Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 11:02:28

Ja właśnie tez się martwię czy wszystko jest z Maluszkiem dobrze bo również zero objawów. Wszyscy mówią, że mam się cieszyć, że nie mam mdłości ale to trochę dziwne, że się nawet lepiej czuje niż przed ciążą.
Mój D. niestety za każdym razem jest w pracy.Teraz powiedziałam mu, że mam na 23 stycznia i wziął wolne ale się pomyliłam i mam na 24 i niestety nie będzie go.

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 13:37:34

Ja mam wrażenie, że mój brzuch jest większy, ale mój mąż stwierdził, że mi się zdaje ;)
Byliśmy razem już na jednym usg, i teraz w sobotę idziemy razem na kolejne. Niesamowity widok jak facetowi się łezka w oku kręci, jak usłyszy serduszko i zobaczy machającego rączkami bobasa na monitorze :)
Ja sama, na pierwszym usg, rozpłakałam się jak usłyszałam serduszko, normalnie nie mogłam się powstrzymać od płaczu...to było niesamowite przeżycie :)
Ja mam jeszcze jeden objaw, właśnie wyrósł mi na policzku ;/ mam pryszcze jak nastolatka, na buzi, na plecach, na dekolcie... masakra

Ponawiam pytanie, czy któraś z Was jest z Krakowa? :)

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 17:52:14

Witam i melduje się na pokładzie :) OM 15 listopada a TP na 22 sierpnia :) ciąża zagrożona bo już dwa razy poroniłam ale tym razem mam dobre przeczucia :) pozdrawiam mamusie :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 19:01:53

Mi już troszkę wyskoczył brzuszek ; ) Już w obcisłych bluzkach widać ; )

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 19:21:57

Jestem własnie po kolejnej wizycie u gina :):) Widziałam moją kruszynkę jak machała rączkami i nóżkami!!! Niesamowicie sie ciesze! Ja jeszcze nie mam brzuszka (11 tc), pewnie zaokrągli się za ok. 4 tygodnie :)

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 19:43:05

witam jestem w I ciąży zero objawów, no trochę się zaokranglam. Termin na 1 sierpnia wg lekarzy a z moich obliczeń na 7

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 19:45:02

Ja mam za tydzień usg i już nie mogę się doczekać jak usłyszę bicie serduszka ; )

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 20:10:33

Hej dziewczyny!
Gratuluję wam wszystkim. Ja jestem sierpniową mamusą 2012 i mam teraz 5-cio miesięcznego szkraba :) Jak zobaczyłam ten wątek to zebrało mi się na wspomnienia... Powodzenia, zdrowych maluszków i bezproblemowych ciąż :)

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 21:04:34

Ja też już lekko się zaokrągliłam, nawet koleżanka mi to dziś powiedziała :D
Czuję, że to będzie chłopak :)

Ostatni okres miałam 16.11. termin mam na 23 sierpnia, ale już to chyba pisałam :p

za 2 tyg. idę do ginekologa [teraz prywatnie] już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć mojego MISIA. Modlę się żeby wszystko było ok :)

Sierpniowe mamusie 2013

18 sty 2013 - 01:19:39

Cytat
eduska
Ja też już lekko się zaokrągliłam, nawet koleżanka mi to dziś powiedziała :D
Czuję, że to będzie chłopak :)

Ostatni okres miałam 16.11. termin mam na 23 sierpnia, ale już to chyba pisałam :p

za 2 tyg. idę do ginekologa [teraz prywatnie] już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć mojego MISIA. Modlę się żeby wszystko było ok :)

ja też mam przeczucie, że urodzę synka :)
ja idę w sobotę zobaczyć w 3d/4d ;)
Cytat
gosiaczek1609
Witam i melduje się na pokładzie :) OM 15 listopada a TP na 22 sierpnia :) ciąża zagrożona bo już dwa razy poroniłam ale tym razem mam dobre przeczucia :) pozdrawiam mamusie :)
na pewno będzie teraz dobrze :) trzymam kciuki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 01:20 przez oliga.

Sierpniowe mamusie 2013

18 sty 2013 - 10:00:48

Mi też juz widać brzuszek. 13tc a juz sie pojawia, wieczorem jest wiekszy jak mi sie wzdecia porobia. Koleżanki jak przychodza w odwiedziny to tez juz zauważaja:)
Mój T. był ze mna na usg i usmiechał sie łezka też sie zakreciła.
Widzielismy jak niunia macha rączkami i nóżkami. Juz jest strasznie zywy. Cudowne uczucie:) Juz nie moge sie doczekac kiedy zacznie sie poruszac i bede go czuła...
Wydaje mi sie, ze fajnie jak nasz partner jest przy USG bo sam zaczyna o tym mówic a mój Tomek o niuni opowiada z takim uczuciem i pasja, ale dopiero po tym USG wspólnym...
A jeśli chodzi o objawy to mi już troche przeszło ale też wyskoczył mi tradzik, na twarzy, plecach i dekoldzie wiec ciesze sie, ze nie tylko ja mam ten objaw...
Jeszce tyle czasu a ja juz bym chciala maluszka przytulac...
W ogole niedługo zaczniemy kupować ciuszki i różne inne pierdułki dla naszych jeszcze nienarodzonych robaczków wiec mam propozycje może podrzucajcie tutaj linki, co gdzie kupujecie... Ja jestem ze Szczecina wiec z checia powymieniam sie z mamami info gdzie sa fajne rzeczy...
Pozdrawiam i wszystkim nam zycze zdrówka:)

Sierpniowe mamusie 2013

18 sty 2013 - 13:26:23

Mnie też strasznie wysypało takimi malutkimi pryszczykami :( na buzi mam tylko kilka, ale na dekolcie i na plecach jest ich trochę więcej :( mam nadzieję, że szybko znikną :) My jutro zaczynami 10 tydz :)

Sierpniowe mamusie 2013

19 sty 2013 - 17:58:22

witam dziewczyny ja mam termin na 9 sierpnia , i to juz bedzie moje drugie dziecko . jak narazie to mam wszystkie objawy i czuje sie jak babcia
80 letnia , mam nadzieje ze mi niedługo przejdzie to zmeczenie

Sierpniowe mamusie 2013

19 sty 2013 - 19:31:10

Byłam dzisiaj na usg genetycznym, ale niestety dzidzia za mała... był falstart, idę następny raz za tydzień, więc już bobas powinien być podrośnięty i dobry do badań ;)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

Sierpniowe mamusie 2013

20 sty 2013 - 16:14:35

no patrzcie mi też się wydaję, że będzie synuś :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KAWA W CIAZY