Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie mamusiie zastanawiam sie po co ludzie zawracaja mi gitare i pewnie nie tylko mnie jesli nie są zdecydowani
Boże przeciez normalnie mnie diabli biorą bo od kilku dni pisze taka jedna z drugą ze swoja propozycja wychodzi a to o wymiane której wogóle nie zaznaczyłąm bo mam ful rzeczy ,a toz propozycja ceny po rabacie jak sie zgadzam ZERO ODZEWU

Pewnie juz pisałyscie w tym temacie ale po prostu rece mi opadają
ja naprawde jestem cierpliwa czekam na pieniadze bo róznie z wypłatami jestem pomagam jak trzeba znam osiobe grosza za paczke nie wezme lae nie znosze jak ktoś mnie ewidentnie roluje
Psiakrew po co tacy ludzie pojawiaja sie na portalach dl afajnych zdecydowanych mamuś
Albo inna spreawa ktos do mnie pisze , kto juz kupował i potrzebuje coś pyta ja wystawiam a potem nawet słowa dziekuje nie potzrebuje nie ten rozmiar czy cos w tym stylu
No normalnie odechciewa mi sie byc zyczliwym , cierpliwym człekiem jak ktoś sam drugiego uczy niechęci

Też mnie to niesamowicie denerwuje. Pozdrawiam wszystkie sześć pań, które pytały mnie o łóżeczko turystyczne, zwłaszcza panią, której obdzwaniałam kurierów, i rezerwowałam jej łóżeczko przez 4 dni, a potem nagle przestałą odpisywać.
Nie żebym nie rozumiała że można się rozmyślić.

Też raz zakładałam w tej sprawie wątek, umawiasz się z kimś, rezerwujesz, po prośbach obniżasz cenę, a ten ktoś cię nagle olewa ... Nigdy nikogo w ten sposób nie potraktowałam i nie wiem jak można w ten sposób traktować innych.

Najbardzie mnie irytuje to że naprawde nie traktuje szafki zarobkowo ceny obniżam zawsze mase gratisów pakuje
Te osoby które kupowały u mnie wiedzą że jestem przychylna osobom a tu po prostu totalna olewka
Ostatnio na ramieniu wypłakiwała mi sie znajoma z szafki pomagam nie tylko jej, przeciez zycie dokopuje Nam czasem okrutnie no trzeba być człowiekiem
A tu po prostu sie robi śmietnisko , napisac wyrzucić kontakt i mieć w d..e
Boże traktukmy sie tak jakbysmy same chciały byc trakttowane

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża 2/3 miesiąc .