Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

20 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 14:19:47

Nie wiem ja tutaj tylko widze jedną kreske czyli "minus" a nie "plus" zrób drugi test, podpowiem Ci tyle ze mnie nie raz test oszukal tez i raz wyszła mi druga blada kreska ale zaraz dostaałm okres, po prostu spoznił sie ze stresu, za to jak juz byłam w ciazy zrobiłam test 7 dni po spodziewanym okresie i wyszły dwie grube kreski, wiec jak ty 10 dni po spodziewanej zrobiłas test i wyszło takie nic własciwie to wątpie ze to ciąza, ale powtórz test dla pewnosci zób zporannego moczu, albo zrób beta hcg czyli test z krwi to daje 100% pewnosci.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 14:25:30

Skoro kreski są na krzyż (nie spotkałam się z takim testem) to dla mnie też jest wynik pozytywny :) U mnie jak robiłam testy (3szt.) to dwa pokazały że jestem(jedna gruba krecha druga słabiuśka) a jeden że nie, ale okazało się po wizycie że to ciąża i teraz moja kruszynka leży w łóżeczku :) Zrób jeszcze jeden test albo idz na badanie krwi bhcg:)
Jak już będziesz pewna na 100% to czekamy na wiadomość a tym czasem i tak GRATULUJę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 17:16 przez annaklementowska.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 14:37:42

Ciąża jak nic:) Ja tez miałam słabą kreske (i jestem w ciaży), a tydzień wcześniej wyszedł mi negatywny. Jak ci kawę odzuca, to ciąża:)
Gratulacje:)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

23 kwi 2013 - 14:48:54

ja tez pierwszy raz zrobilam taki test ktory pokazuje (-) lub (+) - test firmy Clearblue.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

03 maj 2013 - 19:21:34

Ja również obawiam się że jestem w ciązy.. ogólnie od tego czasu kiedy się jej obawiam miałam 2 okresy i niby były normalne ale o 1 dzien krótsze niż zwykle i nie wiem co o tym myślec. poza tym mam tą brazową kreske na brzuchu tylko nie wiem czy mialam ją wczesniej czy nie.. robiłam test ale wieczorem, juz po tej 2 miesiączce i wyszedł negatywny. możliwe jest abym była w ciązy?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

03 maj 2013 - 19:29:53

ja widzę tylko jedną kreskę - tej drugiej nie widzę

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

03 maj 2013 - 20:57:45

ja tak miałam test robiony 7 dni po terminie spodziewanej @ i 2 kreska była ledwo widoczna na zdjęciu nie do uchwycenia powtórzyłam test 2 dni później i już była wyraźna :) a w pierwszej ciąży miałam okres do 12tc i do tego plamienia między okresami z którymi zmagałam się od dłuższego czasu i z tego też powodu do głowy mi nie przyszło że mogę być w ciązy :)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

06 maj 2013 - 16:54:35

Ja zrobiłam ponownie test ciązowy rano z pierwszego moczu i znów negatywny, myślicie że na pewno nie jest w ciązy?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

18 maj 2013 - 20:56:11

Mam takie pytanie, czy możliwe że test ciążowy się myli?
Zastanawia mnie to ponieważ nie mam okresu (już 8 dni) a mam typowe objawy takie jak poranne mdłości, częste oddawanie moczu, podwyższona temperatura ciała oraz zmęczenie i rozdrażnienie.
Więc czy jest możliwe że jest to ciąża, tylko po prostu nie wykrywa tego hormonu test?

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 cze 2013 - 09:55:56

Hej. Bardzo chce mieć dziecko, wczoraj w dniu spodziewanej @ zrobiłam test, kreska wyszła baaardzo bladziutka, pomyślałam, że może mi się zdaje albo test wadliwy. Juz tyle miesięcy się staramy, że zwariowałam. Dzis go powtórzyłam i kreseczka jest wyraźniejsza. Czy mogę podejrzewać, że jestem w ciąży? Wstawie zdj, według moich obliczeń to byłby 2 tc, czy mogę juz udać się do ginekologa?



Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 cze 2013 - 10:06:44

gratuluje ciąży mój test tak również wyglądał do lekarza najlepiej iść około 6-7 tc by zobaczyć już bijące serduszko

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 cze 2013 - 11:30:50

Juz watpiłam w to totalnie... Lekarz będzie widział już pęcherzyk w moim przypadku? Dużo moich znajomych miało ciąże zagrożone, wolałabym, żeby odrazu lekarz zobaczył jak on wygląda. aniolekk777, miałaś jakieś objawy od samego poczatku? Mnie strasznie piersi bolą i troszkę spuchły. Tak około tydzień temu byłam pewna, że @ dostane, strasznie mnie brzuch bolał.

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 cze 2013 - 12:50:39

bolący brzuch jak na okres a czasami nawet uczucie kucia jak na kolkę może oznaczać że macica się rozciąga, ja poza bolącymi piersiami do dziś nie mam żadnych ciążowych objawów a u mnie to już 12tc :) Najlepiej zadzwoń do gina on zapyta cię o datę ostatniej @ bo na jej postawie liczy się w którym tygodniu ciąży jest kobieta :) jak coś zapraszam na priv na szafce:)

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

04 cze 2013 - 17:43:57

Kobiety, prosze o rade. Ostatnia miesiaczke mialam 15 maja, od kilku dni strasznie bola mnie piersi, po alkoholu od razu jestem pijana i wogole fatalnie sie czuje-(wieczor panienski), ciagle piecze mnie zgaga, czuje sie taka zmeczona, a kiedy kochalismy sie z narzeczonym i był w srodku to myslalam ze oszaleje z bólu, jakbym była opuchnieta i taka krótka. na test pewnie jeszcze za wczesnie, zreszta nie wiem czy to objawy ciazy czy stresu przedslubnego....

Czy jestem w ciąży cz.2 - Zbiorczy

09 cze 2013 - 20:22:49

witam wszystkie mamy i przyszłe ! Proszę o informacje czy to jest możliwe.
Mam pytanie powinnam dostać 7/06 okres jeszcze nie dostałam od ponad roku nie zabezpieczamy sie lecz uważaliśmy aby nie były dni płodne (choc wiem to żadne zabezpieczenie tym bardziej ze u mnie stwierdzono zespoł PCO) od ostatniej miesiączki nie zwracaliśmy juz na to uwagi stosunek zazwyczaj co drugi dzień, od miej więcej 5 dni mam dziwne samopoczucie szybko sie mecze ogółem więcej bym spała, tak jakby mnie mdli ale nie rano a po południu, po zjedzeniu czegoś od ponad tygodnia bardzo często bekam, ciągle coś mi sie odbija nie ważne czy dopiero cos zjadłam czy nie, często biegam siusiu od okolo4 dni, dzisiaj zrobiłam test ale popołudniu nie wiem czy juz mam zwidy czy jest delikatna druga kreska, dodam jeszcze ze od 3 dni mam dziwne bule u dołu brzucha czasem również jak by kucie jajnika, w dniu dzisiejszym delikatnie bolą mnie piersi przy dotyku, dodam jeszcze ze wydaje mi sie ze sie zmieniły większe otoczki sutków, czy te objawy sa realne tak wcześnie czy te odbijanie sie bekanie to tez jedne z objawów, czy ja sama juz sie nakręcam za bardzo? Proszę o odpowiedz i z góry dziękuje A dodam jeszcze moja temperatura utrzymuje sie na 36,8'..
Widzę ze to forum jakoś zanikło zero informacji;/...
angella204 powiedz jak z tobą?, tez mi taki test wychodzi za każdym razem;/, do tego mam dosyć często nadal około tygodnia bóle dołu brzucha czasami kucia, zaczynam sie tym martwic bo to kazdego dnia, czy może być coś nie tak ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-14 20:39 przez moze-tak-moze-nie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

płeć- kiedy?