Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 16:44:16

hej dziewczyny.Ja kiepsko się czuje...mam wrażenie,że nie dotrwam nawet do 17-stego :(mam dość silne upławy,brzuch pobolewa mnie jak na miesiączkę.Mały kręci się niesamowicie...w środę rano mam lekarza i jestem przekonana,że dostane skierowanie na oddział.Obym się myliła. :(

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 18:46:48

nineczka27 nie strasz mnie bo ja też mam jakieś upławy, pobolewa mnie brzuch a mała szaleje jak nie wiem! Tylko, że ja jestem w 34 tygodniu.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 19:36:32

Cytat
nineczka27
hej dziewczyny.Ja kiepsko się czuje...mam wrażenie,że nie dotrwam nawet do 17-stego :(mam dość silne upławy,brzuch pobolewa mnie jak na miesiączkę.Mały kręci się niesamowicie...w środę rano mam lekarza i jestem przekonana,że dostane skierowanie na oddział.Obym się myliła. :(

Ja mam to samo Kochane,brzuszek mi się obniżył.
Mały wierci się na wszystkie strony ale nie dziwię się bo zapewne ma mało miejsca jak mi to dziś lekarz powiedział.
Byłam na wizycie i maluszek waży 2600g a jestem w 36tyg.
następna wizyta 25-go marca.
Więc albo w terminie urodzę na 3go albo wcześniej-później..
Dziś nawet zobaczyłam jak otworzył oczko :)
eh..wszystko u nas ok.więc się nie martwię.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-05 07:04 przez slicznotka2019.

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 19:50:26

czyli nie jestem sama.M też brzuch się obniżył.Tak bardzo bym chciała żeby maluszek jeszcze te 2 tygodnie wytrzymał.
Justinam po wizycie napisze i co mi doktor powiedziała na temat tych upławów.

slicznotka2019-dawno się nie oddzywałaś.Cieszę się,że u ciebie ok.A co do terminu to mamy tak samo :)jeden dzień różnicy (ja mam na 5-tego)

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 20:07:48

Hej Mamusie!! Ja dziś jestem po USG. U nas również wszystko ok. Jestem w 34tygodniu, a malutka waży 2250g. Więc całkiem przyzwoicie. Mam nadzieję, że wasze pocieszki posiedzą jeszcze w brzuszku do 18.03. Choć sama nie zamierzam korzystać z rocznego macierzyńskiego rozumiem, że dla niektórych z was to super rozwiązanie. Trzymam kciuki :)

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 20:11:09

Hello,
wybaczcie, że tak marnie się odzywam, ale mam ekipę remontową na głowie. ciągle pył, kurz, gruz itp.
Ale fajne wieści z wizyt. Ja mam 12.03 i się doczekać nie mogę.

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 21:16:13

no właśnie mnie bolał brzuch i krzyż tak jak na miesiączkę do tego upławy obfite galaretowate,poszłam do lekarza i od razu dał mi skierowanie do szpitala- małe rozwarcie,ale szyja miękka i skrócona.W piątek wizyta i zobaczymy jak sytuacja sie rozwija bo to dopiero 34 tydzień więc jeszcze chociaż trzy trzeba wytrzymać.

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 21:26:29

nineczka27 kochana nie martw się na zapas bo stres w naszym stanie też nie jest dobrym doradcą. Będzie wszystko dobrze ...trzymam kciuki za Ciebie :)



Upławy towarzyszą mi przez całą ciążę i to na prawdę strasznie uporczywe, ale gin mi powiedział że to może być od mojej nadżerki :/ i zobaczymy po ciąży czy trzeba ją zamrozić czy jednak nie.


Wszyscy porównują bóle do bóli miesiączkowych...hmmm a jak ja nigdy nie cierpiałam podczas miesiączki bo nic mnie nie bolało ...to do czego mam to porównać ???

Ja też się modlę codziennie by mój maluszek nie zaszalał i nie postanowił wyjść sobie szybciej, przed 17 marca. Po 18 odetchnę z ulgą i będę czekać spokojnie na maluszka :)

Trzymajcie się dziewczyny :) Pozdrawiam

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 22:00:08

Hej dziewczyny mam do was pytanie ile ważyły (ważą) wasze maleństwa w 33 tygodniu ?? Bo moja mała 1,5 kg i troszke sie martwie :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-04 22:02 przez agatapalmaka.

