Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kwietniowe Mamusie 2013

25 wrz 2012 - 20:05:33

Ja jutro idę do lekarza, bo coś kiepsko mi wyniki badania krwi wyszły...

Kwietniowe Mamusie 2013

25 wrz 2012 - 21:49:59

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 12:03 przez oluszkap.

Kwietniowe Mamusie 2013

25 wrz 2012 - 21:58:57

Podobno tak bywa, że przy każdej kolejnej ciąży może być inaczej.
Mnie też brzuch bolał, ale lekarka kazała mi brać luteinę i magnez, przeszło natychmiast:), teraz czuję się ok, tylko nie wiem co z tą krwią, pewnie będę powtarzała badania. Zaczynam rosnąć i nie wiem czy to nie za wcześnie:)

Kwietniowe Mamusie 2013

02 paź 2012 - 20:58:33

JA TEŻ kwietniowa mama :)

Kwietniowe Mamusie 2013

05 paź 2012 - 19:37:34

Cześc Dziewczyny :)
Dołanczam do Was- jestem w 10 tygodniu i mam termin na 18 kwietnia. Na szczeście dobrze się czuje- żadnych nudności wymiotów... W 5 tygodniu byłam bardzo senna, ale mineło. Dopiero co wróciłam z wczasów nad morzem- pojechaliśmy powdychać jodu- duuuużo zdrówka wszystkim życzę i gratuluję wszystkim przyszłym mamusią

Kwietniowe Mamusie 2013

05 paź 2012 - 21:27:22

Cytat
ewaewelina
Cześc Dziewczyny :)
Dołanczam do Was- jestem w 10 tygodniu i mam termin na 18 kwietnia. Na szczeście dobrze się czuje- żadnych nudności wymiotów... W 5 tygodniu byłam bardzo senna, ale mineło. Dopiero co wróciłam z wczasów nad morzem- pojechaliśmy powdychać jodu- duuuużo zdrówka wszystkim życzę i gratuluję wszystkim przyszłym mamusią

Gratuluje:) ale jak to możliwe że to dopiero 10 tyzien skoro masz termin na 18 kwietnia. Ja leżałam teraz z powodu ciągłych wymiotów w szpitalu i doktory powiedzieli że to 11 tydzien a termin mam na 25 kwietnia:) pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie

Kwietniowe Mamusie 2013

06 paź 2012 - 13:24:42

Aj to się jakoś na 2 sposoby liczą- jedni lekarze liczą od ostatniej miesiączki, inni od momentu zapłodnienia. Według USG jest to 10 tydzień, a ostatnią miesiączkę miałam 11 lipca (więć wychodzi 13 czy jakoś tak :) ) Z tego co słyszałam termin porodu też pewnie się zmieni jeszcze bo to pierwsza data jaką pdał mi lekarz na badaniach- jest to moja pierwsza ciąża, więc wiele rzeczy muszę jeszcze doczytać :)

Kwietniowe Mamusie 2013

06 paź 2012 - 17:37:48

Cytat
ewaewelina
Aj to się jakoś na 2 sposoby liczą- jedni lekarze liczą od ostatniej miesiączki, inni od momentu zapłodnienia. Według USG jest to 10 tydzień, a ostatnią miesiączkę miałam 11 lipca (więć wychodzi 13 czy jakoś tak :) ) Z tego co słyszałam termin porodu też pewnie się zmieni jeszcze bo to pierwsza data jaką pdał mi lekarz na badaniach- jest to moja pierwsza ciąża, więc wiele rzeczy muszę jeszcze doczytać :)

Aha to chyba że tak. To akurat już moja druga ciąża i mam nadzieje ze termin się nie zmienni do przodu bo pierwsza córka urodziła się 19 kwietnia a teraz mam termin na 25 kwietnia:)
a nie powinno ci się dużo zmienic bo w pierwszej ciazy miałam ostatnią miesiączke 12 lipca a urodziłam 19 kwietnia:)

Kwietniowe Mamusie 2013

06 paź 2012 - 17:56:30

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 12:04 przez oluszkap.

Kwietniowe Mamusie 2013

06 paź 2012 - 23:28:07

:) No proszę :) Czy któraś z Was jest może z Zielonej Góry? Fajnie byłoby mieć kogoś znajomego na sali :) Moja najbliższa wizyta u lekarza- 17 październik. Mam nadzieję że przyszły tatus będzie mógł wejść do gabinetu i w końcu "na żywo" zobaczy swoje maleństwo. Zastanawiam się na której wizycie mężczyzna może być obecny- z tego co gdzieś słyszałam dopiero jak jest zwykłe USG z nie dopochwowe- ale ile w tym prawdy- nie wiem;/ Kiedy byłyśćie pierwszy raz z partnerami?

