Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 11:54:33

Drogie Panie a w szczegolnosci mamy. wiem,wiem nie jestescie lekarzami ale moze zdarzylo wam sie cos podobnego. otoz mam juz jednego skarba,coreczke. dzis mija 44 dzien cyklu a okresu jak nie bylo tak nie ma. objawow jako takich ciazowych nie mam,jedynie zaparcia od pewnego czasu i bol sutkow. mialam nadzerke,ostatnimi czasami bardzo bolaly mnie jajniki i brzuch,mialam III grupe cytologii,bralam leki. jednak teraz nie wiem czy to powazna choroba czy ciaza. zrobilam pierwszy test ciazowy 26 grudnia,drugi 31 grudnia. wszystkei wyszly negatywne,nawet cienia drugiej kreski nie bylo. zaraz lece do apteki po 3 test,mialam jechac dzis na hcg z krwi ale nie mialam jak i jutro pojade i dzis tez dopiero bede mogla umowic sie do lekarza. boli mnie czasem w brzuchu,wczoraj przez jakis czas odczuwalam klucie w pochwie...czy to jednak moze byc dzidzius? czy testy mogly nie wykryc ciazy jesli z moich obliczen wyszlo ze to ok 6 tc? miala ktoras tak ze testy byly negatywne a ciaza byla?moge brac kwas foliowy mimo wszystko nawet jakby sie okazalo ze nie jestem?
prosze choc podbijajcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 11:55 przez Funny_Sunny.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 13:34:54

Kobieto masz 3 grupę cytologii i Ty się zastanawiasz,dlaczego nie masz okresu i boli Cię brzuch? Przecież to stan przedrakowy! Nie leczysz się? Co Ty jeszcze robisz przed komputerem,jak można lekceważyć coś takiego? Pierwsze co powinnaś zrobić to już dawno udać się do specjalisty!

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 14:32:19

z ta cytologia bylo dokladnir tak. urodzilam dziecko ponad 2 lata temu,chodzilam do lekarza bo bolal mnie brzuch,kazzal mi barc antykoncepcje bo powiedzial ze sie zwyczajnie zatkal jajnik,nie wiem co on mi chcial sciemnic. zmienilam lekarza,zacelam chodzic do kobiety,zrobila mi cytologie,wyszla 3 grupa,bylo to w marcu 2012 roku. dala mi antybiotyk ktory aplikowalam przez mieiac bo mowila ze moze to byc mocne zapalenie, po kuracji ponowila cytologie i wyszla 2 grupa,powiedziala ze teraz jest w miare ok i za rok mam sie zglosic ponownie robic cytologie a do tego czasu nie musze chodzic chyba ze cos sie bedze dzialo. ostatnie 1,5 mies, bolal mnie prawy jajnik dosc mocno, ostatnia miesiaczke mialam 20 listopada,kochalam sie z mezem ale uwazamy,jednak jest zawsze prawdopodobienstwo ciazy. i dzis mija 44 dzien,zrobilam 3 test i wyszedl negatywny. jutro jade4 do lekarza ,miala ktoras cos podobnego?czy to moze miec zwiazek z cytologia,mogly sie wytworzyc przez niecaly rok juz komorki rakowe?dodam ze u mnie w rodzinie nikt nie zmarl na raka szyjki macicy i jestem dosc mloda,mam ponad 20 lat
zalzey mi zeby ktos mi cos odpisal bo sie przejmuje a wczesniej nie moglam pojsc do lekarza bo lezalam z dzieckiem pare dni w szpitalu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 14:34 przez Funny_Sunny.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 14:58:17

jaja se robisz, czy jesteś tak głupia?! miałaś III grupę cytologii, boli Cię brzuch i pytasz o takie rzeczy na Szafie?! dobrze Ci dziewczyna wyżej napisała!!! ja bym panikowała codziennie od tego marca, tylko by mnie zakłuło czy coś by nie tak było z okresem a biegłabym do lekarza!!! pytasz, czy w ciągu prawie roku mogły się wytworzyc komórki nowotworowe - no ty jesteś nienormalna, naprawdę!!! mogły ci się wytworzyć w ciągu 2 miesięcy nawet!!! ręce opadają na głupotę ludzką. piszesz, że od 1,5 m-ca bolał cie jajnik ale nie mogłaś iść do lekarza? wiesz co, nie nasze zdrowie i życie, rób se co chcesz. tylko później nie płacz nam tu i oszczędź nam czytania tych twoich usprawiedliwień, głupich pytań i żali.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 15:43:02

Powiem tylko tyle,głupota ludzka nie zna granic,jak można tak olewać swoje zdrowie i pytać o takie sprawy na forum..
Oczywiście,że mogło się to zmienić w coś groźnego! Skąd Ty się urwałaś? Też jestem młoda,ale co jak co,mając 3 grupę cytologii chyba chodziłabym do lekarza co kilka tygodni i zadbała o to,żeby się całkowicie wyleczyć..