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 22:09:29

agataplamka ja jak byłam u gina teraz to byłam w 33 i 4 dniu ciąży i mój mały ważył 2450g Nie martw się wagą bo to jest tylko podawana waga orientacyjna. Twoja dzidzia może źle się ułożyła i źle ginekolog zmierzył poszczególne części ciała i dlatego wyszło tak niska waga.

Kwietniowe Mamusie 2013

04 mar 2013 - 22:17:56

Mam taką nadzieje bo naprawde sie boje, bo z tego co sie pytałam to powinna ważyć ponad 2 kg . Najlepsze jest to że gin mi powiedział ze ja przybieram na wadze tak jak powinnam a maleństwo nie ..

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Kwietniowe Mamusie 2013

05 mar 2013 - 07:29:32

Cytat
nineczka27
czyli nie jestem sama.M też brzuch się obniżył.Tak bardzo bym chciała żeby maluszek jeszcze te 2 tygodnie wytrzymał.
Justinam po wizycie napisze i co mi doktor powiedziała na temat tych upławów.

slicznotka2019-dawno się nie oddzywałaś.Cieszę się,że u ciebie ok.A co do terminu to mamy tak samo :)jeden dzień różnicy (ja mam na 5-tego)

Nineczka27 pomyłka z terminem miało być 3 kwietnia ;) myślałam o kwietniu i wpisałam 4-ty he he ;) zamiast 3-ci.
A ja często tutaj zaglądam i czytam niż piszę :)
Dziewczyny Wy też tak macie jakby dzidzia Wam pukała do wyjścia? mnie czasem się tak wydaje,że albo tak się wierci bardzo że jest to odczuwalne jako pukanie albo ma na tyle mniej miejsca,że już ciężko się ma obracać.
Choć lekarz sam mówił,że coraz mniej miejsca dzidzia ma.
Ja już łóżeczko zaczynam powoli przygotowywać,torba spakowana jedynie dokupię parę rzeczy higienicznych i wszystko będzie przygotowane.
Tak to zostanie mi tylko do kupienia,przewijak bo jestem na etapie szukania właśnie takowego.I kosmetyczne rzeczy dla maluszka oraz pampersy.
Bo ubranka i takie inne rzeczy mam.

Kwietniowe Mamusie 2013

05 mar 2013 - 08:04:48

agatapalmaka mój Antoś w 33 tyg ważył 1976 gram i ordynatorka w szpitalu przeżywała,ze jest trochę za mały i nastraszyła mnie tym. Inny lekarz wytłumaczył mi,że każde dziecko jest inne,lekarze mają różną rekę do pomiarów maleństwa a do tego teraz przybierają najwięcej więc nie ma sie co martwić tylko kontrolować wagę. Dla przykładu: ze starszym synem lekarz pomylił sie co do wagi 5 dni przed porodem jedyne 800 gram ;) także sama widzisz. Nie martw się wszystko będzie dobrze :)

Kwietniowe Mamusie 2013

05 mar 2013 - 09:29:03

Hej Mamusie! Ja miałam wczoraj kryzysowy dzień i noc. Strasznie bolał mnie krzyż, nie mogłam znaleźć sobie miejsca, w każdej pozycji po 10min było mi niewygodnie. Przewrócenie się w nocy z jednego boku na drugi to był nie lada wyczyn :/ Maluch wierci się niesamowicie.
Dziś już lepiej, wybieram się na spacer, bo tak pięknie, wiosennie się zrobiło za oknem, że aż żal w domu siedzieć.

slicznotka2019 - co do przewijaka - ja zakupiłam taki (firmy Klupś):



Kwietniowe Mamusie 2013

05 mar 2013 - 09:42:09

cześć dziewczyny... mój maluszek też się strasznie wierci niestety nie wiem ile waży i mierzy bo dopiero w piątek wizyta już się nie mogę doczekać...
Ja jeszcze nie spakowałam torby ciężko mi się za to wziąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIT 2012- DZIECI