Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża a teatr?

21 cze 2012 - 22:49:31

Witam jestem w 6 miesiącu ciąży, jutro wybieram się do teatru, niestety nie chodzę do teatru na co dzień i nie mam pojęcia co mam łożyc, złaszcza, ze połoa mojej szafy jest mi za mała;/ i tu pytanie do Was moje kochane szafoiczki :Czy wypada ubrac do teatru legginsy?Bo to są jedyne długie spodnie w jakie wchodzę. Legginsy są zwykłe czarne bez zdobień, do tego chcę założyc białą bokserkę i na to niebieską koszulę do połowy rozpiętą, co myślicie o takim zestawie?Może byc?Pozdrawiam

Ciąża a teatr?

21 cze 2012 - 22:52:01

zależy jaki teatr - jak narodowy to wypada ubrać się elegancko a nie jak na wycieczkę ;)

Ciąża a teatr?

21 cze 2012 - 22:57:28

Cytat
Darmoszka
zależy jaki teatr - jak narodowy to wypada ubrać się elegancko a nie jak na wycieczkę ;)

To jest zwykły teatr :)

Ciąża a teatr?

22 cze 2012 - 00:39:07

o matulu a juz sie balam ze chcesz zapytac czy będąc w ciąży mozesz chodzić do teatru :D

Ciąża a teatr?

22 cze 2012 - 07:18:52

Wszystko zależy od przedstawienia - poważna sztuka + premiera = coś eleganckiego (wtedy nie pasuje), lekka sztuka + zwykły spektakl = jak do kina (czyli codziennie). Jeśli na co dzień nosisz legginsy do bokserki (czego nie znoszę, ale to już inna bajka) to i do teatru możesz tak iść.

Swoją drogą co ma ciąża do stroju do teatru? Dress code nie zależy od rozmiaru brzuszka - IMO, umieściłaś wątek w złym dziale.

Ciąża a teatr?

22 cze 2012 - 08:28:17

dlaczego w złym wątku? przecież wiadomo, że kobieta w ciąży ma szczególny problem, by się ubrać, bo ubrań ciążowych ma się zwykle 5 x mniej niż zwykłych. gdyby nie była w ciąży, to nie pytalaby się, jak ma się ubrać do teatru.
moim zdaniem legginsy są ok, ale na górę proponuję tunikę (np. czarno-białą), która przykryje pupę.

Ciąża a teatr?

22 cze 2012 - 12:18:14

Cytat
asiaswe
dlaczego w złym wątku? przecież wiadomo, że kobieta w ciąży ma szczególny problem, by się ubrać, bo ubrań ciążowych ma się zwykle 5 x mniej niż zwykłych. gdyby nie była w ciąży, to nie pytalaby się, jak ma się ubrać do teatru.
moim zdaniem legginsy są ok, ale na górę proponuję tunikę (np. czarno-białą), która przykryje pupę.
Dlatego że ubierasz się do teatru w określony sposób niezależnie od tego czy jesteś gruba, wysoka, szczupła, w ciąży, łysa czy ruda :P Zwłaszcza że autorka przedstawia stylizację i pyta czy pasuje. Zatem to temat do wątku "Specjalne okazje".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 12:18 przez Deirdre.

Ciąża a teatr?

22 cze 2012 - 12:29:53

ale masz problem:P

Ciąża a teatr?

19 maj 2022 - 20:03:32

W sumie nie wiem czy to coś przeszkadza, ale jeśli chodzi o mnie to ja również w głównej mierze interesuję się teatrem. Nawet niedawno czytałam na stronie https://muteboards.pl/lifestyle/aktor-teatralny-vs-telewizyjny-czym-sie-roznia/hxxe_bzkr o tym jakie są różnice pomiędzy aktorem telewizyjnym oraz aktorem teatralnym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kłucie w kroku 37 tydzień ciąży