Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 -->
zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 lip 2013 - 16:46:59

W końcu mogę się tu wpisać:) mam pcos, miesiac temu byłam u lekarza i miałam zrobić pełno wyników. Okres spóźnia mi się już ok 43 dni. Nie wiem jakie mam cykle, bo sa nieregularne ale ok 35 dni. Trochę mnie mdli jak zaczynam być głodna i jestem zmęczona, nic mi się nie chce.
Dzisiaj pojechałam do rossmanna i kupiłam test, Co mi zależy zrobić, chociaż się upewnię czy to ciąza czy kolejny raz mi się spóznia. Dodam, że od 2 lat się nie zabezpieczamy. No i wyszły dwie grube krechy!! :) i teraz nie wiem czy to złosliwość losu czy prawda. Mam milion myśli na sekundę, a co jak pozamaciczna itp. Za rok wychodzę za mąż. Przypuszczam że termin będzie w marcu. Trzy mies pozniej ślub. I znowu myśli czy dam radę, czy dojdę do siebie? :) nie wiem czy płakać czy sie śmiac:) mam mętlik.
Dodam że mam 23 lata, narzeczony 26 i jesteśmy razem prawie 7 lat:) acha i folik biorę od momentu wizyty u lekarza bo mi kazał w razie czego. Wizytę mam w pon...
Nie wierzę:)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

18 lip 2013 - 08:05:29

I ja się wygadam, chociaż w chwili obecnej nic mi nie pomoże, mogę tylko uzbroić się w cierpliwość i zaczekać jeszcze te kilka dni... Zaczęliśmy starania o dzidziusia w tym miesiącu. Intensywnie działaliśmy przed owulacją, w trakcie i tuż po niej ;-)) Już tydzień później zaczęły mnie boleć piersi, czasem pobolewały mnie przed okresem, ale tak 3-4 dni przed i nigdy tak mocno. Teraz bolą mnie całe piersi i sutki czasem tak "szczypią". Oprócz tego boli mnie podbrzusze, prawie tak jak w czasie miesiączki. Temperatura mierzona z samego rana wskazuje 37.1 st. A ja co chwilę jestem głodna. Staram się nie nastawiać na to, że się udało, nawet te objawy to chyba jakoś za wcześnie by było? Ale z drugiej strony zawsze miałam regularny okres. I sama nie wiem, co o tym myśleć :P

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 lip 2013 - 17:33:04

Gustinka- moje pierwsze objawy zanim dowiedziałam się o ciąży to był właśnie ból piersi, trwał chyba z 3 tyg. dodatkowo tak w 4,5 tyg mnie mdliło a jak coś zjadłam to przechodziło, no i apetyt... teraz w 8 tyg. przybiera na sile:) tak więc trzymam kciuki za dwie kreseczki:P

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

02 sie 2013 - 13:23:41

hej Dziewczyny,
kończe w tym roku 20 lat, skończyłam szkołe, od października miałam iść na studia, jestem z chłopakiem od 1.5 roku, on ma 25 lat, tydzień temu miałam dostać okres, strasznie bolały mnie piersi, i pobolewa brzuch do teraz, zabezpieczaliśmy się z chłopakiem, ale zrobiłam rano test i dosłownie po kilku sekundach wyszły dwie kreseczki..
Nie chciałam zostać mamą w tym wieku, ale liczyłam się z konsekwencjami uprawiania seksu. Mimo tego strasznie się boje :( dam sobie radę jako młoda mama? mam mnóstwo wątpliwości.. nie wiem jak powiedzieć rodzicom, chłopakowi :(
póki co jestem załamana, zamiast szczęśliwa.. mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
czekam na wizytę u lekarza..

wiem, że pewnie usłyszę kilka niemiłych komentarzy z ust niektórych, ale stało się, teraz już nic nie zrobię

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

14 sie 2013 - 16:05:07

malutka1919- czym sie przejmujesz? jeżeli jesteście oboje odpowiedzialni, to wszystko się ułoży:) jak mu powiedzieć? normalnie- że spózniał ci sięokres, zrobiłas test, do lekarza idzcie razem:) w końcu oboje będziecie rodzicami. Wiesz ile kobiet chciałoby być na twoim miejscu? ciesz się,bo dziecko to szczęscie. Stało się, jest już po fakcie i teraz trzeba stanąć na wysokości zadania:) dacie radę, nie takie sytuacje inni mieli (u mnie w miejscowości w ciaze zaszła 14-latka, rodzice pomogli i ma ślicznego synka, sama kończy właśnie lo z super wynikami).

