Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 134 135 --> ->|

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

04 kwi 2013 - 11:52:48

Ja idę do lekarza 18 kwietnia, będzie to już skończony 16 tydzień. Jak na razie dolegliwości trochę ustąpiły niestety nie od końca, wystarczy że zjem coś co może być mało lekko strawne typu sałatka na świętach i już wizyta w toalecie, przy pierwszej ciąży nie miałam tak i mam nadzieje że to minie. U mnie brzuszek już sporo widoczny ale tak ponoć przy drugiej ciąży szybciej się wszystko rozciąga. Mimo to nie przytyłam jeszcze ani kilograma jak na razie 57 kg. Przy pierwszej z kolei o tej porze już ze dwa więcej miałam niż przed ciążą. W ogóle muszę stwierdzić że wszystko jest inne nawet dzidzia o tydzień mniejsza niż z @ a poprzednio był o tydzień większy.Zobaczymy co będzie dalej. czy was też wszystko tak szybko denerwuje, ja odkąd jestem w ciąży jestem po prostu tykającą bombą:P

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

06 kwi 2013 - 09:54:50

Hej mamusie ;*
Ja wczoraj byłam na USG i moja dzidzia strasznie się wierciła lekarz musiał wyczekać moment żeby zrobić zdjęcie,ale dał radę,prawdopodobnie będzie to chłopiec tak na 90% przy następnym badaniu będzie ta pewność :)
Jestem taka szczęśliwa ;* Pozdrawiam wszystkie mamusie.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

08 kwi 2013 - 16:27:12

cześć wszystkim :)
dziś miałam usg 12-13 tygodnia, doktor uspokoił mnie że wszystko jest dobrze, nie ma sie do czego przyczepic czym mnie bardzo uradował i uspokoił. Akurat jak bylo ujecie 3D dzidzia rozlozyla nóżki i... wszystko jak na dłoni :) będzie chłopczyk :) to mój drugi synek :) pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

09 kwi 2013 - 13:33:53

Witajcie dziewczyny!

Ja właśnie wróciłam po tygodniowym pobycie w szpitalu. Byłam odwodniona i miałam/mam problemy z żołądkiem. Z dzidzią całe szczęście wszystko ok. Ja zaś muszę udać się do specjalisty, bo w szpitalu mi z tym nie pomogą:(
Obecnie mija 14tc. Do lekarza wybieram się w 16tc.

Fajnie, że już znacie płeć. Poniekąd zazdroszczę, ale z drugiej strony też się kiedyś dowiem, a narazie najważniejsze dla mnie jest zdrowie...

pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 kwi 2013 - 16:07:59

alicjaM204 będę trzymać za ciebie i dzidzie kciuki-dużo zdrówka!!!niedługo też poznasz płeć;)
ja mam wizytę w poniedziałek. będę już w 15 tygodniu więc myślę, że będę wiedziała kim jest ten ktosiek mały!!!;D
czuję że to będzie chłopiec;))

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

11 kwi 2013 - 13:55:39

Hej wam dziewczyny ;)
Mam pytanko do was....czy was też boli podbrzusze? ;/
nie wiem co o tym myśleć bo przy ostatniej ciąży skończyło się to tragicznie ;(
co prawda teraz nie boli aż tak mocno i cały czas,ale i tak się denerwuję ;/
POMOCY... ;/

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

11 kwi 2013 - 18:04:49

Kingus8878 nie martw się to macica się rozciąga-przecież nie jest z gumy. boli nas podbrzusze, żebra, krocze i inne, organizm się szykuje żeby dziecku było wygodnie. poza tym pisałaś powyżej że niedawno byłaś u lekarza i było wszystko dobrze wiec pewnie tak jest. moje dziecko też umarło to normalne, że nic tylko myślę czy wszystko dobrze. przyznaj że wtedy bóle samopoczucie, było zupełnie inne niż teraz.nie możemy się zamartwiać, bo to jeszcze ponad 5 miesięcy przed nami i w końcu zwariujemy od zamartwiania. wiadomo, że jak my się martwimy to dziecko też się martwi!!ono już wszystko słyszy i czuje więc jak najwięcej uśmiechu!!

