymy co mi zaleci

Badanie moczu - WYNIKI

09 mar 2013 - 11:50:25

moja zmora w obu ciążach zapalenie pęcherza,bez recepty możesz spokojnie brać żuravit i urosept,jeść żurawinę....ja ciągle brałam furaginum ale to już na receptę...

Badanie moczu - WYNIKI

09 mar 2013 - 12:02:53

trzeba dużo pić wody 2 litry/dziennie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobić