Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 12:34:32

Witajcie dziewczyny :)
Mam nadzieję, że znajdą sie tutaj sierpniowe mamy 2013 i
wspólnie bedziemy mogły dzielić sie naszymi radościami oraz
poopowiadać o naszych obawach :)
To moja pierwsza ciąża, jestem w 10 tygoniu, a termin mam wyznaczony
na początek sierpnia. widziałam już moją kruszynkę i słyszałam bicie serduszka
w 7 tc. Nie mam i nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży, oprócz braku miesiączki. Czuję
się świetnie ( jakbym w ogóle nie była w ciązy) i w sumie troszkę mnie to martwi, bo tak sobie tłumaczę, że gdybym miała choć malutkie
mdłości, to wiedziałabym, że dziecko tam jest i wszystko przebiega w porządku :):)
A jak jest u Was? Jak się czujecie?

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 13:30:08

Hej ja tez jestem w 10 tygodniu termin 6 sierpien z usg z miesiączki 11 ,ja mam wszystkie objawy ciąży tzn zgaga ,wymioty ,mdłości,bółe głowy i piersi ,ciągłe zmeczenie ale daje jakoś rade.pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 14:15 przez kasiol26.

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 14:20:13

ja mam termin na 8 sierpnia :) Z jednej strony cieszę się, że nie mam tych wszystkich dokuczliwych dolegliwości, z drugiej jednak- inaczej wyobrażałam sobie początki ciąży:) co prawda czuję się troszkę bardziej zmęczona i piersi dośc sporo mi urosły, ale po za tym kompletnie żadnych dolegliwości. ani nudności, ani wymiotów, ani zachcianek. Bezobjawowa ciąża. Czy to napewno normalne?

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 14:52:25

a ja mam na 23 sierpnień [licząc od ost.@], teraz jestem w 8 tyg. :) Tydzień temu widziałam dzidzie i słyszałam serduszko :) w PT kolejna wizyta z wynikami badań no i zalożą mi kartę ciąży, bo jeszcze nie mam :D

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 14:59:41

Cytat
eduska
a ja mam na 23 sierpnień [licząc od ost.@], teraz jestem w 8 tyg. :) Tydzień temu widziałam dzidzie i słyszałam serduszko :) w PT kolejna wizyta z wynikami badań no i zalożą mi kartę ciąży, bo jeszcze nie mam :D

eduska, a długo sie czeka na wyniki badań? bo ja idę jutro je wykonac, a kolejna wizyte mam 17-stego i zastanawiam sie czy przychodnia (prywatna) zdąży w tydzień z wynikami.

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 17:52:59

Wyniki badań są na drugi dzień zazwyczaj :), karty ciązy też jeszcze nie mam w czwartek ide do lekarza i mi załóży.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 17:57 przez kasiol26.

Sierpniowe mamusie 2013

08 sty 2013 - 20:37:43

Cytat
xxerdbeerexx
Cytat
eduska
a ja mam na 23 sierpnień [licząc od ost.@], teraz jestem w 8 tyg. :) Tydzień temu widziałam dzidzie i słyszałam serduszko :) w PT kolejna wizyta z wynikami badań no i zalożą mi kartę ciąży, bo jeszcze nie mam :D

eduska, a długo sie czeka na wyniki badań? bo ja idę jutro je wykonac, a kolejna wizyte mam 17-stego i zastanawiam sie czy przychodnia (prywatna) zdąży w tydzień z wynikami.

Ja robiłam badania o 9 rano a o 13 już miałam je do odebrania a arobiłam na kasę ;)))

Sierpniowe mamusie 2013

09 sty 2013 - 23:14:48

ja jestem w 7 tygodniu :) termin mam wyznaczony na 28 sierpnia, to moja druga ciąża i już od samego początku ją "czuję". mam wszystkie możliwe objawy na szczęście narazie bez zgagi :)
pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie:))

Sierpniowe mamusie 2013

13 sty 2013 - 18:29:45

Hej, ja mam termin na 3 sierpnia i to moja pierwsza ciąza. Strasznie sie cieszymy z narzeczonym bo pierwsza w marcu zostala usunięta bo okazało się, ze pozamaciczna. Jeśli chodzi o objawy to mnie bardzo bolą od samego poczatku bardzo piersi. Jak wychodzę na dwór to bardzo bola mnie sutki. Taki straszny ból nie do wytrzymania. Przytylam juz 2 kg, jak na koniec pierwszego trymestru to całkiem w normie. Zadko mniwam mdłości ale za to bardzo duzo bekam... Okrótne to bo nawet nie mam możliwości tego powstrzymać. A kiedy miałyście ostatnią miesiączkę?

