Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam mój synek ma 2 latka kiesy mial 8 miesiecy wypadł mu zabek teraz ma2 latka i niema juz 4 zabków byłam u kilku stomatologów i kazdy rozkłada ręce wyniki wapnia i fosforu sa dobre. czy ktos ma podobny problem . 29 stycznia mamy wizyte w pporadni chorób metabolicznych w I.M.P w łodzi
syn narzeka czesto na ból w okolicy bioderek miał juz badania ortopedyczne i wszystko jest wporządku
??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 18:48 przez marta158.

nie mam wiedzy w tym temacie, ale gdzieś kiedyś przez przypadek czytałam o wieku kostnym. Może akurat ta sytuacja ma z tym związek.

I nie wstawiacie implantów tych utraconych zębów? Rozmawiałam ostatnio z dentystką na ten temat, bo syn zwichnął jedynki i miał nastawiane, bałam się, że całkiem wylecą i pytałam właśnie co w sytuacji, gdyby nie miał tych zębów. Tłumaczyła mi, że wtedy koniecznie należałoby wstawiać implanty, bo brak mleczaków ma wpływ na wyrzynanie się i wygląd zębów stałych, może zahamować wzrost tkanek w tej okolicy, gdzie był usunięty ząb, opóźnienie i/lub zahamowanie wyrzynania zęba stałego, przemieszczanie się zębów w kierunku luki. Hmm, no ale skoro Wasz dentysta uważa inaczej.


Ale co do głównego problemu, to skoro lekarze nie mają pojęcia, to my na Szafie tym bardziej...

dzieki jestem umówiona na wizyte w prywatnej klinice dentystycznej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża po odstawieniu tabletek