Obecnie rozmawiamy o:

Znudzenie seksem

godzinę temu

Operacja zaćmy Czechy

godzinę temu

medycyna estetyczna

godzinę temu

Salon brafittingu

dzisiaj o 13:39

Facet co robic?

dzisiaj o 12:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

29 sty 2016 - 09:24:14

Witam dzisiaj jest moj 42 dc robilam test ale wyszedl negatywny. Poszlam wiec do gonekologa a ona wsadzila palce i powiedziala yhym yhym i zapisala mnie na poniedziałek na usg dopochwowe bo w swoim gabinecie nie ma. I nic konkretnego nie powiedziała. Nie przepisala luteiny ani niczego. Ahhh i trzylko trzymac kcikuki do poniedzialku. Pozdrawiam.serce

27 lip 2016 - 14:46:18

Ja gdybym nie miała pewności to od razu poszłabym do lekarza. ;)

19 wrz 2016 - 07:23:15

Dziewczyny mam pytanie, przed chwilą zrobiłam test ciążowy, bo od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i od dwóch dni bolą mnie delikatnie piersi i brzuch a jestem 5 dni przed okresem i w sumie to rzadko mnie bolało przed cokolwiek a już na pewno nie tyle dni wcześniej no i na tescie jest taki malutki cień drugiej kreseczki (dodam, że test jest bardzo czuły), czy to możliwe że jestem w ciąży, czy jeszcze się nie nakręcac?

No i może któraś z Was wie jak to wygląda w przypadku gdzie do grudnia mam umowę o pracę na pół etatu to co gdybym faktycznie teraz była w ciąży?

27 lut 2017 - 00:27:38

Moje drogie moze wy mi pomożecie .
Dwa dni przed spodziewana miesiączka dostałam takie brązowe upławy,myslalam ze być moze to przed okresem ale pomyliłam sie.uplawy miałam tylko 4 dni zero bólów jak na miesiączkę,a zazwyczaj umieram,@ trwa zazwyczaj 7-8 dni i boli mnie wszystko..a tu nic..upławy sie skoczyły a miesiączki nie ma.
Zrobiłam test ciążowy w drugi dzien uplawow i wydawało mi sie ze jest kreseczka druga ale test jakby sie rozlał,po dwóch dniach zrobiłam kolejny i wyszła ta druga kreska biała na delikatnym różowym tle..dodam tylko ze nic nie wskazuje jakby miała przyjść @ oprócz delikatnego kłócia podbrzusza nic mi nie dolega
Czy to mogą być objawy ciąży.?

19 kwi 2017 - 17:42:37

Co o tym mam myśleć? Jestem w ciąży?

24 maj 2017 - 21:13:11

usia90 myślę że jesteś w ciąży:)
Dołączę do Was. W 2014 brałam czynny udział w wątku "ciężarne i starające się grupa wsparcia". Udało się, mam śliczną córeczkę rok i 8 miesięcy. 3 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Ciąża była nieplanowana, ale gdy szok minął, oswoiłam się z myślą i bardzo cieszyłam. Dziś poszłam na wyczekiwaną wizytę do gin. Wg miesiączki powinien to być 11tydz ciąży,wg usg wychodzi na 6 tydz. Albo owulacja się przesunęła i ciąża jest mniejsza, albo ciąża obumarła... nie mogę przestac o tym myśleć! Najgorsze jest to, że muszę czekać 2 tyg do nastepnej wizyty żeby sprawdzić, czy zarodek się rozwija. Nie wiem jak ja wytrwam te 2 tyg. Stres nie pomaga, a nie mam się komu wygadać. Wolałabym, żeby najbliżsi nie wiedzieli, dopytywania strasznie by mnie drażniły.

21 wrz 2017 - 18:20:56

Polecam też poczytać trochę w internecie o ciąży i tym jak przebiega. Sama byłam parę razy w trakcie zaskoczona. Nie wiem zerknij chociażby tutaj https://www.babyboom.pl/ciaza.html i może parę Twoich wątpliwości się rozwieje.

25 lis 2017 - 16:58:49

A czy to wskazuje na ciążę? Mam 45 lat i mocno schizuję.

26 lis 2017 - 14:58:31

czyli weksle i wpadka????

02 lip 2018 - 19:14:27

Wasieka mialam tak na 2 testach i jest juz 8 tydzien ciazy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zajście w ciążę a niedoczynność tarczycy