Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:01:19

Jestem w 3 tygodniu ciąży. Wczoraj wieczorem zauważyłam na bieliźnie ciemnobrązowy, rdzawy, ciągnący się śluz, na noc musiałam założyć podpaskę gdyż było go sporo więcej. Nad ranem obudził mnie ból w dole brzucha lecz szybko minął. Co to może być? Dodam, że bardzo dbam o siebie od początku ciąży, zdrowo się odżywiam, dużo śpię, biorę kwas foliowy.. Czytałam, że to może być objaw zagnieżdżenia się jajeczka w macicy. Miałyście coś takiego? Dzwoniłam do swojego lekarza i kazał mi wypoczywać i się nie martwić a jak krwawienie nie ustąpi mam przyjść do niego. Strasznie się boję, że to może być poronienie, dziewczyny, pomóżcie.. Czy Wy w ciąży spotkałyście się z czymś takim?

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:07:47

w 3 tygodniu ciazy juz dalo ja wykryc? Ja dowiedzialam sie o ciazy dopiero w 6 tygodniu, ale krwawien ani plamien nie mialam , za to brzuch mnie bolał tak jak na@, jesli da;ej bedziesz plamic to udaj sie na IP

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:10:32

Cytat
Mikmik89
w 3 tygodniu ciazy juz dalo ja wykryc? Ja dowiedzialam sie o ciazy dopiero w 6 tygodniu, ale krwawien ani plamien nie mialam , za to brzuch mnie bolał tak jak na@, jesli da;ej bedziesz plamic to udaj sie na IP

Robiłam 3 testy ciążowe i wszystkie pozytywne a poza tym nie miałam okresu od połowy kwietnia. To mówisz, że jechać od razu na IP? Czy zaczekać jeszcze?

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:11:10

mamą nie jestem, ale pamiętam jak koleżanka dowiedziała się, że jest w ciąży w 3 miesiącu - przez cały czas miała "okres". Skoro lekarz zalecił Ci odpoczywać to może niepotrzebnie się stresujesz?

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:17:10

Cytat
tristyy
mamą nie jestem, ale pamiętam jak koleżanka dowiedziała się, że jest w ciąży w 3 miesiącu - przez cały czas miała "okres". Skoro lekarz zalecił Ci odpoczywać to może niepotrzebnie się stresujesz?

za dużo się chyba naczytałam postów na różnych forach o tym, że to może być poronienie itd. i teraz mam mętlik w głowie :(

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:20:05

a moim zdaniem powinnać jechać do lekarza, może faktycznie nie ma się czym martwić, ale może być różnie - wiem z własnego doświadczenia, więc nie rozmyślaj tylko szybciutko do lekarza

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:21:40

:( idź do innego lekarza i to już. Ja w pierwszej ciąży miałam takie coś w 7tyg, na pogotowiu lekarz powiedział mi że to tylko krwawienie z nadżerki i wyslał do domu, niestety krwawienie się zwiększało :( później skurcze, które rozgniotły jajeczko :( ale w drugiej ciąży w 12tyg jak zaczelo mi się krwawienie, poszłam od razu do lekarza, dostałam luteinę i coś tam jeszcze i mam 2,5letniego syna

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:24:04

Ja o ciązy dowiedzialam się dopiero w 5 tygodniu.
Ani nie krwawiłam ani nie plamiłam na początku aczkolwiek brzuch bolał identycznie jak na okres, jak nie bardziej.
Jesli się niepokoisz to jedź lepiej do lekarza bądz do szpitala będziesz spokojniejsza a w razie by się działo coś złego to im szybciej tym lepiej poddać się pod opiekę specjalistów.

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:26:49

Boziu na co czekac ? Jedz do szpitala i to migiem ! Chyba lepiej by po wykonaniu badan i usg Ci powiedzieli ze wszystko ok , bys tylko np odpoczywala i brala leki niz bys zareagowala za pozno i stracila ciaze . Nie rozumiem co to za lekarz ktory przez tel stwierdzil ze jest ok. Sama stracilam ciaze i wiem jak to jest, teraz tyle jest poronien ze lepiej dmuchac na zimne.

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:28:35

Możę i macie rację, no chyba, że tak naprawdę nie jestem w ciąży i testy się pomyliły a okres przyszedł po tych 2 miesiącach.. ale czy to mozliwe?

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:30:40

Ja tez miałam lekkie plamienia na początku ale potem sie zwiekszyły i doszło do poronienia, dlatego na twoim miejscu nie czekałabym na nic tylko jechała do lekarza.

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:33:45

wnoszę, że chodzi o 3 tygodnie od daty kiedy miała być @ tak? (łatwiej by było gdybyś podała datę ostatniej @);) z tym krwawieniem może być różnie, może być w terminie kiedy miała być następna miesiączka, a może też coś się dziać z zarodkiem, najlepiej jednak skonsultować to z lekarzem osobiście. Niestety same możemy tylko gdybać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) a tak w ogóle to właśnie przed chwilą rozmawiałam z kuzynką, która ma identyczną sytuację co ty i dostała luteinę na podtrzymanie choć lekarz twierdzi, że jest wszystko dobrze, tak więc lepiej dmuchać na zimne:) pozdrawiam ciepło:)

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:40:22

Cytat
motylek_85
wnoszę, że chodzi o 3 tygodnie od daty kiedy miała być @ tak? (łatwiej by było gdybyś podała datę ostatniej @);) z tym krwawieniem może być różnie, może być w terminie kiedy miała być następna miesiączka, a może też coś się dziać z zarodkiem, najlepiej jednak skonsultować to z lekarzem osobiście. Niestety same możemy tylko gdybać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) a tak w ogóle to właśnie przed chwilą rozmawiałam z kuzynką, która ma identyczną sytuację co ty i dostała luteinę na podtrzymanie choć lekarz twierdzi, że jest wszystko dobrze, tak więc lepiej dmuchać na zimne:) pozdrawiam ciepło:)


Ostatnią @ miałam 23 kwietnia a do zapłodnienia mogło dojść 25 maja.. Twoja kuzynka też krwawi czy tylko ma lekkie plamienie?

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:41:30

Może jakbys robiła 1 test to by mógl sie pomylic...ale nie 3. Tez robiłam sobie 3 testy i wyszly pozytywne i teraz jestem juz w 32 tygodniu ciąży. Jedz do lekarza nie czekaj lepiej

Krwawienie w ciąży? Pomocy !!

18 cze 2012 - 14:42:24

Dziewczyno zamiast siedziec na forum i czekac Bog wie na co jedz do szpitala !Chyba ze Ci nie zalezy to siedz nadal bezczynnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka dla ciężąrnej :)