Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrześniowe mamusie 2013

23 sie 2013 - 22:19:48

Laseczki jestem po wizycie i mam odstawic wszystkie leki od dzis ale jutro mam gosci i dopiero jutro wieczorem odstawie hehe :P Filipek wazy 2900g ma bardzo nisko glowke, szyjka miekka ale nie skraca sie wiec lekarka powiedziala ze raczej urodze w terminie czyli 10 wrzesnia dopiero :( za tydzien kolejna wizyta :)
A i najwazniejsze juz mi sie tak nie spieszy do porodu bo jak mnie dzis badala to nie mogla do tej szyjki sie dostac i tak mnie meczyla ze myslalam ze umre na tym fotelu a to tylko badanie a gdzie tam porod masakra

Co do ciuszkow to ja nie pamietam nawet ile czego mam wiem ze pajacykow mam okropnie wiele na rozm 62 bo dostalismy od znajomych po ich malenstwie :)

Nawet jak ktoras ma malo ubranek to przeciez po porodzie zawsze mozna jeszcze dokupic takie poczatkowe :)

Wrześniowe mamusie 2013

23 sie 2013 - 22:54:55

NaasTuniaaa to juz nie całe 3 tygodnie więc szybko zleci:) Swoją drogą też boje sie tych badań i w razie czego "masażu" szyjki.

A jestem ciekawa jak mama_julci



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-03 23:12 przez Hathor90.

Wrześniowe mamusie 2013

23 sie 2013 - 23:16:38

a ja dzis totalnie jestem w czarnej .. D ...
nie mam weny na nic i cały dzień leżałam i ogladałam seriale na necie.
nawet sie nie ubrałam - zero siły i motywacji
apetytu w ogóle nie mam jakoś , za to obkopane na maksa nerki . nie moge sie porządnie ułożyć i cały czas mi niewygodnie.

kurde marze aby juz urodzic - mogłabym nawet teraz jechac na porodówke i miec to już za soba bo tak serio to wszystko juz gotowe - ciuszków full na wiekszośc rozmiarów do 12 miesiąca mam po okolo 20 sztuk. kurtki , kombinezony , spioszki , body - wszystko]z dodatków też.
pokój gotowy stoi - tylko trzeba poscielke ubrać .
a dziecka jak nie ma tak nie ma i jakos nie czuje aby szybko ze mnie wyszło bo nic mi sie nie zapowiada.

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 10:22:31

Z nerwow cala noc brzuch mnie bolal masakra moze bedzie cos wczesniej hehehe :P

Po tej wizycie to ja ciagle mysle o tym porodzie do tego stopnia ze znajoma polozna mi sie snila hehe takiego cykora zlapalam ze sie wieczorkiem jeszcze poplakalam :P

Mama Julci jak tam? rozkrecilo sie czy falszywy alarm? :)

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 12:40:15

Ja dziś miałam jakiś koszmar, że pielęgniarka przyniosła mi dziecko po porodzie, a ja powiedziałam, ze mają ją zabrać i jej nie chce.. Głupie te sny mam ostatnio.

W nocy znów mnie bolał żołądek, dalej mecze się z wysypką.. W środę mam wizytę i zobaczymy co tam słychać bo będę już w 40 tygodniu. Mała jak nie chciała wychodzić tak dalej nie chce i siedzi w brzuchu. Zaraz idę na pocztę. U nas dziś słońce, ale nie jest gorąco. :)

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 12:53:26

U mnie dziś też ładnie, więc prawdopodobnie pójdziemy dziś zwiedzić oddział o ile nie będzie zawalony pacjentkami:)
Jestem ciekawa co z Mama_Julci nie odzywa sie, może już ma synka przy sobie:)

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 16:35:10

Ja to wczoraj i przedwczoraj miałam jakaś masakrę. Chodziłam i beczalam non stop. Wszystko doprowadzalo mnie do płaczu. Szok po prostu.
Od wczoraj latam co trochę na kibelek, czyści mnie coś. Miałam może z siedem skurczy takich bolesnych z krzyża i brzuchol twardnieje co trochę. Od rana krwawie trochę.
Mój oczywiście już osrany dzwonił do lekarza czy już rodze:-P.
Torby leżą gotowe wrazie W. Mój gin powiedział że powinnam w ciągu 2 dni urodzić. Także zobaczymy. Wezmę sobie dzisiaj taki cieplejszy prysznic może coś podgoni.
Buziaki i miłego weekendu:-*

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 21:54:30

No kurcze ciekawe jak tam Mama_Julcii? U mnie póki co tylko jakieś pojedyncze skurcze i nic. Pogodę mamy w sam raz nawet coś mi energii dzisiaj przybyło ;) nawet nogi nie bolą mnie tak jak zwykle. Czyżby coś się zbliżało małymi kroczkami?

