Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

18 kwi 2013 - 15:24:34

hej dziewczyny , a gdzie są listopadowe mamusie 2013?? ja mam na 19,11 termin:)))

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

18 kwi 2013 - 15:50:21

Jest taki wątek też ;)
GRATULACJE ;*
Siemka wam.
Wczoraj byłam na USG,wszystko jest w porządku ;))
Tak się cieszę dzidzia rośnie o tydzień szybciej niż z miesiączki ;P
Bardzo piękny i BARDZO ruchliwy synek,czy można chcieć czegoś więcej?
ale nic wczoraj nie kupowałam naszemu maleństwu,bo jeszcze nie czuje się najlepiej.... ;/
kupiłam sobie taki syrop dla kobiet w ciąży Prenalen i Quixx takie krople do nosa bo najgorszy jest katar ;/
jest lepiej...
czekam na wieści od was ;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 10:25 przez Kingus8878.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

19 kwi 2013 - 11:09:30

więc te burczenie w brzuchu to może być dziecko??parę razy coś wczoraj czułam ale nie jestem pewna czy to dziecko. tak samo jak nie wiem czy to zgaga, czy nie zgaga. "znawcy" mówią mi, że zgaga to pieczenie, szczypanie w przełyku. ja tego nie czuję tylko takie jakieś dziwne uczucie w gardle.jak by jakieś bąbelki;)
Widzisz Kingus8878 tak jak myślałam wszystko ok no i jeszcze dowiedziałaś się że to chłopiec. powiedz miałaś jakieś "zachcianki" typu mięso np.;D ja bym jadła mięcho cały czas i wszyscy mówią że to musi być chłopak;D<-zabobony;P
nasze dziecko też jest o tydzień większe;D to od tego mięsa;D
poza tym wszystkim brzucho rośnie, czasem przy kichnięciu, siadaniu wstawaniu itd. czuje jakieś kłucia - ale podobno tak ma być więc brzucho do przodu i na słońce;D
pozdrawiam was;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 11:13 przez wiewiura25.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

19 kwi 2013 - 14:07:55

Wiewiura25 ;))
Więc tak,ja też myślałam,że bulgotki i łaskotki to dzidziuś,ale lekarz uświadomił mi wczoraj ,że to tylko jelita inaczej pracują...heh ;)
A wiesz ja właśnie nie mam ochoty wcale na mięso...ale jak jest na obiad czy coś to zjem i nie ma problemu,a zachcianki mam ,ale to takie typu ryba po grecku,płatki chocapic itp.
Ja też jak kicham i kaszle co mi się teraz często zdarza to czuję kłucie,ale podejrzewam ,że to więzadła ;P
a co do brzucha,to codziennie jak rano wstaję to mam wrażenie ,że jest większy...więc to dobrze ;))
Ja z tym wychodzeniem na słońce to trochę poczekam ;/
ale jest coraz lepiej ;))
A i jeszcze lekarz powiedział,gdzie dokładnie jest mój Fabianek i jak teraz dotknę ręką w tym miejscu to czuję jak tam koziołki fika haha ;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 14:11 przez Kingus8878.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

22 kwi 2013 - 09:03:43

Hej dziewczyny:) Ja też byłam na badaniach, nie mogłam się doczekać a tu w sumie wizyta nic nie wniosła oprócz tego że z dzidzią ok i rośnie sobie dalej. Niestety nie potwierdziło się ani nie zaprzeczyło, nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka. Ale mam zalecone badanie połówkowe w 3d na które się na pewno wybiorę jak w poprzedniej ciąży więc może wtedy się dowiem. Jak na razie jest dobrze choć strasznie swędzi mnie skóra i mam zalecone badanie na próby wątrobowe. Ja na razie nic nie kupowałam ale mam po synku więc jeśli się potwierdzi i będzie drugi a będzie jak znalazł

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

22 kwi 2013 - 19:00:33

hej,
czy Wam po każdej wizycie lekarz daje skierowanie na mocz i krew czy nie zawsze??
Mi ostatnio zlecił badanie na toksoplazmozę i grupę krwi. Niestety dowiedziałam się, że na grupę krwi czeka się ok tygodnia a ja mam wizytę jutro i jeszcze nie mam wyników. Oby lekarz na mnie nie nakrzyczał:)

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

22 kwi 2013 - 19:21:25

Witajcie dziewczyny:)
Jestem po wizycie. Moja dzidzia pięknie rośnie. Płci nie poznałam, ale następnym razem będzie więcej czasu, bo mówił, że się skupimy nad USG, więc może:) A dzisiaj robił mi cytologie i jakoś tak czasu brakowało.
Wyniki badań bardzo dobre. Brzuszek powoli widać, a co do wagi to nadrobiłam dopiero utracone 2kg, więc w chwili obecnej mam wagę wyjściową.

