Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

02 mar 2013 - 00:33:14

oj będziecie spać :D ja przespałam prawie całe pierwsze tygodnie :P moja dzidzia w brzuchu ma już 17 tygodni więc jest trochę starsza niż wasze maluchy :)

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

02 mar 2013 - 14:16:08

powiedziałyście już w pracy o ciąży??
wiadomo, że Te które są na zwolnieniu to musiały a pozostałe??

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

04 mar 2013 - 16:15:06

witam ...ja sie dolaczam 24 pazdziernik rozwiazanie ..
teraz 7 tydzien ....popadam w paranoje ....
panicznie boje sie porodu ..bolu ...tego co bedzie pozniej ...ze wszystko bedzie mnie bolec eh ....;/..tak bardzo sie ciesze z maluszka ale i tak bardzo boje ....boje sie ze po porodzie nie dam rady wrocic do poprzedniej formy i ze moj mnie zostawi dla innej ...boze popadam w jakas obsesje ;(
tez tak macie czy tylko ja jestem jakas nienormalna ?/?

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

04 mar 2013 - 16:37:23

Witajcie, ja jestem Karolina i też będę mamą w październiku :)

To nasze drugie maleństwo, pierwsza to córeczka, w maju skończy 7 lat.

A ja mam 29 lat :)

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

04 mar 2013 - 19:55:55

Witam nowe mamusie no i oczywiście gratuluję:)

Oleńka - nie Ty jedna się boisz... ale bez przesady:) narazie jeszcze daleko do bólu, więc skup się na sobie i na maleństwie.

Karolina - między mną a starszą siostrą też jest 7 lat różnicy. Moja mama ciągle mi przypomina, że to właśnie siostra mnie wychowała, że ciągle w nocy mi śpiewała, a mama zanim przyszła z mlekiem to ja już spałam od tych śpiewów:)

Moje samopoczucie ciągle się zmienia, ale mdłości nie opuszczają przez cały dzień. Ból żołądka trochę minął, ale to przez tabletkę, którą wzięłam. Jutro dzwonię do gina czy mogę je brać dalej czy muszę odstawić i dalej się męczyć:(

pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

07 mar 2013 - 15:56:47

Ja +/- 10 października zostanę mamą. w przyszłym tygodniu druga wizyta;)mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
czy wy też tak szybko się denerwujecie?? ja to teraz ja się zdenerwuję to aż ręce mi się trzęsą. trochę przesada bo wiem że nie mogę się denerwować!!

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

08 mar 2013 - 11:18:34

Witaj wiewiura25 - oczywiście gratuluję i cieszę się, że do nas dołączyłaś:) Czekamy na relacje z drugiej wizyty:) Co do nerwów to ja akurat tak nie mam, raczej szybko się męczę i ciągle bym spała...

pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

08 mar 2013 - 16:07:09

hej. a wiec dzisiaj bylam na pierwszej wizycie i termin mam na 3.10.2013 z usg. samopoczucie jak narazie ok:) trymajcie sie cieplo dziewczyny :) i wszystkiego NAJ z okazji naszego dzisiejszego swieta :)

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 10:48:26

Cytat
alicjaM204
Październikowe mamusie 2013 łączmy się:)

Nazywam się Alicja i mam 25lat. Dowiedziałam się ostatnio, że zostanę mamusią:) Strasznie się z mężem cieszymy, jest to nasze pierwsze dziecko.
Właśnie dziś zaczynam 7 tydzień ciąży:) A termin rozwiązania wyznaczono mi na 12 października br:)

Hej, ja też mam termin na 12 października :) mam 26 lat i jest to moje pierwsze dziecko :)
Cytat
littka
powiedziałyście już w pracy o ciąży??
wiadomo, że Te które są na zwolnieniu to musiały a pozostałe??

Ja dałam tylko zaświadczenie od lekarza i normalnie pracuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 10:58 przez madzia551.

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 15:12:43

Witaj Madziu!
Ciesze się, że do nas dołączyłaś, no a tym bardziej, że terminy mamy takie same... to jesteśmy już we 3 z takim terminem:) super:)

Ja o dziwo wczoraj i dzisiaj czuję się lepiej. Mdłości są, ale do zniesienia:)

miłej niedzieli

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 15:59:02

Odliczam dni do końca trzeciego miesiąca, później ma być lepiej :) Mam straszne bóle krzyża, ciągłe uczucie głodu jak czegoś nie zjem to mnie mdli, jak tak dalej pójdzie to z waga chyba dojdę do 100 kg :)

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 20:15:14

Cytat
madzia551
Odliczam dni do końca trzeciego miesiąca, później ma być lepiej :) Mam straszne bóle krzyża, ciągłe uczucie głodu jak czegoś nie zjem to mnie mdli, jak tak dalej pójdzie to z waga chyba dojdę do 100 kg :)

Kurcze mam tak samo, muszę zjeść żeby mnie nie mdliło, wcześniej nie miałam apetytu, teraz już trochę lepiej. Z początku myślałam, że to wina mojego żołądka, bo w grudniu, zanim zaszłam w ciążę miałkim zapalenie żołądka i bałam się, że nie do końca zostało to wyleczone:( Ale lekarz pozwolił brać tabletki na zmniejszenie wydzielania kwasu w żołądku i teraz zdecydowanie lepiej się czuję.

pozdrawiam

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 20:32:57

Mam dokładnie to samo, nie mogę mieć pustego żołądka bo mnie mdli. Ogólnie, czuję się dość dobrze, tylko ciągle spać mi się chce. Zdarzyło mi się wymiotować i to właśnie wtedy, gdy byłam głodna.

SUPER dziewczyny we 3 dokładnie taki sam termin, ciekawe jak będzie w rzeczywistości:)

Ja od lekarza na razie żadnego zaświadczenia nie dostałam no i jeszcze nic w pracy nie powiedziałam...

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 21:58:54

ja w tym tyg będę miała 2 wizytę i mam nadzieję, już z biciem serduszka dziecka :) imiona mam już wybrane :P wiem, ze szybko, ale to moja 2 ciąża i nie ma co się zastanawiać ;) dziewczynka Nadia a chłopczyk Szymon, obecnie mam synka Mateuszka

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013

10 mar 2013 - 22:28:08

Hej, mam termin na 8 października, teraz jestem w 10 tc, na szczęście mdłości mi już przeszły, i czas odzyskać utracone kilogramy, z dolegliwości została mi tylko senność i błogie lenistwo, i jeszcze bardzo szybko się męczę, szczególnie przy wchodzeniu po schodach, też tak macie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża - wiek