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 23:15:31

hej Dziewczyny!

coś czuję, że w końcu będę wrześniówką a nie sierpniówką :/, termin mam na jutro ale póki co cisza mimo, że lekarz w czwartek zafundował mi "masaż" szyjki (wątpliwa przyjemność )i powiedział, że przez weekend urodzę (ciekawe który?) bo mam 3 cm rozwarcia. skurcze niby jakieś są ale z nóg nie zwalają i ich częstotliwość też się nie zwiększa:(
w poniedziałek mam się zgłosić na ktg, a jak w tygodniu nie urodzę to w piątek do szpitala na wywoływanie idę :/.

może też sobie cieplejszy prysznic wezmę dzisiaj i to coś pomoże

a ciekawe jak eduska, czy już po czy wciąż przed?

dobrze, że chociaż upały się skończyły to można jakoś funkcjonować:)

lece pod ten prysznic bo tego weekendu to już niewiele zostało :)

trzymajcie się:)

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Wrześniowe mamusie 2013

24 sie 2013 - 23:19:50

Cytat
madziulka_85
hej Dziewczyny!

coś czuję, że w końcu będę wrześniówką a nie sierpniówką :/, termin mam na jutro ale póki co cisza mimo, że lekarz w czwartek zafundował mi "masaż" szyjki (wątpliwa przyjemność )i powiedział, że przez weekend urodzę (ciekawe który?) bo mam 3 cm rozwarcia. skurcze niby jakieś są ale z nóg nie zwalają i ich częstotliwość też się nie zwiększa:(
w poniedziałek mam się zgłosić na ktg, a jak w tygodniu nie urodzę to w piątek do szpitala na wywoływanie idę :/.

może też sobie cieplejszy prysznic wezmę dzisiaj i to coś pomoże

a ciekawe jak eduska, czy już po czy wciąż przed?
dobrze, że chociaż upały się skończyły to można jakoś funkcjonować:)

lece pod ten prysznic bo tego weekendu to już niewiele zostało :)

trzymajcie się:)



Witam wszystkie wrzesniowe mamusie:)
Ja miałam termin na wczoraj i cisza nie czuje żeby coś miało się dziać. Za tydz w piątek mam się zgłosić do szpitala (pewnie na wywołanie) mojej córeczce nie spieszy s ie na świat, aż wkońcu przenoszę tą ciąże do września:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 23:20 przez nataliau90.

Wrześniowe mamusie 2013

25 sie 2013 - 09:50:47

Ja coś czuje że Mama Julcii już sie rozpakowała :) a ja to chyba nigdy nie urodze, nie mam żadnych objawów przepowiadających poród. Jak nie urodze do terminu to mam się zgłosić do szpitala jak mój lekarz będzie miał dyżur
W sumie to terminy mamy na wrzesień więc jeszcze nie powinnyśmy narzekać :D A co u was dziewczynki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-25 09:53 przez nataszka24.

Wrześniowe mamusie 2013

25 sie 2013 - 12:18:16

Tez tak czuje dziewczynki ze Mama Julci sie juz rozpakowala i chyba Eduska nasza tez :)

TO teraz tylko czekac jak kazda z nas po kolei :P

Ja wczoraj wieczorem odstawilam wszystkie leki i cala noc brzuch mnie bolal jak na miesiaczke i dodatkowo brzuch u gory mnie strasznie bolal, nad ranem mialam takie bole jak miesiaczkowe tez ale co 10min robily sie mega mocne i za chwile puszczaly i nie wiem czy to skurcze byly... kolo 8 usnelam na 2h i bole puscily wiec raczej to byl taki szok dla organizmu po odstawieniu lekow a porod raczej mnie nie wezmie :)

A wy jak dziewczynki?

Wrześniowe mamusie 2013

25 sie 2013 - 15:19:55

U mnie dalej nic się nie dzieje, a chciałabym żeby się już zaczęło.. Codziennie w nocy lezę i mam nadzieje, ze może jednak zaraz coś się ruszy. Powoli kończę 39 tydzień. I chyba w końcu zacznę wypróbowywać sposoby na przyspieszenie porodu. Ile to można czekać.. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-25 15:35 przez come_on.

Wrześniowe mamusie 2013

25 sie 2013 - 18:17:06

Hej dziewczyny, no chyba faktycznie dziewczyny się rozpakowały ;) u mnie też nic poza małymi skurczami, które po chwili ustępują. Także póki co cieszę się pogodą póki jest.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Wrześniowe mamusie 2013

25 sie 2013 - 19:17:54

hej :)
Widzę,ze nasze dwie mamuśki milczą:) chyba,już tulą swoje maluszki:)
ja odliczam dni do cesarki;) a do 3 września już nie długo !!:) dziś przejrzałam szafę mojej córy i wydaje mi się ,ze mam mało ciuszków jak na sam początek ;/ dziewczyny pochwalcie sie kombinezonami i kurteczkami na jesień dla maluszków, bo ja muszę coś kupić a nie bardzo wiem czego mam dokładnie szukać!;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

medeor Łódz porod ?