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

12 kwi 2013 - 09:05:03

Wiewiura25 ;)
Dziękuję Ci bardzo za podtrzymanie na duchu,nie ma to jak wiadomość od kogoś kto przechodził to samo co ja...uspokoiłaś mnie ;)
Wizytę mam na 24 kwietnia,ale dla mnie to cała wieczność ;/
Jakoś wytrzymam,jeszcze raz dziękuję!!!
POZDRAWIAM CIĘ ;)
Dziewczyny....
tak z czystej ciekawości i z NUDÓW jaką macie temperature?
Ja mam 36 i 7....
czekam na was ;)
nikt? ;)
Mip-mip.. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-13 13:41 przez Kingus8878.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

14 kwi 2013 - 07:49:36

hej Dziewczyny:)
chodzicie na basen w ciąży??
jak myślicie można korzystać czy raczej zrezygnować??

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

14 kwi 2013 - 11:40:24

Kingus8878 - Ja od samego początku ciąży miałam 37,2 i lekarz mówił, że jest ok, bo kobieta w ciąży ma podwyższoną temperaturę. W szpitalu miałam już chyba normalna:)

Littka - sama jestem ciekawa, bo bardzo lubię basen i wcześniej tez korzystałam z tej przyjemności, ale przez mdłości nawet o tym w głowie nie miałam. Teraz gdy czuję się trochę lepiej chce zapytać lekarza czy można. Wiem na pewno, że z sauny korzystać się nie powinno.

Co poza tym u mnie... Byłam w piątek u lekarza - gastroenterologa - zapisał mi inne leki na żołądek i syrop, chyba pomagają. Oby już do końca ciąży, bo nic innego mi nie może podać:(

pozdrawiam
miłej niedzieli

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

17 kwi 2013 - 07:45:43

Hej laseczki,a więc tak...
jestem chora to znaczy przeziębiona ;( nie mogę spać w nocy...
wczoraj strasznie bolały mnie plecy na dole,leczę się paracetamolem i herbatą z cytryną,chciałam was spytać co jeszcze waszym zdaniem mogę zażyć,żeby szybciej się wyleczyć?...
bo przecież taka ładna pogoda,a ja w łóżku muszę leżeć ;/
POZDRAWIAM ;*
P.s. jak sądzicie czy mojej dzidzi może się coś stać? ;((

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

17 kwi 2013 - 09:07:41

Kurcze zbytnio nie pomogę.... bo tak naprawdę zielonego pojęcia nie mam co na przeziębienie, więc jak ktoś coś wie to niech się dzieli, bo kto wie kiedy przyjdzie i nam z tych rad skorzystać...

Ja w poniedziałek mam kolejną wizytę u lekarza... nie mogę się już doczekać:)

pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

17 kwi 2013 - 20:41:04

na przeziębienie to najlepsze dwa dni przeleżeć popijając herbatę z cytryną, miodem i imbirem -ja tak się leczyłam i wyleczyłam. nic oprócz wapna i witaminy c nie za bardzo chyba można. ja przynajmniej wolałam właśnie tak.
ja byłam w poniedziałek u lekarza, tak czekałam myślałam, że w 15 tygodniu poznam płeć dziecka. niestety lekarz nie zrobił mi nawet usg;( byłam strasznie zawiedziona. posłuchał tylko tym urządzeniem (którego nazwy ciągle nie pamiętam) serduszka czy bije, zbadał szyjkę i tyle. następne usg dopiero w 22tygodniu czyli nawet nie na następnej wizycie. mam nadzieję że wtedy się dowiem kto tam jest!!!
dziewczyny, a czy kupiłyście już coś swoim maluchom??

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

18 kwi 2013 - 09:53:19

Cytat
wiewiura25
dziewczyny, a czy kupiłyście już coś swoim maluchom??

Hmm.... ja się skusiłam:) Ostatnio jak samopoczucie się poprawiło to wybrałam się do miasta. Otworzyli tam nowy sklep - pepco no i musiałam:)
Takie małe, oczywiście uniwersalne body w kolorze zielonym z żyrafą... heh:)
Wiem, że może jeszcze za szybko, ale co tam:)
pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

18 kwi 2013 - 13:44:36

Ja też mam kilka śpiochów,ale to z poprzedniej ciąży,którą straciłam...;(
teraz jeszcze nic nie kupowałam,ale dziś mam wizyte..musiałam się umówić bo jestem chora,i bardzo się denerwuję,bo przestałam czuć bulgotki,łaskotki itp.
I jeśli wszystko będzie ok i będę czuła się w miarę na siłach to napewno coś zakupię ;)
EJ...DZIEWCZYNY PISZCIE COŚ,JAK SIĘ CZUJECIE,CO CZUJECIE JAK TAM WIZYTY? ;)
Czekam.... ;**
Mam do was pytanie?....
czy można sprawdzić czy bije serduszko,ale bez USG? ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 14:54 przez Kingus8878.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grudnióweczki 2013