Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

08 gru 2013 - 22:32:50

Hej..a jak to jest z ciążą po odstawieniu tabletek anty?
I podam swój przykład ;
14.11 - ostatnia tabletka
18.11 - krwawienie z odstawienia

i od tej pory SEKS,SEKS ,SEKS ,bez zabezpieczeń.
22.11- powinnam rozpocząć nowe opakowanie,czego nie zrobiłam i dalej

SEKS SEKS SEKS

po tygodniu zero objawów jakichkolwiek objawów- wizyta u lekarza, zapalenie tchawicy,do tego ból mięśni ,głowy ,
i niezmierzona senność,
potem już w kolejnych dniach uporczywe bóle brzucha,czasem nie do wytrzymania,wrażliwe sutki,lekko opuchnięta twarz. Śluz z mlecznego na przezroczysty

Od niedawna sutki bolą ,jakbym je przewiała,zobaczyłam kilka żyłek.

i ciągle senność....
Nie chcę być już w ciąży ponieważ 2 pierwsze o mały włos przypłaciłabym życiem(wina lekarzy i to aż dwukrotnie !!!! )

2 CC z zagrożeniem życia.

Jakieś opinie ?
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 22:33 przez nadia196.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

09 gru 2013 - 12:00:48

nie wypowiem sie na temat jak to jest z ciaza po odstawieniu anty alee piszesz ze 'NIE CHCESZ BYC JUZ W CIAZY' to moje pytanie jak tak bardzo nie chcesz byc w ciazy to interesujacy jest ten seks seks seks bez zadnego zabezpieczenia;] bardzo gratuluje postawy mowiac 'nie chce' a robiac wszystko aby wyszlo tak ze zajdziesz w ciaze. zastanow sie. jesli nie chcesz ciazy to zabezpieczaj sie albo tabletki albo prezerwatywa ect. wiec sory ale mnie to troche smieszy bo nie chcac zajsc w ciaze powinno sie stosowac srodki zapobiegawcze wiec nie mow mi ze 'nie chcesz'.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

09 gru 2013 - 12:42:35

Też nie bardzo rozumiem gdzie sens. Bo na początku pomyślałam że marzą Ci się wieloraczki :D

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

16 gru 2013 - 15:15:52

A1990 no co z tego wyszło? Jesteś w ciąży?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

16 gru 2013 - 15:20:29

Nie jestem w ciazy ale tak czy siak 1 raz mialam takie plamienia ktore trwaly od srody do piatku a w sobote w nocy z masakrycznym bolem brzucha meczylam sie juz z okresem ktory trwal normalnie jak zawsze u mnie 7 dni tyle ze zamiast w poniedzialek to pojawil sie dwa dni wczesniej i tyle.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 gru 2013 - 17:34:35

Witam,
Mam pytanie troche z innej "parafii" otórz posiadam umowe o prace na czas określony na rok ( do 31.01.2015) czy jesli zajde w ciażę i termin rozwiazania przypadł by mniej wiecej pażdziernik lub listopad 2014, to czy należal bedzie mi sie roczny urlop macierzynski na tych nowych zasadach?

Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 4/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

21 gru 2013 - 15:26:19

Hej!

Postaram się pisać nie zawile (a mam do tego niestety skłonności)
Rozpoczęłam ze swoim chłopakiem współżycie, po utracie dziewictwa krwawiłam 3 dni, potem dostałam normalną miesiączkę tyle, że wcześniej niż normalnie, dodam, że od nie dawna można mówić u mnie o regularności miesiączki (leczę się na niedoczynność tarczycy-teraz już w normie. Później po tym fakcie kilka razy współżyliśmy bez zabezpieczenia, tzn. od wchodził kilka razy bez prezerwatywy we mnie, potem finał zawsze już z nałożoną prezerwatywą.. ale wiadomo preejakulat! ;/ Po tych kilka 'nieodpowiedzialnych razach" ( taaak moja głupota się kłania) spóźnia mi się okres..;/
On raczej wątpi, żebym była w ciąży, bo:
. nie spuścił się we mnie
. chorował 2 lata temu na raka jadra i ma jedno usunięte.
Dodam, że ostatnio byłam przeziębiona i teraz chyba dodatkowo złapałam jakaś infekcję intymną, a do swojego lekarza idę dopiero po świętach.
Nie wiem, czy mój stres, przeziębienie i prawdopodobna infekcja mogą opóźniać miesiączkę ? czy bardziej prawdopodobna jest ciąża ?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 gru 2013 - 21:59:35

A czy jest to gdzies jasno czarno na bialym napisane ze mi sie nalezy? Zeby sie nie okazalo ze jednak mi sie nie nalezy.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

27 gru 2013 - 10:17:16

szczerze co za glupie tu niektore pytania zadajecie nikt nie jest alfa i omega masz problem do lekarza nikt rendgena nie ma

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

16 sty 2014 - 11:09:09

Dziewczyny proszę o poradę.
Ostatnią miesiączkę miałam 22.12.2013(cykle trwające około 28-30dni)od 1 do 5 stycznia czyli w dni płodne kochaliśmy się z mężem. Od wczoraj zaczeły mnie boleć sutki i czuje palący ból w piersiach.
Dziś rano zrobiłam test, który wyszedł negatywny( jak z daleka popatrzę to wydaje mi się,że widzę zaróżowienie w polu T-ale to chyba tylko moja wyobraźnia :()
Poradźcie, jechać do lekarza i robić badania?
Jakie są szanse na dzidziusia...bo mnie ta kreska dziś zdemotywowała :(

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 sty 2014 - 15:11:49

Skoro test wyszedł negatywny to nie przejmowałabym się na twoim miejscu:)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 sty 2014 - 22:02:00

hej, ja też mam pytanie, oczywiście dotyczące tematu wątku.
Współżyłam z chłopakiem w dni płodne, miesiączka wystąpiła (z jednodniowym opóźnieniem) ale była krótka, bo trwała tylko 3 dni..po za tym raczej objawów brak. Czy moge być w ciąży? Wiem, że to głupie pytanie, ale może któraś z Was tak miała?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

21 sty 2014 - 08:29:31

idz do lekarza nikt tu jasnowidzem nie jest

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

21 sty 2014 - 08:51:37

Niestety dla wielu wciąż zbyt ciężkie jest nabycie choć podstawowej wiedzy na temat ciąży. Zaczynają od części praktycznej a potem jest placz i zgrzytanie zębów. Już sam fakt współżycia w dni plodne to już duże "ryzyko". A gdybyś miała choć odrobinę wiedzy wiedziałbys że w ciąży może wystąpić krwawienie w czasie od spodziewanej miesięczki. Jest ono często krótsze ,mniej obfite i może mieć różne podłoże - od zagniezdzania się zarodka po jego obumarcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bardzo wczesne objawy - ciąża