Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

22 sie 2014 - 19:35:12

Roksana0910 Na moje oko jesteś w ciąży ;) Powtórz test za kilka dni ( wtedy zobaczysz czy kreseczka zrobi się ciemniejsza) albo zrób badanie krwi (HCG) ;)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

22 sie 2014 - 20:50:29

A kiedy zrobiłas to zdjęcie? Od razu po zrobieniu testu? Jeśli tak - to tak, wynik pozytywny.
ALE jeśli zrobiłaś fotkę np. po 30 minutach to nic nie znaczy ta druga kreska, po prostu z czasem tak reagują te substancje na wilgoć. Wszelkie moje negatywne testy tak wyglądały.
Oraz musisz pamiętać, że pozytywny wynik testu nie zawsze oznacza ciążę. Zresztą w końcówce 4 miesiąca to chyba byś już zauważyła brzuszek ;)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 sie 2014 - 10:04:54

incognito85 Skąd wnioskujesz, że jest w końcówce 4 miesiąca? To że w kwietniu miała ostatni okres wcale nie znaczy, że wtedy doszło do zapłodnienia... Przecież można mieć owulację bez miesiączki.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 sie 2014 - 11:02:14

Cytat
MyszeQ
incognito85 Skąd wnioskujesz, że jest w końcówce 4 miesiąca? To że w kwietniu miała ostatni okres wcale nie znaczy, że wtedy doszło do zapłodnienia... Przecież można mieć owulację bez miesiączki.
chyba sama nie rozumiesz tego co piszesz ;)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 sie 2014 - 13:46:12

incognito85 Haha rozumiem doskonale... za to Ciebie nie rozumiem ;)

Brak miesiączki nie świadczy o tym, że dziewczyna nie ma owulacji bo takie sytuacje się zdarzają. Możliwe więc, że w ciążę zaszła nie 4 a np miesiąc temu. Nie wiem czego TY nie rozumiesz ;) Ale ok, nie wnikam :)

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

11 wrz 2014 - 16:42:31

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 16:33 przez ruska.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

27 wrz 2014 - 12:09:00

Tak, wiem, kolejny wątek z serii "czy to ciąża", ale cóż, niepokoję się.
Okres powinnam dostać już 18 września. Dziś mamy 27 września, a okresu brak. Miałam pewne objawy, które pojawiają się tuż przed miesiączką, a były to wypryski na twarzy, ale w sumie małe. Piersi mnie w ogól nie bolały, śluzu w zasadzie nie mam. Z moich obliczeń wynika, iż owulację powinnam mieć 4 września, a z partnerem kochałam się 30 sierpnia, więc nie sądzę, by mogło w tamtym czasie dojść do zapłodnienia. Następnie kochałam się 13 września, a więc to było 9 dni po owulacji. Ostatni raz kochałam się z nim w zień spodziewanej miesiączki, czyli 18 września - wtedy na pewno nie mogło dość do zapłodnienia, bo kochaliśmy się tylko jeden raz tego dnia z zabezpieczeniem i kończył poza mną. Jednak 30 sierpnia oraz 13 września kochaliśmy się dwukrotnie również z zabezpieczeniem i też kończył poza mną, ale zastanawia jedna rzecz. Otóż po stosunku ściągnął prezerwatywę, wytarł swój narząd chusteczką i ubrał bokserki. Nie zmienił ich i obawiam się, że nasienie mogło zostać na ubraniu, ale czy w takich warunkach plemniki są w stanie przeżyć? Wiem, że na pewno mył penisa przed kolejnym stosunkiem i tu pytanie, czy mimo wszystko mogło dojść do zapłodnienia, choć się zabezpieczaliśmy? Że jakaś znikoma ilość plemników byłaby w stanie zapłodnić komórkę jajową, choć z moich obliczeń wynika, ze raczej nie miało prawa do tego dojść. Następny stosunek był gdzieś po godzinie. Taka sytuacja miała miejsce 30 sierpnia i 13 września, a kochaliśmy sie w ten sam sposób wiele razy, a teraz spóźnia mi sie okres 10 dni. Nie wiem czy to stres wpływa na opóźnienie, chociaż przed spodziewanym okresem zbytnio się nie stresowałam, może bardziej w podświadomości, ponieważ 7 września oraz 21 września miałam swoją pierwszą trasę samochodem do Szczawnicy, odwoziłam wujka oraz go przywoziłam, więc może to jakoś wpływa na opóźnienie? Obecnie stresuje się bardzo, serce wali jak młot, dziś nie przespałam nocy, wykonałam już 3 różne testy ciążowe, które wyszły negatywnie. Jeden zrobiłam w środę, drugi w czwartek, trzeci dzisiaj - ale czy możliwe jest, że testy jeszcze nie wykrywają hormonu HCG, choć okres spóźnia mi się już 10 dzień? Mam podwyższoną temperaturę, ponad 37°C, ale myślę, że to ze stresu. Nie chodzę co chwilę siku, śluzu brak, sutki w normalnym kolorze, żadnej ciemniejszej linii od pępka w dół też nie mam, jedynie ta temperatura, ale myślę, że to ze stresu. Jednocześnie wmawiam sobie ciążę i może to też się przyczynia do opóźnienia. Byłam w czwartek u ginekologa, stwierdził u mnie nadżerkę szyjki macicy, szczerze mówiąc nie przejęłam się tym zbytnio jak możliwością ciąży. Nie stwierdził ciąży, ale też jej nie wyklucza, powiedział, że mam powiększoną macicę, ale zastanawiam się jak mógł to stwierdzić po dotykaniu brzucha. W czwartek idę na usg, ale czy usg jest w stanie wykryć wczesną ciążę? Okres zwykle mam regularny. No i 3 testy wyszły całkowicie negatywne.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

