Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 lut 2013 - 21:26:47

Cytat
slodzonamysza
dziewczyny, od kilku dni mialam dziwne bóle brzucha, jak na okres. Oprócz tego dziwnie zareagowałam na bardzo małe ilości alkoholu. raz wypiłam jedno piwo na imprezie u koleżanki. piłam go przez jakieś 2-3 godziny, po czym poczułam się kompletnie pijana... Drugi raz wypiłam w ciąagu wieczoru 2 drinki na domówce, czyli picie rozciągnęło się na kilka godzin, wypiłam naprawdę niedużo, mimo to wymiotowałam całą noc, ale następnego dnia nie miałam kaca. Nie myślcie, że jakoś dużo piję - tak naprawdę bardzo rzadko, tylko z jakiejś okazji, nigdy się nie upijam..
zdziwiły mnie takie objawy, kupiliśmy dziś z mężem 2 testy. Na każdym widać drugą kreskę, ale bardzo słabo... Mąż sie ze mnei śmieje, a ja nie wiem co mam myśleć. On jest przekonany, że to ciąża, ja mam nadzieję, ze nie. Zawsze myślałam, ze sie przebadam, zaplanuję, przygotuję, będę sie zdrowo odżywiać już kilka miesiecy przed, a tu proszę... To by był 3 tydzień, byłam po chorobie, po leczeniu antybiotykowym i jeszcze ten alkohol...
Chyba dostanę zawału zanim się dostanę do lekarza. Czy taką słabą kreskę da sie potraktować jako potwierdzenie ciąży? BARDZO PROSZĘ O NIEWYPOWIADANIE SIĘ OSOBY, KTÓRE NIE MAJĄ DZIECI!!!!

Kochana zapewne będziesz w ciąży :) ja miałam też 2 kreseczkę słabą i jestem już prawie w 8 miesiacu ciązy :) dlatego udaj sie do ginekologa będziesz w 100% przekonana wtedy. :) Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 21:30 przez slicznotka2019.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 lut 2013 - 21:57:24

U mnie również na teście druga kreseczka była bardzo jaśniutka, ledwie widoczna, za kilka dni powtórzyłam test i wtedy ilość hormonów była już zwiększona i kreska była bardzo wyraźna.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 lut 2013 - 22:27:41

dwie kreski to zawsze dwie kreski - szczególnie na dwóch testach :P
gratulacje :P

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 lut 2013 - 23:36:38

To na pewno ciąża 6, 7 tydzień. To normalne, że miałaś wstręt do alkoholu, teraz zapomnij o używkach i szybciutko do ginekologa, potwierdzi ciąże, powie który tydzień i wyznaczy datę spodziewanego porodu. Wiem , że to szok bo nie planowałaś teraz zostać mamą, ale po 2, 3 tygodniach oswoisz się z tą myślą, a pózniej będziesz się tylko cieszyć. Powodzenia

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

18 lut 2013 - 10:55:56

Jak dwa testy pokazały po dwie jasne kreski to ciąza na pewno:) ale wrazie czego powtórz test jeszcze za jakies kilka dni z porannego powinna byc juz ciemniejsza. Mnie jak była wciazy wyszły dwie grube ciemne kreski ale ja robilam test tydzien po spoznionej miesiaczace. Kiedys wyszła mi druga blada kreska myslelismy z mezem ze to ciaza ale kupiłam drugi test i juz nie było bladej kreski a na drugi dzien przyszedł okres. Jesli chodzi o ntybiotyki nie martw sie tyle kobiet cos bierze nie zdajac sobie sprawy z tego ze jest wciazy, jak antybiotyk brałas jak duomoks albo augumentin to nic na pewno nie zaszkodza.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 lut 2013 - 12:20:31

kochana, ja też miałam słabo widoczne kreski :) teraz jestem w 16 tygodniu :)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 lut 2013 - 14:30:55

