Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża po odstawieniu tabletek

11 sty 2013 - 11:17:38

Mam pytanie po jakim czasie po odstawieniu tabletek zaszłyście w ciąże? Ginekolog do której chodzę powiedziała, że można starać się od razu o dziecko, tylko dobrze byłoby brać kwas foliowy.

Ciąża po odstawieniu tabletek

11 sty 2013 - 13:09:17

Mi zajęło to 2 lata ponieważ po odstawieniu tabletek cykl strasznie mi się rozregulował.

Ciąża po odstawieniu tabletek

11 sty 2013 - 13:28:18

ja przestałam brac tabletki końcem sierpnia, a w grudniu już nie dostałam okresu. ale fakt kwas foliowy brałam od września :]

Ciąża po odstawieniu tabletek

11 sty 2013 - 14:15:15

Pytam bo bardzo chce miec już dziecko, ale wydaję mi się że lepiej odczekać parę miesięcy po tabletkach, chociaż chyba rzadko która zachodzi od razu w ciąże, zwłaszcza jak chce:)

Ciąża po odstawieniu tabletek

11 sty 2013 - 15:04:24

Moja znajoma po odstawieniu tabletek po pierwszej miesiaczce juz zaszła w ciąże, zalezy od organizmu :)

Ciąża po odstawieniu tabletek

11 sty 2013 - 15:48:48

Ja podobnie, zaszłam w ciążę po pierwszej miesiączce. Mimo, że miałam już 35 lat a tabletki brałam przez 6 :)

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 12:51:59

A robiliście jakieś badania przed ciążą? Czy dopiero potem?

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 13:00:45

Jak odstawiłam tabletki to po miesiącu zaszłam w ciąże.. ; )

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 13:25:22

Ja również byłam przekonana, że musimy kilka miesięcy poczekać od odstawienia tabletek, ale moja pani ginekolog rozwiała wątpliwości i po 3 miesiącach już widzieliśmy 2 kreseczki. A przy pierwszej ciąży, bez wcześniejeszego brania tabletek, zobaczylismy je po roku. Więc nie ma reguły. Życzę powodzenia.

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 14:51:01

Ja w grudniu odstawiałam tabletki i zaczełam brać kwas foliowy i też będziemy sie strać o dziecko.Mam nadzieję że szybo pojawia sie dwie kreski.









bbbbb

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 15:52:39

Ja brałam tabletki przez pare ładnych lat bo jako nastolatka mialam bardzo bolesne miesiączki i tylko tabletki pomogły. Fakt robiłam przerwy takie 3-miesieczne. lekarz mi kazał poczekac z rok po odstawieniu. Jednak po 5 miesiacach wpadłam i okazala sie pozamaciczna bo mialam pozapychane jajowody. Wiec u mnie ten rok odstepu sie sprawdził w druga zaszłam w listopadzie rok i dwa miesiące po odstawieniu:)

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 16:54:02

ja zarówno przy pierwszym jak i drugim dziecku po odstawieniu tabletek zaszłam w ciąże już po tzrech miesiącach

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża po odstawieniu tabletek

28 sty 2013 - 17:10:49

moja koleżanka zaszła miesiąc po odstawieniu, ciąża bliźniacza. lekarka powiedziała, że to przez zawirowania hormonów po odstawieniu tabletek ;)

Ciąża po odstawieniu tabletek

30 sty 2013 - 19:00:21

Cytat
dziewczyna29
Ja w grudniu odstawiałam tabletki i zaczełam brać kwas foliowy i też będziemy sie strać o dziecko.Mam nadzieję że szybo pojawia sie dwie kreski.

A to życze tych dwóch kresek jak najszybciej. Też muszę kupić kwas foliowy:)







bbbbb

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem w ciązy - pytanie o ginekologa, becikowe i wpływ leków