Littka - mi właśnie na następną wizytę nie kazał robić żadnych wyników, bo wszystko jest ok i nie ma potrzeby, tak powiedział. Toksoplazmozę już robiłam, grupę krwi i HIV też.

pozdrawiam serdecznie

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

24 kwi 2013 - 18:23:17

Hej:)
ja wczoraj miałam wizytę,
Prawdopodobnie będzie DZIEWCZYNKA:):):)
ma już 10,1 cm i strasznie ruchliwa wczoraj była, nie można było zdjęcia zrobić:)
A ja po każdej wizycie jestem prze szczęśliwa:)

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

29 kwi 2013 - 16:16:53

Hej mamuśki:)
Ktoś tu w ogóle zagląda? :)
Co u Was słychać?
Brzuszki już widać?
Pozdrawiamy

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

30 kwi 2013 - 10:39:09

hej dziewuchy, mnie też swędzi skóra- a najbardziej plecy na dole ale wystarczy, że się czymś posmaruję i po wszystkim. badania robiłam tylko wszystkiego tzn krew,mocz,hiv,wątroba, różne inne na początku. dopiero teraz dostałam polecenie żeby na następną wizytę mieć krew i mocz. krew była też badana w czasie testu pod kątem ryzyka chorób dziecka.

a u mnie tragicznie niemal tydzień minął.zaczęło się od tego, że zaczęłam plamić jakimś dziwnym płynem ze skrzepami. był brązowy. lekarz powiedział że to krew tyle nie świeża więc nie jest tak źle i żebym się uspokoiła. zbadał mnie, zrobił mi usg tak szybko. biedna stokrotka moja wystraszone też było, buźkę miała tak otwartą i patrzała tak jakby prosto na mnie z tego monitora;/. lekarz powiedział że wszystko dobrze i znowu kazał duphaston, nospe i aspargin trzy razy dziennie brać zakaz chodzenia i seksu kategorycznie też.w ciągu czterech dni miało przejść. no i z dnia na dzień tych opław było mniej... aż w końcu w sobotę już prawie nic. teraz są lekko żółtawe ale robią się coraz bardziej przezroczyste. później kiedy myślałam że już jest ok strasznie zatrułam się sajgonkami. mąż zorganizował nam obiad. średnio byłam za wontonem i sajgonkami ale jak człowiek głodny to nie wybrzydza. zaczęło się od bólu głowy a skończyło na rozmowie z muszlą. masakra.czytałam rożne głupoty w internecie na temat zatrucia pokarmowego w ciąży i trochę się nakręciłam;(jak na szpilkach i z niepokojem czekam na 15 kiedy to będę miała wizytę u lekarza.codzienne burczenie i przelewanie w brzuchu mnie uspokaja i zdaję sobie sprawę, że...kiedy ja się cieszę to mój robaczek też i kiedy ja się martwię, to ono razem ze mną. będzie dobrze!!!brzuch do przodu i wyruszam na majówkę - niestety na leżaku. miłego wypoczynku dziewczyny;*;D i dużo uśmiechu nam życzę

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

30 kwi 2013 - 15:25:58

Hej wam ;)
U mnie też nie najlepiej...kiedy pisałam wam,że jestem chora to niestety okazało się ,że mam małego krwiaczka i infekcje czyli grzybka ;(
już od tygodnia leżę i bardzo się denerwuję,czy się wchłonie ;/
lekarz mówił,że jest blisko ujścia więc powinien zniknąć ;)
CZEKAM NA TEN MOMENT...oby było to jak najszybciej ;/
co do infekcji to wydaje mi się ,że jest już lepiej,ale...to tylko moje domniemania ;/
następną wizytę mam na 13 maja,więc zobaczymy...
teraz jak byłam na wizycie to lekarz na pocieszenie zrobił mi USG 3d
,ale Fabianek nie bardzo był zadowolony...heh ;>
zakrywał sobie najpierw uszy,a potem oczy... ;p
Mam tylko nadzieję,że jak teraz pójdę to już nie będzie i krwiaka i infekcji ;/
13 maja będę miała USG połówkowe ;)
Pozdrawiam was...a i ja też spędzę majówkę na leżaku ;(

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

01 maj 2013 - 10:12:37

Cześć Kochane :) Ja również dołączam do wątku :)mam 20 lat. Termin mam na 28 października , teraz jestem w 14 tc. w tamtym tygodniu miałam robione USG i wszystko jest w jak najlepszym porządku , dzidzia jest bardzo ruchliwa , rusza rączkami i nogami :)
Teraz czuje się już super , gorzej było w pierwszym trymestrze , byłam śpiąca , zmęczona i męczyły mnie nudności . Na szczęście wszystko za nami .

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

01 maj 2013 - 10:47:08

adrianna k30 witamy,

u mnie brzuszek już troszkę widać, chociaż maja mama mówi, że wyglądam jakbym się najadła:)
znacie już płeć?? kogo wolałybyście mieć?? wiadomo najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe... macie jakieś typy?? ja będę mieć prawdopodobnie dziewczynkę i zawsze marzyłam o dziewczynce, hehe ale jakby coś urosło to też super

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

01 maj 2013 - 12:51:05

Ja jeszcze nie znam płci dziecka ale od niedzieli mnie kopie :) tak się doczekać tego nie mogłam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

01 maj 2013 - 13:09:43

też się nie mogę doczekać kopania, a lekarz powiedział, że za ok miesiąc powinnam poczuć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ratunku - różyczka w ciąży