Moja mama też tak sobie zaniedbała cytologię i niestety nie żyje od kilku lat.

I tak oczywiście,przez cały rok nie znalazłaś czasu,żeby pójść do lekarza:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 15:43 przez Amelia_25.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 19:50:30

Ale zescie mnie zjechaly... sluchajcie,lekarz mi powiedzial zeby sie zglosic za rok i powiedzala ze nie ma potrzeby wczesniej a ze nic sie nie dzialo to nie szlam. sluchalam sie lekarza,wszechwiedzaca nie jestem zeby o wszystkim wiedziec. pytam czy moge byc w ciazy bo mam pewne objawy i czy moze byc tak ze test wyszedl negatywny a ja moge byc w ciazy. dodam ze okresy mialam co 33-35 dni a dzis mija 44 dni ,mam uklucia w podbrzuszu,zle sie czuje. czy jednak testy sa na tyle wiarygodne ze ciaze mozna wykluczyc. i powtarzam jeszcze raz ,PO LECZENIU MIALAM II GRUPE na poczatku mi wyszla 3 a pozniej po lekach druga i lekarz mi mowil ze nie ma powodow do obaw.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 19:53:19

Nie mam szklanej kuli,więc nie mogę Ci wywróżyć czy jesteś w ciąży czy nie.
Jak można o takie sprawy pytać na forum? Pójdź do lekarza i wszystko będzie jasne:)

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 20:00:13

dziewczyny prosze was nie robcie ze mnie idiotki... zdaje sobie sprawe ze moge byc chora itd itp a zdarzylo sie wam ze test byl negatywny a bylyscie w ciazy? w pierwszej ciazy wyszly mi 2 czerwone tluste krechy i wiedziala,teraz natomiast nie wiem czemu a okresu brak i 2 kresek brak. jutro ide do lekarza i na bete hcg

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 20:05:46

Cytat
Funny_Sunny
i powtarzam jeszcze raz ,PO LECZENIU MIALAM II GRUPE na poczatku mi wyszla 3 a pozniej po lekach druga i lekarz mi mowil ze nie ma powodow do obaw.


co z tego, ale kiedyś miałaś tę 3 grupę, gdyby kiedykolwiek mi coś takiego wyszło to i tak bym się bała i czesto badała, a tym bardziej jakby mnie zaczęło coś boleć!!! byłabym przerażona a ty masz to ewidentnie w dupie. bo lekarz powiedzial ze za rok. no ok ale chyba cos cie boli, nie niepokoi cie to, ze mialas stan przedrakowy i cos cie boli??? ja bym sikala ze strachu!!! nikt tu ci nie powie czy jestes w ciazy czy nie lub czy jestes chora, wez troche odpowiedzialnosci za swoje zdrowie, zycie i za swoja rodzine. nie wierze. dzieki takiemu mysleniu tak wiele kobiet trafia do lekarza za pozno... w ogole ja sobie nie wyobrazam do gina chodzic raz na rok czy rzadziej, zdrowa jestem a co pol roku max musze isc zeby wiedziec ze wszystko jest ok a ty po podleczeniu 3 grupy masz zamiar iść sobie za rok i sie glupio na forum pytasz, niewiarygodne az. tym bardziej, skoro wiesz ze moglabys byc w ciazy. a co gdyby sie okazalo ze jednak sie pogorszylo czego nie życze i jestes w ciazy??? chcesz zyc, miec dzieci? jesli ci to wisi a na to wyglada to ok, o twoje zdrowie nie nasze.
Cytat
Funny_Sunny
dziewczyny prosze was nie robcie ze mnie idiotki... zdaje sobie sprawe ze moge byc chora itd itp a zdarzylo sie wam ze test byl negatywny a bylyscie w ciazy? w pierwszej ciazy wyszly mi 2 czerwone tluste krechy i wiedziala,teraz natomiast nie wiem czemu a okresu brak i 2 kresek brak. jutro ide do lekarza i na bete hcg

to fajnie ze zdajesz sobie sprawe i cie to wyraznie bawi. powodzenia.
a to zadane przez ciebie pytanie swiadczy o tym ze masz pstro w głowie i pojecia nie masz o podstawowych sprawach. chyba kazdy wie ze mozna byc w ciąży i test moze nie wyjsc, na poczatku to nic dziwnego. mam wrażenie jakby to pisała jakaś gimnazjalistka...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 20:07 przez cayenne20.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 20:24:53

dobrze dzieki za wszystkie odpowiedzi, ja jednak myslalam ze nie kazdy rodzi sie z wiedza na temat wszystkiego tylko czlowiek uczy sie przez cale zycie,mam 21 lat,moge pewnych rzeczy nie wiedziec ale wyobraz sobie ze jestem pewna na 100% ze wiecej w zyciu przezylam niz ty,nie znamy sie,nie znasz mojego zycia a oceniasz ze mam pstro w glowie. to ze chcialam sie zapytac czy ktoras tak miala nie oznacza ze jestem debilka,ale niech ci bedzie. nie wali mnie moje zycie bo mam dla kogo zyc,widocznie musze zmienic lekarza. dziekuje raz jeszcze za spostrzezenia

