Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

18 lip 2012 - 19:45:50

Ja zdawałam będąc w 5 miesiącu, ale jeszcze nic nie było widać. Cudem udało mi się zdać za pierwszym razem, ale nikomu nie polecam, bo to gigantyczny stres.

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

18 lip 2012 - 20:11:23

Cytat
CytrynowaDama
To faktycznie takie inteligentne - łapanie się za brzuch, żeby egzaminatora wystaraszyć. Ja zdałam za 1-szym razem, bez brzucha, bo po prostu dobrze prowadzę i tyle.

Święte słowa!

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

18 lip 2012 - 22:21:31

a ja Wam powiem, że się nie stresowałam prawie wcale.. podeszłam do tego tak, że co będzie to będzie..po tym jak słyszałam z opowiadań ludzi to byłam gotowa na porażkę nawet za głupi malutki błąd, dużo też zależy od egzaminatorów, niektórzy przymykają oko na drobne błędy, inni od razu oblewają, z resztą wydaje mi się, że egzaminator, który chce kogoś oblać to zdoła to zrobić.. przykład taki na rondach bez świateł albo wymyśli sobie, że ktoś wymusił pierwszeństwo albo, że utrudnia ruch za długo czekając żeby na to rondo wjechać.. wiem to z opowiadań, mi się akurat udało zdać za pierwszym razem mimo, że przekroczyłam prędkość, ale takie drobne poprawione błędy są dopuszczalne.. w każdym bądź razie aż tak dzidzię nie stresowałam, bo byłam gotowa na wszystko i w razie czego miałam już kasę na drugi egzamin przygotowaną.. moja egzaminatorka okazała się bardzo miła, ale wcześniej widziałam jak oblała takich dwóch cwaniaczków, którzy już wcześniej jeździli bez prawa jazdy i szli na egzamin z pewnością, że zdadzą za pierwszym razem

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

18 lip 2012 - 22:28:03

Ja właśnie jestem w 17tc i 03.08. mam egzamin.. Nie wiem jak to będzie.. Nie zaczęłabym prawa jazdy będąc w ciąży,ale że tak wyszło,że jazdy skończyłam w marcu i w marcu też zaszłam...

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

04 sie 2012 - 15:07:53

Ja zaczęłam kurs pół roku przed zajściem w ciążę i niestety 3 razy nie zdałam.
Ten 3 raz był na samym początku ciąży i był to dla mnie tak koszmarny stres, że dałam sobie na razie z tym spokój. :)

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

20 paź 2022 - 10:47:11

Ciąża to nie choroba ale na egzaminie jest stres - to nie wiem jak to może wpłynąć na ciążę?


___________________________________
https://www.lovelove24.com.pl/frankowicze-kim-oni-sa/

CIĄŻA A EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

05 gru 2022 - 08:18:45

W sumie nad tymi sprawami ja jeszcze póki co się nie zastanawiałam ale jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć jakie uprawnienia możemy uzyskać w szkole nauki jazdy. Od siebie zachęcam każdego do zapoznania się z materiałem https://oautach.pl/jakie-uprawnienia-mozna-uzyskac-w-szkole-nauki-jazdy/ gdyż to właśnie w nim bardzo dobrze o tym napisano.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Inowrocław lub Strzelno... Lipcowe mamusie