06 lis 2014 - 12:10:37

Poradzcie mi cos dziewczyny bo bardzo sie stresuje nie wiem czy to w mojej psychice wszystko siedzi i sobie cos wkrecam przez to co czytam na necie. Otoz kochalam sie z facetem dwa dni przed okresem, oczywiście byl to moj pierwszy raz. Mam 23 lat . Oczywiście seks byl z zabezpieczeniem i facet nie kończył we mnie. Okres mam nieregularny i wydluza mi sie o pare dni. Od nie dawna mam dziwne schizy ze jednak do czegos doszlo. Bola mnie jajniki,piersi a takze czestsze oddawanie moczu, lekkie zawroty glowy,ogólne zmeczenie. Dodatkowo dodam ze po tym pierwszy stosunku dostalam jakiegos uczulenia mysle ze od prezerwatywy bo mialam uczucia pieczenia swedzenia i parcia na pecherz az do tej pory. Prosze o jakies konkretne odpowiedzi i nie hejtowania bo ludzie czasem naczytaja sie glupot i wlasnie takie problemy powstaja . Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzj

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

26 lis 2014 - 12:14:52

ja zrobiłabym na Twoim miejscu test owulacyjny. i to nie jeden. miałam takie same dolegliwości i zrobiłam w piętek i niedziele test i wyszedł pozytywny co mnie bardzo zdziwiło bo mam pco i od wakacji nie miałam miesiaczki ale to normalne u mnie. okazało się że jestem w ciązy co jest dla mnie szokiem bo ładnych jajników to ja nie mam

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

11 sty 2015 - 15:47:05

Czy jestem w ciazy? Okres spoznia mi sie 7 dni, temp w pochwie 37.3...zrobilam test i widac taka rozowa poswiate nie wiem co to jest, jak myslicie? Wrzucam zdjecie



Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

15 kwi 2015 - 16:45:53

Witajcie dziewczyny spoznia mi sie miesiaczka juz od tygodnia.Zazwyczaj mialam cykle nie regularne raz co 28dni raz co 30dni.Postanowilam wiedz zrobic test zrobilam ich dwa i z porannego moczu i za kazdym razem najpier pojawila sie bardzo widoczna kreska u gory pozniej taka bladziutenka na dole i nie wiem jak impretowac ten wynik.Wczesniej przed data zblizajacej sie miesiaczki mialam brudne uplawy.Nie mam zadnych dolegliwosci brzuch mnie nie boli jak do miesiaczki piersi sa takie jakie byly zero wymioto po prostu zero dolegliwosci Prosze napiscie co o tym sadzicie

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

25 maj 2015 - 09:37:40

Jestem już ponad miesiąć po ślubie.Zaraz po zaczęliśmy starania o dzidziusia,ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.W piątek dostałam tak jakby okres tzn myślałam,że to miesiączka ale trwało to zaledwie jakby 5 minut pojawiła się na wkładce większa plama blado różowej krwi w dniu spodziewanej miesiączki i do dziś już nic więcej nie pojawiło się ( a dziś 3 dzień powinnam mieć )ostatnie cykle miałam w miare regularne.Chodzę bardzo często siku i czasem mnie zakuje jajnik prawy to lewy ale staram się nie zwracać na to uwagi żeby się nie nakręcać.
Jutro idę po test ciążowy i będę wiedziała czy mi się udało zajść w ciąże bardzo bym chciała..
Czy któraś z was miała tak jak ja że w dniu miesiączki pojawiło się plamienie i okazało się że jest w ciąży?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 lip 2015 - 22:41:32

Wiem, że pewnie na mnie naskoczycie, że to nie tu itp. Ale mam pytanie -Wczoraj usunelam zęba chirurgicznie, dziś okazało się że prawdopodobnie jestem w ciąży. Test - II kreski ( z czego razem z mężem strasznie się cieszymy ) nie podejrzewałam nic bo miałam problemy z zajściem. Teraz strasznie się martwię. Czy coś się stanie fasolce?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

06 sty 2016 - 15:05:03

Dziewczyny w polowie cyklu mialam jasnoczerwone plamienie trwalo 2 dni ale to nie byl okres tylko plamienie z rana od lutego 2015 nie zabezpieczamy sie w wiadomym celu ;) mam 27 lat i czy to movlo byc plamienie implantacyjne ?? Mina tydzien od tego czasu dzis robilam test ale negatyw okres mam dostac za 10 dni
Ktoras z was tak miala ???

Nie masz sie czym martwic kolezanka nie wiedziala ze jest w ciazy a to byl 3 mies... bolal ja pecherz i pod narkoza miala usuwane zrosty 15 min narkozy cala ciaze potem nie potrzebnie panikowala dziecko zdrowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-06 15:07 przez beatasnk.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

18 sty 2016 - 13:47:11

Ja zrobiłam badania krwi na beta hcg i była zwiększona po 48h zrobiłam jeszcze raz i była potrójna także już wiedziałam że jestem w ciąży i wszystko idzie ku dobremu skoro hormon wzrastał. Na wizycie u ginekologa zobaczyłam pecherzyk dwa tyg później biło już serduszko :-)
Z krwi zawsze wyjdzie ciąża a testy początkowo nie pokazywały dopiero później zaczęła pojawiać się bardzo blada kreska :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsza ciaza