Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 --> ->|

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 cze 2013 - 13:14:40

Na samym początku bardzo mi się odbijało, robiłam testy ( chyba z 5), z dnia na dzien ta kreseczka była ciemniejsza. miesiączke powinnam dostać 03.06, a juz 5.06 byłam u lekarza. Niestety tylko mnie "obejrzał", stwierdził ciąże. Czuje się troszke niepewnie, bo nie zrobił mi USG mówił, że i tak nic nie zobaczymy.tym bardziej, że 2 tyg. przed byłam u niego, przed owulacją i badał mnie dokładnie. Dostałam luteine dopochwowo, ustalił wizyte na 26.06. wtedy dopiero założy karte i zleci badania. też mnie czasem kłuje, pobolewa. Aniolekkk777 napisała, że to normalne. Piersi to mi czasem prawie eksplodują, urosły o rozmiar, najgorzej w nocy bolą. Dziś dopiero mam niewielkie mdłości, wg moich obliczeń to dopiero 7tc. Czasem nie dowierzam, że po takim czasie wkońcu się udało. moze-tak-moze-nie byłaś u lekarza? powtarzałas test?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 18:45:09

od kilku dni bolą mnie sutki nie jest to silny ból i występuje tylko w chwili dotykania sutków .Piersi zdają mi się być troszkę pulchniejsze. Nigdy wcześniej tak nie - przed okresem bolały mnie piersi ale nie sutki. W poprzednim miesiącu dostałam okres spóźnił się około 5 dni. Obecnie jestem w trakcie oczekiwania miesiączki . Od kilkunastu dni mam potworny apetyt ciągle jem i cały czas jestem głodna (wcześniej miesiąc schudłam około 1,5 kg). Z chłopakiem uprawiałam sex z zabezpieczeniem tzn na początku stosunku bez prezerwatywy a pod koniec już z zabezpieczeniem dochodził w prezerwatywie we mnie. Mam dziwnie opuchnięty brzuch , ciągle jestem niewyspana i dziwnie osłabiona .Przed chwilą mierzyłam temperaturę i wyszło 37 i 4 kreski. Nie wiem co mam myśleć zgłupiałam chyba zajście w ciążę nie byłoby tak banalne i proste co na ten temat myślicie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 19:12 przez ann199221.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 18:56:01

Mogłaś ale nie musiałaś. Z tego co wiem temperature powinno mierzyc sie z samego rana jak jeszcze nie wstalas z lozka i nie robilas pierwszych krokow :) tak mowila mi kiedys moja ginekolog ;) Natomiast gdy zaszlam w ciaze bolaly mnie piersi nie sutki. Zreszta uwazam ze u Ciebie to za wczesnie na cokolwiek poniewaz z tego co piszesz dopiero za dwa tygodnie masz dostac miesiaczki a dopiero gdy jej nie dostaniesz zacznij sie martwic, przeciez nawet jesli zaszlas w ciąze teraz zaden test ci tego nie wykarze bo dopiero zaczelo by sie cos dziać w twoim organizmie to nie jest takie hop siup :)

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 19:15:44

i myślisz, że tak ci "wywaliło" od tego brzuch?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 19:25:17

to jakiś żart czy to tak na poważnie ????????????

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 19:36:40

chyba niestety na powaznie.. Czasem jestem zalamana, niewiedza kobiet naprawde ;)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 21:11:35

Dla mnie ból piersi i podwyższona temperatura to były pierwsze oznaki ciąży, nie musiał mi się okres spóźnić, wiedziałam od razu ;)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 21:31:53

kotkafraszka ja też od razu to czulam i wiedziałam. Ale ta dziewczyna wcześniej pisała ze jest dwa tygodnie przed okresem. Czyli tak jakby teraz miała dni plodne no raczej dzień po zaplodnieniu nie ma żadnych objaw ;)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 21:44:35

nie lepiej zrobić test który da 99% pewności??

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 21:51:23

tez tak myśle. lepiej spróbuj zrobić test.
ja byłam 3 tygodnie w ciazy jak zrobiłam test i od razu potwierdził ze jestem w ciązy.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 21:56:29

Ale dziewczyny jej żaden test nie wyjdzie ! Jest jeszcze za wczesnie na test skoro za dwa tygodnie ma dostać miesiaczki. Wiec nie gafajcie jej tak, bo zrobi test wyjdzie że nie jest w ciąży, nawet jakby zaszła ;) te kilka dni temu

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 cze 2013 - 21:59:47

no werka ale brzuch ciązowy już ma :D :D:D:D:d

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

25 cze 2013 - 09:15:39

No fakt ma, to chyba z 9 miesiąc ;) haha. A tak poważnie ale zdjęcie brzucha nie zgadza sie z opisem brzuch taki jest w czwartym miesiącu a nie kilka dni po zapłodnieniu ;p może najadla sie haha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-25 09:20 przez weerrka.

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

28 cze 2013 - 15:08:42

Hej piszę ponieważ mam mały problem.W czerwcu od 3 do 7 miałam okres.Krwawienie było inne niż zawsze mniejsze w sumie tak jakby to było plamienie bo okres przy podcieraniu był tylko.Od tego czasu współżyłam kilka razy bez zabezpieczenia. Z 15/16 czerwca współżyłam bez zabezpieczenia chłopak zdążył ledwo wyciągnąć przed wytryskiem.Kilka dni po stosunku odczuwałam bóle brzucha.Dziś jest 28 czerwca i znowu mam okres.Moje miesiączki są nieregularne w granicach od 27 do 33 dni.Czy to możliwe że w tym miesiącu mam drugi raz okres?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karta ruchów płodu - jak wypełnić?