Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 mar 2013 - 14:30:46

Cześć dziewczyny ! mam taki mały problem... chodzi o to, że miałam okres 3 lutego, do tej pory nie dostałam kolejnego... ( jestem 4 i pół miesiąca po poronieniu..) współżyliśmy z moim narzeczonym przed i po okresie... zrobiłam 3 testy ciążowe, ale na nich jest jedna kreska o mocniejszym kolorze czerwonym, a druga o słabszym i tak w każdym.. nie wiem co się może dziać.. byłam dzisiaj u ginekologa, ale ten lekarz strasznie zabiegany był..wydaję mi się, że taki lekarz powinien mi coś konkretnego wyjaśnić.... zrobił mi tylko badanie usg dopochwowe ( czy jak to się nazywa, nie znam się) :)i tam nic nie było widać.. nie wiem co mam robić.. czy mam iść do innego ginekologa... miała któraś z Was taki przypadek ? bardzo bym chciała mieć to dziecko..

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 mar 2013 - 14:45:06

Cytat
martuuu31
Cześć dziewczyny ! mam taki mały problem... chodzi o to, że miałam okres 3 lutego, do tej pory nie dostałam kolejnego... ( jestem 4 i pół miesiąca po poronieniu..) współżyliśmy z moim narzeczonym przed i po okresie... zrobiłam 3 testy ciążowe, ale na nich jest jedna kreska o mocniejszym kolorze czerwonym, a druga o słabszym i tak w każdym.. nie wiem co się może dziać.. byłam dzisiaj u ginekologa, ale ten lekarz strasznie zabiegany był..wydaję mi się, że taki lekarz powinien mi coś konkretnego wyjaśnić.... zrobił mi tylko badanie usg dopochwowe ( czy jak to się nazywa, nie znam się) :)i tam nic nie było widać.. nie wiem co mam robić.. czy mam iść do innego ginekologa... miała któraś z Was taki przypadek ? bardzo bym chciała mieć to dziecko..

Skoro druga kreska wychodzi, słaba, ale wychodzi, to jednak coś jest na rzeczy. Testy wykrywają stężenie gonadotropiny kosmówkowej, czyli hormonu produkowanego przez zarodek. Nawet blada kreseczka, to zawsze kreseczka. Idź zrób test z krwi, będziesz mieć pewność prawie 100%.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 mar 2013 - 14:55:28

Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
martuuu31
Cześć dziewczyny ! mam taki mały problem... chodzi o to, że miałam okres 3 lutego, do tej pory nie dostałam kolejnego... ( jestem 4 i pół miesiąca po poronieniu..) współżyliśmy z moim narzeczonym przed i po okresie... zrobiłam 3 testy ciążowe, ale na nich jest jedna kreska o mocniejszym kolorze czerwonym, a druga o słabszym i tak w każdym.. nie wiem co się może dziać.. byłam dzisiaj u ginekologa, ale ten lekarz strasznie zabiegany był..wydaję mi się, że taki lekarz powinien mi coś konkretnego wyjaśnić.... zrobił mi tylko badanie usg dopochwowe ( czy jak to się nazywa, nie znam się) :)i tam nic nie było widać.. nie wiem co mam robić.. czy mam iść do innego ginekologa... miała któraś z Was taki przypadek ? bardzo bym chciała mieć to dziecko..

Skoro druga kreska wychodzi, słaba, ale wychodzi, to jednak coś jest na rzeczy. Testy wykrywają stężenie gonadotropiny kosmówkowej, czyli hormonu produkowanego przez zarodek. Nawet blada kreseczka, to zawsze kreseczka. Idź zrób test z krwi, będziesz mieć pewność prawie 100%.

właśnie o tym myślałam, lekarz mi mówił jeszcze żebym szła zrobiła badania laboratoryjne moczu... ehh przejdę się jutro i je zrobie, jestem strasznie przejęta tym, bardzo się denerwuje

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 mar 2013 - 14:40:33

Hej, dwa tyg temu uprawiałam petting, miałam wtedy dni płodne, miesiączka spóźnia mi się 5 dni, czy mogę być w ciąży? Czy możliwe jest zapłodnienie poprzez przeniesienie nasienia palcem do pochwy? Znacie takie przypadki? Powinnam sie martwić czy nie?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 mar 2013 - 15:06:05

najlepiej zrób test lub idź do ginekologa.Zawsze jest szansa na zajście w ciążę

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

25 mar 2013 - 20:36:58

tak, możesz być. Plemniki to skubane bestie.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 12:04:19

Witam dziewczyny!Bedzie 10 dni jak spoznia mi sie @ wiec postanowilam zrobic test. Wynik wyszedl niewyrazny, sama nie wiem jak go interpretowac. Dodam, ze jakies 10 dni przed spodziewana @ dostalam jednodniowego krwawienia, od kilku dni czesto sikam, mam wzdecia, klucie w podbrzuszu jak na okres, a brzuch jest twardy jak pilka. Temperatua 36,8-37°C. Wieczorami bole brzucha i wzdecia nasilaja sie a do tego dochodza delikatne mdlosci. Kawa przestaje mi smakowac, stracilam apetyt i czasem mam placz na koncu nosa calkowicie bez powodu. Juz sama nie wiem czy popadam w paranoje i niektore objawy zaczynam sobie wmawiac czy rzeczywiscie jestem w ciazy. Wrzucam zdjecie testu i czekam na wasze opinie. Pozdrawiam :)
Dodam jeszcze, ze ta cienka kreska pojawila sie niemalze po chwili, a test byl robiony z porannego moczu.
A, no i ciagle jest mi zimno, 20 stopni a ja mam dreszcze.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 17:18 przez Dominiczqa1506.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 12:33:50

Niestety nie widzę zdjęcia, ale jeśli jest druga kreseczka, choćby słabiutka - to GRATULACJE :). W drugiej ciąży też miałam słabiuteńką kreseczkę, a teraz Kinia ma 5 lat :)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 12:46:06

pokaż zdjęcie bo nic nie ma

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 12:56:59

Cytat
al1981
Niestety nie widzę zdjęcia, ale jeśli jest druga kreseczka, choćby słabiutka - to GRATULACJE :).

Jak wyżej:)
Miałam podobnie,2 kreska była prawie niewidoczna,wybrałam się do lekarza i potwierdził ciąże:)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 13:11:43

u mnie druga kreska była ledwo widoczna, tak ledwo, że mój mąż nic nie widział ;) ale ja widziałam :) badanie beta HCG a później wizyta u lekarza potwierdziły ciążę :)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 13:54:57

Zdjęcie teraz jest. Czy na tym teście to dwie kreski są na krzyż?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 14:12:40

tak, ta pionowa wlasnie jest bardzo niewyrazna i cieniutka dlatego osobiscie wydaje mi sie ze to nie jest wynik pozytywny, aczkolwiek ciagle zastanawia mnie ten brak @ i to krotkie krwawienie nie w terminie tym bardziej, ze @ zawsze mialam regularnie

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 14:17:25

jak dla mnie to wynik pozytywny. Może stężenie bhcg jest jeszcze nie duże. Zawsze można zrobić badanie krwi i określić poziom hormonu. Wówczas pozbędziesz się wątpliwości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złe samopoczucie 2 trymestrze