Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 sty 2014 - 19:16:43

Dziewczyny prosze o rade bo nie wiem co robic.
Ostatni okres mialam 31 grudnia, wiec wypada ze za 4 dni powinnam miec kolejna miesiaczke. No i dzisiaj pekla nam gumka. Mieszkam za granica i nie wiem gdzie mam isc po tabletke PO.. myslicie ze mam powody do obaw?? Na pewno nie mam dni plodnych, poza tym lecze sie wlasnie antybiotykiem dowcipnym i na pewno nie chce miec dziecka.. a na pewno nie teraz :(

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 sty 2014 - 20:55:04

zawsze są powody do obaw jak sie uprawia seks, ja zaszlam w ciąże w dni niepłodne ;))))))))

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

03 lut 2014 - 22:32:23

A czy skonczyl w tobie czy zdaz wyskoczyc? Bo wiesz roznie bywa dlatego tez sie pytam.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 00:07:19

Witam ,
Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zrobiłam test ostatnia miesiączke miałam 8 stycznia ,zaczęłam sie dziwnie czuć od kilkunastu dni mdłości ,bóle głowy ,ból w podbrzuszu dlatego tez pokusilam sie o zrobienie testu ale kreseczki sa bardzo słabe dlatego tez nie jestem pewna , wcześniej jak robiłam testy nawet cienia nie było drugiej kreski... I wczoraj w nocy wymiotowalam chyba z 5 razy zerwało mnie z łóżka (moze to ze stresu) Pomóżcie ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 00:23 przez iggadigga.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 06:55:27

Wygląda na to że jesteś w ciąży :). Za parę dni kreseczki będą mocniejsze. Możesz też zrobić test z krwi. Gratulacje

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 13:04:20

No to gratuluje :) Na pewno jestes w ciazy, kreseczke jest co raz ciemniejsza ;) teraz szybciutko do lekarza i wielkie odliczanie ;) ;)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 13:47:58

igga - widac ze kreseczka juz nastepnego dnia ciemniejsza, jestes w ciązy gratulacje:), kreska blada dlatego ze jestes jeszcze przed terminem miesiaczki:), 8 lutego czyli miesiac po pierwszym dniu osttaniej miesiaczki powtórz test rano i bedzie juz ciemna zobaczysz:) i pokaz nam tescik z ciemnymi kechami jak ja kocham takie widoczki:) moja córeczka ma 15 miesiecy i czesto powracam do tej chwili wyciagam tescik z ciemnymi kreskami i sie wpatruje:) cudowna chwila

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 15:48:50

Jutro ide do ginekologa o sie dowiem wszystkiego ;) chciałam was zapytaj jeszcze w jaki sposób ginekolog potwierdzi ciąże (jakie badanie bedzie wykonywać) jestem totalnie zielona w tym temacie... Mimo ze mam 25 lat to nie interesowałam sie tym dlatego tez prosze napiszcie mi co mnie jutro czeka i czy odrazu bede wiedział jutro czy jestem czy nie w ciąży bo odkąd zrobiłam test to przestałam palić a wcześniej palilam paczkę na dwa dni... A teraz sie stresuje ze cos moze byc nie tak.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 16:19:36

Zrobi Ci USG dopochwowe jednak nie zdziw się jesli nie potwierdzi ciązy - jest jeszcze bardzo wczesna zatem niewiele moze być widac, nie mówiąc już o usłyszeniu serduszka.Aby byc pewną ze ciaza sie dobrze rozwija polecam zrobic badanie z krwi beta HCG - np jutro i kolejne po 48 godzinach.Wynik powinien sie podwoic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 16:20 przez Antalisa.

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 16:20:42

iga- ja jak zaszłam w ciąze to dopiero pierwszy raz posżłma do gina:) i moja pierwsza wizyta była własnie wizyta potwierdzającą ciaze, byłam u gina dopiero tydzien po spodziewanej miesiączce, ginka zrobiła badanie Usg dopochwowe(nie brzuszne) i było juz widac pęcherzyk ciązowy, robial rowniez wszystkie badania czyli czystosc pochwy i cytologie jesli tego nie miałam robionego osttanio albo nigdy na pewno zrobi ci te badania, badanie było tez palcem ze macica jest orpulchniona co równiez swiadczy o ciązy. Moze troszke za wczesnie idziesz do lekarza bo jeszcze termin miesiaczki nie minął, moze lepije zob bete, a pójdziesz za jakis tydzien dopiero wtedy bedzie widac juz wszystko.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 16:50:30

Wiecie ja z moim partnerem sie nie zabezpieczamy od 2 miesięcy a kochamy sie prawie codziennie... I boje sie ze co jesli np okres dostałam w tamtym miesiącu a byłam juz w ciąży bo słyszałam ze tak bywa czasami...

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 16:57:24

Okresu w ciazy miec nie mozna ew krwawienie przypadajace mniej wiecej na czas miesiaczki jednak to dwie rozne sprawy. Kreski sa zbyt jasne aby ciaza była taka "stara" takze niesadze .

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

05 lut 2014 - 20:24:20

mam nadzeje ze jutro wszytsko sie okaze ,stresuje sie bo nie wiem co mnie czeka z jednej strony chcialabym zeby okazalo sie ze jestem w ciazy bo juz sie nastawilam na to a z drugiej obawiam sie czy podolam wyzwaniu
:) stwierdzilam ze nie ma sensu robic kolejnego testu. takie to wszytsko skomplikowane ze dramat na tescie wychodzi ze jest sie w ciazy a potem sie okazuje ze nie...




no i na usg wyszedl maly punkcik ktory zwiastuje pryszle dziecko ...lekarz powiedzial ze za wczesnie na okreslenie dokladnie w 100% (Antalisa racje mialas :)) ale raczej jestem w ciazy za 2 tyg okreslenie czy wszytsko ok kolejnym badaniem :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-07 00:47 przez iggadigga.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

10 lut 2014 - 11:33:08

Cytat
iggadigga
mam nadzeje ze jutro wszytsko sie okaze ,stresuje sie bo nie wiem co mnie czeka z jednej strony chcialabym zeby okazalo sie ze jestem w ciazy bo juz sie nastawilam na to a z drugiej obawiam sie czy podolam wyzwaniu
:) stwierdzilam ze nie ma sensu robic kolejnego testu. takie to wszytsko skomplikowane ze dramat na tescie wychodzi ze jest sie w ciazy a potem sie okazuje ze nie...




no i na usg wyszedl maly punkcik ktory zwiastuje pryszle dziecko ...lekarz powiedzial ze za wczesnie na okreslenie dokladnie w 100% (Antalisa racje mialas :)) ale raczej jestem w ciazy za 2 tyg okreslenie czy wszytsko ok kolejnym badaniem :)


gratulacje jesteś na pewno w ciąży!!!!teraz tylko dbajcie o siebie żeby wszystko było dobrze

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

11 lut 2014 - 07:26:48

Czy powinnam miec temperaturę cały czas podwyższona?bo mi ciagle skacze raz 36,3 a np wieczorem 37,3...czy to normalne czy powinnam miec cały czas 37,0 albo wiecej ? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 07:59 przez iggadigga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabawy ponad rocznego dziecka.