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 20:32:59

Cytat
Funny_Sunny
mam 21 lat,moge pewnych rzeczy nie wiedziec


serio? a ja myslalam ze to ze test moze nie wyjsc na poczatku ciazy to wie każda dorosła kobieta, podstawy biologii ktora jest obowiazkowa w szkołach.


Cytat
Funny_Sunny
ale wyobraz sobie ze jestem pewna na 100% ze wiecej w zyciu przezylam niz ty,nie znamy sie,nie znasz mojego zycia a oceniasz ze mam pstro w glowie.

teraz mam pewnosc ze cos z toba nie tak, my o ciazy i chorobach ty o tym co przezylas w zyciu, nic tylko usiąść i płakać nad niektórymi i ich logiką...oceniam ze masz pstro w glowie w kontekscie tego o czym mowa, skoro sie dziwisz ze majac stan przedrakowy powinno sie biec do lekarza jak tylko cos zaniepokoi to naprawde za madrym nie mozna byc. no ale przeciez ty tego nie wiesz bo duzo przeszlas i nie mialam czasu przez prawie rok bo zajmujesz sie dzieckiem oraz to niemozliwe ze jestes chora bo sie wyleczylas juz przeciez... ide stad bo mnie az boli twoja logika.

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 21:22:18

ja tak miałam,że testy pokazywały brak ciąży ,a ja zaszłam i poroniłam straszny ból brzucha i krzyża biegiem do ginekologa ,i na odział łyżeczkowaie masakra.Lepiej idź do lekarza ,bo ja sama się przekonałam jak to jest z testami ,poronienia nie wykryją:(Dużo zdrówka i szybciutko do lekarza.Pozdrawiam

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 21:45:28

Dziewczyny ,coscie takie nastroszone, laska sie pyta konkretnie o to czy ktoras tak miala ,ze mimo negatywnego wyniku testu byla w ciazy a wy normalnie jak hieny na nia:(
normalne pytanie wiec i odpowiedz powinna byc normalna.
To ze przy okazji nam opisla swoj stan zdrowia - jak kto lubi.
Moja siostra tez miala III grupe cytologi , pobrali wycinek i 5 lat spokoj do teraz- znowu jej wyszla III , ale jeszcze musi powtorzyc wynik, bo mogła byc zaburzona.

Funny_Sunny życze zdrówka i spokoju:)

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 21:51:48

j amiałam ,3 grupe cytologii ,z nadzerki ,niestety w moim przypadku ,były potocznie nazywane zmiany przedrakowe ,a tak naprawde jest to rak przedinwazyjny czyli taki ktory nie zabija jeszcze ,na to wszystko zaszłam w ciąze ,cały czas byłam pod scisła kontrola,lekarza ,zaraz po połogu miałam operacje histeroktomie ,zaostałwili mi jedynie przyadatki (jajniki) aby hormony normalnie praxcowały ,co do konkretnego pyytnia owszem mozesz byc w ciazy ,a test nie wykryje ,ale co z twoja nadzerką?skoro miałam trojke to musiała byc duza ,a to moze powodowac opuznienia ,bóle ,czy nawet krawienie miedzymiesiaczkowe

Problemy natury kobiecej

02 sty 2013 - 22:14:36

dziekuje bardzo dziewczyny ze mi odpisalyscie normalnie:) ginekolog mowil ze moja nadzerka nie jest duza,zrobila mi wtedy za pierwszym razem cytologie i wyszla 3 grupa ale powiedziala ze to nie pewna ta 3 grupa tylko moze to byc wieksze zapalenie. a sama nadzerka byla jeszcze mala i zrobila sie po ciazy. i mowila ze sama powinna z czasem zaniknac. jestem juz umowiona na jutro na 17i sie dowiem czy to ciaza. kiedys mialam samoistne poronienie ale test wtedy wykazal 2 slabiutka kreske. mam nadzieje ze to jednak nie poronienie. dziekuje za wsparcie
Julka 71 czyli juz nie mozesz miec dzieci? bardzo ale to bardzo ci wspolczuje i sciskam:*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 22:18 przez Funny_Sunny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZESYŁKI POLECONE - ZMIANA PRZEPISÓW