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

22 sie 2013 - 08:14:53

Dziewczyny staram się z narzeczonym o dziecko od roku, ale nie wychodziło. Ostatnio robiłam testy owu, współżycie i tu zaczyna się problem. Miałam dostać okres w poniedziałek, ale nie przyszedł, a test negatywny. W środę zrobiłam kolejny gdyż dalej okres się nie pojawił, a mi miesiączka spóźniała się zawsze max. jeden dzień. Cykle regularne po 28-29 dni, ale test także wyszedł negatywny. brzuszek pobolał chwilkę i już myślałam, że okres przyjdzie a tu tylko niewielka plama śluzu na podpasce zabarwiona lekko krwią. Teraz nie mam żadnych objawów jak zaraz przed miesiączką tj. ból brzucha. Nie mam też objawów ciążowych. Żadnych. Piersi lekko mnie bolą, ale tak zawsze miałam przed miesiączką. i tu do Was pytanie. Czy test mógł nie wykryć ciąży? Czy dzieje się coś niedobrego i mam uciekać do ginekologa i siać mu już panikę. Wiem, że nie jesteście lekarzami, ale może np. miała któraś z Was tak na początku ciąży - zabrudzony krwią śluz (zdarzyło się tylko jeden raz, wczoraj rano), brak objawów ciąży, test negatywny? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 08:17 przez kasienka88888.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

22 sie 2013 - 10:46:03

Tak jak to opisałaś to na bank ciąża, ale poczekaj z tydzień od terminu spodziewanej miesiączki i zrób jeszcze raz test.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

29 sie 2013 - 14:42:36

Cześć dziewczyny :)
mam podobny problem
okres powinnam dostać tydzień temu w poniedziałek, zrobiłam test płytkowy w środę- negatywny, w piątek- negatywny i dziś rano strumieniowy- negatywny. Bardzo boli mnie brzuch od kilku dni (z bólu nie mogę spać w nocy), żadne domowe sposoby nie pomagają wywołać okresu. Dodam, że 4 msc temu odstawiłam tabletki anty Syndi 35. Śluz mam gęsty, biały, miesiączki zawsze były regularne, cykl 28dniowy. W tym miesiącu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia jedynie zaraz po okresie. Sądzicie, że to może być ciąża? czy coś innego?:) pozdrawiam

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

30 wrz 2013 - 00:05:48

...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 01:06 przez cytrynowa188.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

03 paź 2013 - 19:21:32

Cześć dziewczyny
Pewnie pomyślicie że jestem nie poważna ale ostatnio mam dziwne objawy. Być moze to nic takiego ale chciałam się tylko poradzić.
21 września współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia (wcześniej z prezerwatywą, bądź bez ale nie kończył we mnie). Okres dostałam 5 dni później.
Jednak zawsze odkąd mialam pierwszy okres trwal on dość długo do 7 dni (ostanie końcówka). A teraz okres miałam zaledwie 4 dni, aż byłam w szoku.
30 wrzesnia i 1 pazdziernika od rana miałam mdłości, kompletnie nie mogłam patrzeć na jedzenie i wciąż przez te 2 dni odbijało mi sie pustym powietrzem co pare minut. Od wczoraj wciąż jestem głodna i mam dziwne i tak silne zachcianki nigdy tego nie miałam). Jestem tez ospała i zmęczona (a pracuje w biurze wiec sie nie przemęczam). Pobolewa mnie tez od kilku dni brzuch na dole ale tak lekko jakby miała dostać znów okres. I śluz mam troche biały. Dziewczyny pewnie schizuje ale z ciekawosci tu pisze czy moze to miałyscie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 19:55 przez kaajjaa.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 paź 2013 - 13:21:43

Hej wszystkim,

do okresu zostało mi 4 dni a ja sie boje że zobaczę jedna krechę, czy moje objawy są tylko okresowe czy jednak może stać się tak ze te dwie kreseczki będą ?