Kwietniowe Mamusie 2013

07 paź 2012 - 07:37:15

Ja zabieram mężusia do gin 18.10 - czyli będziemy w 13 tygodniu:)

Kwietniowe Mamusie 2013

07 paź 2012 - 08:37:27

Cytat
ewaewelina
:) No proszę :) Czy któraś z Was jest może z Zielonej Góry? Fajnie byłoby mieć kogoś znajomego na sali :) Moja najbliższa wizyta u lekarza- 17 październik. Mam nadzieję że przyszły tatus będzie mógł wejść do gabinetu i w końcu "na żywo" zobaczy swoje maleństwo. Zastanawiam się na której wizycie mężczyzna może być obecny- z tego co gdzieś słyszałam dopiero jak jest zwykłe USG z nie dopochwowe- ale ile w tym prawdy- nie wiem;/ Kiedy byłyśćie pierwszy raz z partnerami?

Mój maż był już teraz ze mną na USG, a jestem w 12 tyg i miałam USG dopochwowe. Nie było żadnego problemu aby był. Przy pierwszej ciąży USG miałam w 5 tyg i mąż również był i też było dopochwowo. Na każdym w dumie USG mąż był razem ze mną;))
Cytat
oluszkap
Cytat
ewaewelina
:) No proszę :) Czy któraś z Was jest może z Zielonej Góry? Fajnie byłoby mieć kogoś znajomego na sali :) Moja najbliższa wizyta u lekarza- 17 październik. Mam nadzieję że przyszły tatus będzie mógł wejść do gabinetu i w końcu "na żywo" zobaczy swoje maleństwo. Zastanawiam się na której wizycie mężczyzna może być obecny- z tego co gdzieś słyszałam dopiero jak jest zwykłe USG z nie dopochwowe- ale ile w tym prawdy- nie wiem;/ Kiedy byłyśćie pierwszy raz z partnerami?

Mój maż był już teraz ze mną na USG, a jestem w 12 tyg i miałam USG dopochwowe. Nie było żadnego problemu aby był. Przy pierwszej ciąży USG miałam w 5 tyg i mąż również był i też było dopochwowo. Na każdym w dumie USG mąż był razem ze mną;))

Ogólnie mój mąż przez całą pierwsza i teraz drugą ciąże chodzi ze mną i na badania i na wizyty i na USG ( oczywiscie na badaniach sama wchodze do gabinetu haha):)) czuję się wtedy lepiej gdy on jest przy mnie no i on się cieszy że może na własne oczy zobaczyć dzidziusia a nie z opowiadań;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 08:39 przez oluszkap.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Kwietniowe Mamusie 2013

07 paź 2012 - 11:29:38

Ja również dołączam do tych kwietniowych Mamuś
terminek mam na 3 kwietnia :)
A tydzień będzie już prawie 15-ty :)
za nie długo do lekarza,zobaczymy jak rozwija się dzidziuś. :)

Kwietniowe Mamusie 2013

07 paź 2012 - 16:41:14

Cytat
slicznotka2019
Ja również dołączam do tych kwietniowych Mamuś
terminek mam na 3 kwietnia :)
A tydzień będzie już prawie 15-ty :)
za nie długo do lekarza,zobaczymy jak rozwija się dzidziuś. :)

Gratulację :) Ja mam nadzieje, żę lekarz pozowli tatusiowi wejśc do gabinetu i nie będzie robił problemów :) Chciałabym, żeby w końcu miał możliwośc usłyszeć bicie serduszka i zobaczenia na żywo maleństwa. Jak macie zdjęcia USG wrzućcie i pochwalcie się swoimi pociechami :) Ja już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, żeby zobaczyć jak maleństwo rośnie

Kwietniowe Mamusie 2013

07 paź 2012 - 23:01:19

Hej dziewczyny! Ja pisałam w wątku mam majowych bo Marcowych nie ma hehhe
Ja mam termin na 31.03 i od jutra wg USG zaczyna mi się 16tydzień :). Mój mąż nie chciał ze mna wejść do gabinetu ponieważ się wstydzi- chyba to ja powinnam :)... Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Becikowe wątpliwości