Obecnie rozmawiamy o:

Reklama - pomóżcie;)

gorący temat

Pediatra Kielce

16 minut temu

Ginekolog Rzeszów

19 minut temu

Budowa domu

33 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

39 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 10:39:29

Mam termin na 28 wrzesnia, jeszcze 8 dni,
jestem ciekawa czy mogłabym jakoś przyspieszyć poród?
Czytałam o sexie i spermie, nie pomaga
wchodzenie po schodach też,
ani gorącę kąpiele, ani mycie okien i sprzątanie... nic nie pomaga


Czy znacie jakiś sposób???

Koleżance położna przebiłą wody płodowe, ale nie wiem czy to dobry pomysł...

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 11:17:43

Nie rozumiem po co miałabyś przyśpieszać poród jeśli nie ma zagrożenia życia i zdrowia dziecka i twojego i lekarz nie widzi żadnych wskazań medycznych do wcześniejszego rozwiązania ciąży. No chyba, że jest inaczej.

Przyśpieszać poród tylko dlatego, że "masz widzi mi się" i chciałabyś już mieć to za sobą to zwyczajna głupota, która niekoniecznie może mieć szczęśliwe zakończenie- zwłaszcza jeśli chodzi o pomysł z przebijaniem pęcherza płodowego.

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 11:23:58

No nie wierzę! Ty masz chyba 17 lat dziewczyno, to by jeszcze usprawiedliwiało twoje głupie pomysły. Reszta bez komentarza, szkoda mojego czasu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 11:24 przez mera7.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 11:36:36

Ale po co chcesz przyśpieszac poród ?? Czekaj cierpliwie - dzidzius ci da znac jak bedzie chciał juz wyjśc :) wystarczy tylko czekac cierpliwe na pierwsze oznaki skurczów , zrób sobie ktg i sie dowiesz jak dzidzius sie ma :)
Ja jedno urodziłam dwa dni przed czasem a drugiego - dwa dni po czasie wiec reguły nie ma na to mimo ze jest termin :)

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 12:53:09

Nikol8282 POczytaj sobie w internecie o przyśpieszeniu porodu np. Syrop przeczyszczający,który wywoła skurcze itd...Ale moim zdaniem to bez sensu...Dzidziuś sam Cię poinformuje kiedy chce wyjść na świat:)
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania...

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 13:17:42

mój dzidziuś waży już ponad 4kg a termin mam za 6 dni:D

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 13:51:09

Cytat
madziak30
Nikol8282 POczytaj sobie w internecie o przyśpieszeniu porodu np. Syrop przeczyszczający,który wywoła skurcze itd...Ale moim zdaniem to bez sensu...Dzidziuś sam Cię poinformuje kiedy chce wyjść na świat:)
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania...

Bardzo mądra rada! Brak słów.
Jeśli dziewczyna tak bardzo chce sobie przyspieszyć poród to powinna zapoznać się z możliwymi komplikacjami.

Uboczne skutki indukcji lub przyśpieszenia porodu:

- skurcze są silniejsze i bardziej bolesne,
-wzrasta ryzyko niedotlenienia dziecka,
-wzrasta ryzyko krwotoku poporodowego, przedwczesnego oddzielenia się łożyska, uszkodzenia szyjki lub macicy,
-zwiększa się ryzyko cesarskiego cięcia.

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 14:16:47

Głupota ludzka nie zna granic-gorące kąpiele mogą skutkować odklejeniem się łożyska-a tu już wesoło nie jest-:(

przebijanie,,wód'' i ile mowa o pęcherzu płodowym to kolejna głupota-i wydaje mi się że położna musi mieć coś z głową by bez akcji porodowej TAKĄ czynność wykonać.

Nie rozumiem -po co się tak pieklisz? jeszcze zdążysz chodzić ja rzęsach z niewyspania-pół nocy lulając malucha-spokojnie! te kilka dni Cię nie zbawi a krzywdy możesz narobić nie tylko dziecku ,ale i sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 14:20 przez msiarnecka.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 14:41:18

Dzidzia wie kiedy ma przyjść na świat :) więc radzę czekać cierpliwie...Wiem, że już zapewne chciałabyś mieć swoje dzieciątko, bo ja też się strasznie niecierpliwiłam i też próbowałam przyśpieszyć ten proces ale wtedy gdy minął mi termin i z USG i z obliczeń lekarz.

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 17:26:30

no nie wierzę, co za nieodpowiedzialność! narażać zdrowie dziecka dla swojego widzimisię??! może ty nie powinnaś być matką?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze niemowlaczki 2012r-zdjęcia:)