Kochana ja na dwóch testach miałam druga kreseczkę słabą a trzeci test wyszedł negatywny...Ale po wizycie okazało się że ciąża jest teraz już mi zostało 1,5 miesiąca do porodu. Więc głowa do góry

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 lut 2013 - 13:27:13

Nawet bardzo słaba kreseczka (cień cienia) oznacza ciążę :) Ja robiłam pierwszy test 9DPO i kreseczka była ledwie widoczna - musiałam długo jej wypatrywac. Potem z każdym dniem była ciemniejsza. Za kilka tyg. urodzę synka :) Gratuluję, słodzonamysz:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 lut 2013 - 17:21:58

zrobiłam kolejne testy, ty razem rano. Wyszły cdwie czerwone krechy że ho ho.Początkowo panikowałam, teraz sie cieszę. Byłam u gina - jest ok, ale na razie nic nie widać. Niepokoi mnie to, ze dzić pojawiło sie plamienie. Teraz teoretycznie miałąbym dostać okresu. U ginekologa byłam dziś rano. Nie wiem, panikować? Lecieć jutro drugi raz? nie mam zielonego pojęcia o przebiegu ciąży

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 lut 2013 - 17:43:26

plamienie nie zawsze znaczy cos złego, moze to zagnieżdżenie zarodka, jeśli masz możliwość pójścia ja bym poszła, ja miałam plamienia ale takie brązowawe. Gratuluje:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

20 lut 2013 - 18:27:43

Cytat
_MaRtyNiiiA_
plamienie nie zawsze znaczy cos złego, moze to zagnieżdżenie zarodka, jeśli masz możliwość pójścia ja bym poszła, ja miałam plamienia ale takie brązowawe. Gratuluje:)
no właśnie też mam brązowe, nie jest to krew

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

21 lut 2013 - 22:30:52

Witajcie mam pytanie.
Stosuje od pol roku plastry antykoncepcyjne Evra i nie widziałam ządnych zmian zebym przytyła od pol roku ale ostatnio zauważyłam ze mój bruch "przytył" i tylko brzuch . Troche się zmartwiłam że to może ciąza i chciałam zrobić test sobie dla spokoju , ale używam plastrow anty i kiedy bym miała zrobić sobie test? jak bdede miała przerwę na miesiaczke ? dodam ze miesiączki mam regularnie i przedwczoraj mi się wlasnie skonczyla . ale jak wiadomo nawet w ciąży na początku mogą pojawić się miesiaczki

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

21 lut 2013 - 23:51:21

to pewnie wzdęcia choć wiadomo zadna metoda anty nie jest 100%, kup test i zrób kiedy chcesz a jak masz watpliwości to idź do gina... a brzuch sie zazwyczaj powiększa najwcześniej koło 15 tyg (jest o tym wątek) więc do tego momentu raczej byś zauważyła:) a w ciąży jest plamienie nie okres i to nie za dobrze jak tak jest więc raczej przesadzasz:) a bedziesz sobie tak wkręcać to i okres zacznie się spoźniac z nerwów:)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 lut 2013 - 19:33:27

Witam . .Kochałam się z Facetem 4 dni przed miesiączką (wytrysk był do środka) (10.02) miesiączke dostałam 15,02 trwała 5dni, od dwóch dni boli mnie podbrzusze, jajnik tak jak bym miała dostac miesiaczke, często zaczynam siusiać, i czasami z rana się źle czuje . . . Czy w takim przypadku jest możliwość zajścia w ciąże ??

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 lut 2013 - 19:30:24

Witam wszystkich zwracam się z takim małym pytaniem moze któraś z was też tak miała :)

Kochałam się z Facetem 4 dni przed miesiączką (wytrysk był do środka) (10.02) miesiączke dostałam 15,02 trwała 5dni, od dwóch dni boli mnie podbrzusze, jajnik tak jak bym miała dostac miesiaczke, często zaczynam siusiać, i czasami z rana się źle czuje . . . Czy w takim przypadku jest możliwość zajścia w ciąże ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pozew o alimenty