Cera ma wypryski jak nigdy, snenność, drażliwość, płaczliwość, do wc biegam co minut, zapotrzebowanie na słone potrawy, pobolewa mnie podbrzusze, piersi są pełniejsze ale nie bolą, wyostrzony węch, w połowie dni płodnych miałam jasnobrązowy śluz.

Stosunek był kompletny na poczatku dni płodnych.
Jestem osobą otyła.


Co mam myśleć?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

06 lis 2013 - 11:52:18

Dlaczego nie pójdziesz do lekarza, nie zrobisz testu?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

29 lis 2013 - 09:06:58

Moze i mi ktos doradzi podpowie:) Otoz tak 5 listopada mialam 1 dzien miesiączki. 17 listopada kochalam sie z Moim tyle tylko ze prezerwatywa coz no noszona byla dluzszy czas w portfelu no ale glupia wtedy wogole o tym nie myslalam i 'po' wszystkim tez nie sprawdzilismy czy prezerwatywa byla w pozadku czy tez nie;/. Otoz cykle mam 27/28 okres powinnam dostac 2 grudnia i teraz moje pytanie w srode i w czwartek mialam takie jakies nie wiem jak to nazwac plamienia tzn na papierze widzialam(taki kolor kawy z melkiem brazowawy) i myslalam ze oze okres mi sie zaczyna bo i piersi mnie bola od niedzieli nie wiem dlaczego i brzuch mnie pobolewal tak jak przed okresem tyle ze dzis juz tych plamien nie ma.. nie wiem czy to moze byc tak ze prezerwatywa byla zla i doszlo do zaplodnienia?;/

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

29 lis 2013 - 11:59:12

Z mężem zaczeliśmy sie starać o dziecko w lipcu po pierwszych dwóch miesiącach nie zaszłam.Przyznam że bardzo się nastawiłam że odrazu zobaczę dwie kreski.Jednak brałam po uwagę fakt że brałam tabletki ponad 4 lata.W listopadzie zrobiłam test dzień po planowanej mięsiaczce i Jestem w ciąży.4 grudnia idę na pierwsze Usg to będzie koniec 6 tygodnia.Moje (nasze) nastawienie ciągle myślenie dziecku zablokowało nas totalnie a kiedy odpuściliśmy i wyluzowaliśmy pojawiły się dwie kreski:)Dużo luzu, spokoju, swobody w działaniu :)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

29 lis 2013 - 12:08:53

Cytat
dziewczyna29
Z mężem zaczeliśmy sie starać o dziecko w lipcu po pierwszych dwóch miesiącach nie zaszłam.Przyznam że bardzo się nastawiłam że odrazu zobaczę dwie kreski.Jednak brałam po uwagę fakt że brałam tabletki ponad 4 lata.W listopadzie zrobiłam test dzień po planowanej mięsiaczce i Jestem w ciąży.4 grudnia idę na pierwsze Usg to będzie koniec 6 tygodnia.Moje (nasze) nastawienie ciągle myślenie dziecku zablokowało nas totalnie a kiedy odpuściliśmy i wyluzowaliśmy pojawiły się dwie kreski:)Dużo luzu, spokoju, swobody w działaniu :)

Dokładnie, nic na siłę, ja po pierwszej ciąży, którą poroniłam, bardzo chciałam zajść w ciążę, w czasie dni płodnych prawie nie wypuszczałam męża z domu ;), w końcu, stwierdziłam, że szkoda już moich nerwów i odpuściłam, no i natychmiast zaszłam w ciążę :) Teraz mała ma 14 miesięcy, a ja jestem w dziewiątym miesiącu kolejnej ciązy :) I na tym poprzestaniemy :) Głowa do góry dziewczyny!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciążowe Brzuszki