Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 21:42:46

Mam termin na 28 września to jeszcze dwa tygodnie, tydzień temu miałam skurcze pojechałam do szpitala bo myślałam, że to już, jednak fałszywy alarm, lekarz powiedział, że nie mam rozwarcia a skurcze ustąpiły,
Dziś od rana bardzo źle sie czuję, całą ciąże byłam bardzo aktywna, a dziś to jest masakra,
strasznie boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres... wzięłam nospe forte nic nie dała, niestety...
od tygodnia też czuje straszne rwanie w okolicach pochwy i odbytu ale dziś strasznie się to nasiliło,
myślicie, że to już się zaczyna??? Dodam, że strasznie mnie też przeczyściło, nie wiem co robić... czekać jeszcze trochę czy jechać do szpitala? Chwilami nie czuje wogóle bólu, ale chwilami jest po prostu tragedia :(
Robiłam już zimne okłady i ubrałam nawet majtki po porodowe aby był lepszy przepływ powietrza,
Dzidzia rusza się niesamowicie, ruchy są znacznie intensywniejsze niź zwykle...


Jak było w waszych przypadkach??? Jak to sie zaczynało?? Nie chcę znów jechać do szpitala jeśli to jeszcze za wczas...

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 21:46:21

Ja pojechałam do szpitala z koszmarnym bólem żołądka, myślałam, że to zatrucie pokarmowe i że umrę z bólu;/. W szpitalu okazało się, że mam już rozwarcie i muszę zostać w szpitalu. Było to dwa dni przed terminem.
Jeśli się denerwujesz i boisz o dzidzię to jedź na izbę przyjęć sprawdzić czy wszystko w porządku. Jeśli tak to na pewno poczujesz się spokojniejsza. Poza tym nie martw się, gdy się naprawdę zacznie to będziesz po prostu wiedziała. I nie stresuj się, bo wtedy Dzidziuś czuje i dlatego jest taki aktywny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 21:49 przez Lamira.

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 21:50:41

Ja pierwszy ból poczułam w niedzielę wieczorem,taki jak podczas miesiączki.
Przez cały poniedziałek miałam sporadyczne skurcze,pojechaliśmy do szpitala,ale odesłali mnie-miałam tylko 1,5cm rozwarcia. I tak męczyłam i wiłam się z bólu do wtorku wieczorem,wtedy zaczęły się regularne skurcze i przyjęli mnie na porodówkę.. Urodziłam w środę rano:)
Twoje objawy wskazują na to,że poród zbliża się wielkimi krokami:) Ja na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala.

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 21:51:51

Chciałabym Ci pomóc ale nie mam jeszcze dzieci. Mogę poradzić jak koleżanka u góry. Odwiedź szpital, bedziesz spokojniejsza.

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 21:55:26

Ja myślę, że to już. Jeśli czujesz, że ten ból raczej nie minie to znaczy, że się zaczyna poród. Może będzie to trwało długo, skoro momentami jest lepiej.U mnie przed samymi porodami dzieci były mega aktywne, choć krążą opowieści, że dziecko w czasie akcji porodowej się uspokaja.

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 21:55:29

mnie też czyściło dzień przed porodem ale to nie jest argument żeby jechac do szpitala. Do szpitala się jedzie jak odejda wody albo skurcze są regularnie co pięc minut i nie przechodzą np po ciepłej kąpieli.

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:00:40

Myslę ,że do szpitala jechac nie zaszkodzi,będziesz spokojniejsza ,a wody nie koniecznie muszą odejść jakis czas przed porodem i skurcze też mogą ustąpić ,każda z nas najlepiej czuje kiedy jest ten właściwy moment ,a skoro czujesz sie inaczej niż zwykle to JEDŹ !!! POWODZENIA !!!:)))

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:02:19

no własnie przez to nie chcę jechać do szpitala, bo znów okaże się, że to nie teraz i zostawia mnie i bede musiała lezec az do terminu kiedy mi wyznaczyl lekarz...

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:02:44

Może jadłaś coś np. kapustę. Jak byłam w ciąży z synkiem też tydzień przed porodem miałam ból brzucha i mnie przeczyściło. O 3 nad ranem obudziałam męża, że ruszamy do szpitala. Mój mąż jak zwykle zachował zimną krew i powiedział, żeby poczekać. Miał rację. Jeśli masz jakieś obawy to jedź ale tak jak napisała anna178 musisz mieć skórcze albo powinny Ci odejść wody.

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:05:09

Mi na przykład wody w ogóle nie odeszły,dopiero na porodówce..

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:05:24

Jedź!

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:10:14

jasne ze jedź, jak to sie mowi w morde Ci nie dadza:P mnie tez wody same nie odeszły :)

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:11:22

moim zdaniem jedz... ja mam na 26:) i wszystko wypada mi z rąk:/

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:15:46

jedz będziesz spokojniejsza może coś się dzieje....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

pomocy !!! Czy to już???

12 wrz 2012 - 22:20:27

Cytat
anna178
mnie też czyściło dzień przed porodem ale to nie jest argument żeby jechac do szpitala. Do szpitala się jedzie jak odejda wody albo skurcze są regularnie co pięc minut i nie przechodzą np po ciepłej kąpieli.

niekoniecznie. Ja przy drugim porodzie np nie miałam regularnych skurczów do samego końca, wody też mi same nie odeszły i gdybym miała na to czekać to bym w domu urodziła sama :P



Mnie też pobolewał brzuch, przeczyściło mnie, naszła mnie nagła ochota na słodkie - koniecznie musiałam zjeść coś słodkiego mimo, że przez całą ciąże nie miałam w ogóle apetytu i musiałam wmuszać w siebie jedzenie.
A no i mój mały w przeciwieństwie do Twojego właśnie się nie ruszał i głównie to mnie zaniepokoiło bo gdyby nie to, to pewnie dalej bym czekała :P
Przyjechałam do szpitala miałam już 3cm rozwarcia i mówili, że "dzisiaj nie urodzę", a po czterech godzinach młody był na świecie :)

Na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cesarka masakra:/ waga dziecka