Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

29 sty 2016 - 09:24:14

Witam dzisiaj jest moj 42 dc robilam test ale wyszedl negatywny. Poszlam wiec do gonekologa a ona wsadzila palce i powiedziala yhym yhym i zapisala mnie na poniedziałek na usg dopochwowe bo w swoim gabinecie nie ma. I nic konkretnego nie powiedziała. Nie przepisala luteiny ani niczego. Ahhh i trzylko trzymac kcikuki do poniedzialku. Pozdrawiam.serce

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

27 lip 2016 - 14:46:18

Ja gdybym nie miała pewności to od razu poszłabym do lekarza. ;)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 wrz 2016 - 07:23:15

Dziewczyny mam pytanie, przed chwilą zrobiłam test ciążowy, bo od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i od dwóch dni bolą mnie delikatnie piersi i brzuch a jestem 5 dni przed okresem i w sumie to rzadko mnie bolało przed cokolwiek a już na pewno nie tyle dni wcześniej no i na tescie jest taki malutki cień drugiej kreseczki (dodam, że test jest bardzo czuły), czy to możliwe że jestem w ciąży, czy jeszcze się nie nakręcac?

No i może któraś z Was wie jak to wygląda w przypadku gdzie do grudnia mam umowę o pracę na pół etatu to co gdybym faktycznie teraz była w ciąży?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

27 lut 2017 - 00:27:38

Moje drogie moze wy mi pomożecie .
Dwa dni przed spodziewana miesiączka dostałam takie brązowe upławy,myslalam ze być moze to przed okresem ale pomyliłam sie.uplawy miałam tylko 4 dni zero bólów jak na miesiączkę,a zazwyczaj umieram,@ trwa zazwyczaj 7-8 dni i boli mnie wszystko..a tu nic..upławy sie skoczyły a miesiączki nie ma.
Zrobiłam test ciążowy w drugi dzien uplawow i wydawało mi sie ze jest kreseczka druga ale test jakby sie rozlał,po dwóch dniach zrobiłam kolejny i wyszła ta druga kreska biała na delikatnym różowym tle..dodam tylko ze nic nie wskazuje jakby miała przyjść @ oprócz delikatnego kłócia podbrzusza nic mi nie dolega
Czy to mogą być objawy ciąży.?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

19 kwi 2017 - 17:42:37

Co o tym mam myśleć? Jestem w ciąży?



Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

24 maj 2017 - 21:13:11

usia90 myślę że jesteś w ciąży:)
Dołączę do Was. W 2014 brałam czynny udział w wątku "ciężarne i starające się grupa wsparcia". Udało się, mam śliczną córeczkę rok i 8 miesięcy. 3 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Ciąża była nieplanowana, ale gdy szok minął, oswoiłam się z myślą i bardzo cieszyłam. Dziś poszłam na wyczekiwaną wizytę do gin. Wg miesiączki powinien to być 11tydz ciąży,wg usg wychodzi na 6 tydz. Albo owulacja się przesunęła i ciąża jest mniejsza, albo ciąża obumarła... nie mogę przestac o tym myśleć! Najgorsze jest to, że muszę czekać 2 tyg do nastepnej wizyty żeby sprawdzić, czy zarodek się rozwija. Nie wiem jak ja wytrwam te 2 tyg. Stres nie pomaga, a nie mam się komu wygadać. Wolałabym, żeby najbliżsi nie wiedzieli, dopytywania strasznie by mnie drażniły.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

21 wrz 2017 - 18:20:56

Polecam też poczytać trochę w internecie o ciąży i tym jak przebiega. Sama byłam parę razy w trakcie zaskoczona. Nie wiem zerknij chociażby tutaj https://www.babyboom.pl/ciaza.html i może parę Twoich wątpliwości się rozwieje.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

25 lis 2017 - 16:58:49

A czy to wskazuje na ciążę? Mam 45 lat i mocno schizuję.



Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 lis 2017 - 14:58:31

czyli weksle i wpadka????

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

02 lip 2018 - 19:14:27

Wasieka mialam tak na 2 testach i jest juz 8 tydzien ciazy

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

17 cze 2019 - 11:54:07

Jeśli paseczek jest delikatnie widoczny w czasie w jakim powinno się to sprawdzić to tak, prawdopodobnie jesteś w ciązy. Warto jest badanie przeprowadzać na pewno z rana, wtedy wynik jest najbardziej widoczny i można najskuteczniej stwierdzić czy jest ciąża czy jednak nie ma. Jeśli jednak nie ma paseczka na teście ale paseczek pojawia się po czasie jaki jest podany na ulotce to nie powinno się tego brać pod uwagę. Test można potem oczywiście ponowić. Dla pewności. Jeśli macie problem z zajściem w ciążę, trzeba byłoby zbadać płodność. Skuteczne tutaj będzie na pewno badanie oceny rezerwy jajnikowej. Czyli badanie amh. To marker, który w sposób precyzyjny określa rezerwę jajnikową oraz stan pęcherzyków jajnikowych. Hormon AMH produkowany jest przez komórki ziarniste otaczające komórki jajowe, gotowe do wzrostu we wzrastających pęcherzykach preantralnych.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

10 lis 2021 - 10:38:04

Hej dziewczyny
Jak tam się czujecie? Macie nadal objawy ciąży? Czy raczej już się uspokaja?
Bo u mnie już zniknęły mdłości oraz wymioty.
Teraz jestem cały czas zmęczona i śpiąca a także non stop głodna

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

10 lis 2021 - 14:10:55

11+6 nudności minęły, zdarzają się sporadycznie. Brzuch wzdęty, nie mogę zjeść normalnej porcji jedzenia, bo mam wrażenie że skóra na brzuchu mi pęknie, tak brzuch wywala, piersi bolą okropnie no i spanie mnie bierze często w ciągu dnia, ale nie mogę sobie na to pozwolić, bo w domu 3,5 latka ;) Ogólnie w poprzedniej ciązy nie miałam zupełnie objawów, w tej mam spore. Zastanawiam się czy mały da mi tak samo popalić po porodzie :D Liczę jednak, ze najgorsze mineło, bo najtrudniejsze były mdłości, które miałam spore.

Na tej stronie jest opisana fajnie ciąża tydzień po tygodniu - znajduje się tam kalendarz ciązowy. Możesz poczytać sobie o tym jakie będziesz miała objawy. I jak będziesz sie czuła w poszczególnych tygodniach oraz miesiącach ciąży.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

08 gru 2021 - 09:11:24

Jeśli jesteście w ciąży i interesuje Was to jak zmienia się Wasze ciało oraz jakie zmiany zachodzą w organizmie Waszego dziecka to polecam serdecznie wyjątkowy kalendarz ciąży od https://www.mustela.pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy. Korzystałam z niego przez cały okres trwania mojej ciąży i bardzo mi się spodobał. Poszczególne tygodnie zawierają cenne i interesujące informacje dla każdej mamy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zajście w ciążę a niedoczynność tarczycy