Sierpniowe mamusie 2013

14 sty 2013 - 15:54:33

Ja miałam ostatni okres 4 listopada :)

Sierpniowe mamusie 2013

14 sty 2013 - 16:08:20

Ja mam termin na 9 sierpnia, to moja druga ciąża. Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów teraz nadrabiam bo mam wszystkie:) Czuję że tym razem będzie synek:)

Sierpniowe mamusie 2013

15 sty 2013 - 14:36:14

Cytat
madziulka_85
ja jestem w 7 tygodniu :) termin mam wyznaczony na 28 sierpnia, to moja druga ciąża i już od samego początku ją "czuję". mam wszystkie możliwe objawy na szczęście narazie bez zgagi :)
pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie:))



Wiatm sierpniowe mamusie i pozdrawiam :) ja wlasnie sie dowiedzialam ze spodziewam sie dzidziusia.rano bylam u lakarza, 8 tydzien jak sie okazalo o termin rowniez jak u madziulka 85 na 28 sierpnia, a co do objawow to moja pierwsza ciaza przebiegla swietnie, nie mialam zadnych objawow czulam sie nawet lepiej jak przed ciaza:) a teraz od miesiaca niesamowice bola mnie piersi i zrobilam sie strasznie leniwa, na nic nie mam sily,caly czas bym spala,na szczescie nie wymiotuje i mam nadzieje ze mnie to ominie :)wiem ze watek zalozony byl chwile temu ale wlasnie sie przypadkiem natknelam na niego,pozdrawiam jeszcze raz sierpnioweczki,:)

Sierpniowe mamusie 2013

16 sty 2013 - 16:55:02

Witam również :)
ja mam termin na 8 sierpnia, widzieliśmy z mężem już dzidzie :) Pięknie machało nóżkami i rączkami :)
W sobotę idziemy na usg genetyczne (zbadać przezierność fałdu karkowego i kość nosową).
Czuję się średnio, mogę spać całymi dniami i nocami, mam mdłości, ale nie wymiotuję i mam przeczucie, że to będzie chłopczyk :)
a może któraś z Was jest z Krakowa? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 16:59 przez oliga.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

Sierpniowe mamusie 2013

16 sty 2013 - 17:00:20

o czekałam właśnie na sierpniowe mamuśki :D
też już widziałam Maluszka. Nawet dwa razy ; )
Też oprócz senności nie mam żadnych objawów.
Mamuśki udzielajcie się ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 17:06 przez samotna28.

Sierpniowe mamusie 2013

17 sty 2013 - 10:56:07

Cieszę się, że jest nas coraz więcej :)
Ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 31 października 2011 :)
Dzisiaj wybieramy sie z męzem na kolejne usg. Nie moge sie juz doczekać, kiedy zobaczę moją kruszynke na monitorze i usłysze serduszko. Na samą myśl kreci mi sie łezka w oku :)
Martwie sie, czy dziecko rozwija sie prawidłowo, bo tak jak juz wcześniej pisałam moja ciąza przebiega bezobjawowo. Nie miałam żadnych mdłości, złego samopoczucia, ani żadnych zachcianek. Czuję się tak samo dobrze jak przed ciązą. Dziewczyny, a chodzicie na badania ze swoimi partnerami? Jak oni reagują na ciażę i czy zachowują sie troszkę inaczej? Mój P. sam wyraził cheć uczestniczenia w badaniu usg i cieszę sie, ze chce uczestniczyć w tym wszystkim. Dużo rozmawiamy o dziecku i o tym co nas czeka w przyszłości:)

A może są juz mamuśki, którym zaokrąglił sie brzuszek?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ruszające się zęby u 2-latka pomocy???